Kome je dosadila boja osvjetljenja satova na Kawcu...

Cigla

New member
http://www.bluegauges.com/motorcycle/kawasaki.htm
 
Ma nije ti to problem napraviti. Naravno, ako si malo tehički potkovan i imaš strpljenja. Sad ti postoje ove nove LED-ice koje daju jako svijetlo i ima ih u različitim bojama (izgledom su bijele i prozirne). Postupak ti je, ... rastaviš kontrolnu tablu (auto, motor, svejedno), izvadiš originalnu žarulju, umjesto nje staviš tu Led-icu na koju u seriju spojiš otpor tak da ti daje napon napajanja. Napon na Led-ici ti može biti 3 volta, znači ostatak trošiš na otporu. Otpor i Led-ica su mali tak da obično stanu u kućište gdi je bila žarulja.
Ja sam to napravil na svojem bivšem autu. Crveno - plava kombinacija. Super izgleda. Vijek trajanja Led-ice ti je cca 10 000 sati, ... jednom staviš i to je to.
 
Crveno - plava kombinacija. Super izgleda. Vijek trajanja Led-ice ti je cca 10 000 sati, ... jednom staviš i to je to.[/quote]


Kako si grb napravio? :mrgreen:
 
gepeze said:
Crveno - plava kombinacija. Super izgleda. Vijek trajanja Led-ice ti je cca 10 000 sati, ... jednom staviš i to je to.


Kako si grb napravio? :mrgreen:[/quote]


A imaš i bijele, pa kombinacija, ... ali to nemam na autu nego sam si ugradil na pečatnjak!
 
šta vi imate satove??? šta će vam to?