KOMENTARI I PITANJA VEZANA ZA TEKST O SURADNJI SA GROBNIKOM.

Da li ćete ići na Grobnik 05.04. i podržati našu akciju ?

  • Hoću sigurno.

    Votes: 0 0.0%
  • Išao bi, ali nisam 100% siguran.

    Votes: 0 0.0%
  • Nisam u mogućnosti.

    Votes: 0 0.0%
  • Takav tip akcije me ne zanima.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
saša, daj nagovori KAZEa da posudi neki MOTOR. izgledada sad imaš malo previše 10tki.
 
Tha Waynder said:
ante al ideš na pistu sada jebo boga! da vidmo cvaju 250 vs firtakt 600 8)

Gle.. ako na ovim gumama stignem iz Zadra do Rijeke bit cu presretan, a ako ti zelis samnom podjelit trosak za novi par guma vrlo rado cu ti dokazat da je taj tvoj cvajo koristan jedino za obradu zemlje.. :mrgreen:
 
Ako vam neću smetati ja bih mogao fotografirati sa svojim fotoaparatom
ako želite mogu to i snimiti pa vam poslje spržiti na DVD.
Što se tiče podrške ja mogu ići s vama samo što ne mogu sa svojim motorom unutra. (y)
 
EasyRider said:
Ako vam neću smetati ja bih mogao fotografirati sa svojim fotoaparatom
ako želite mogu to i snimiti pa vam poslje spržiti na DVD.
Što se tiče podrške ja mogu ići s vama samo što ne mogu sa svojim motorom unutra. (y)
To se tebi samo čini.Itekako možeš samo ako hočeš.Obavezna ti je samo oprema,a motor nema veze koje je vrste i namjene. 8) 8)
 
Onda super, mogu ići na onaj rekreacijski krug, ako sam dobro shvatio
može se odvesti krug i bez jurnjave.
 
Uvjeren sam da se na speed weekend-u neće moći puno voziti, jer će staza biti pretrpana, a to sve ide u korist toga da će mi ostati, barem malo, "mesa" na gumama, da provezem pokoji krug i u taj ponedjeljak :twisted: :twisted:

Vjerojatno bi bio zanimljiviji i bolji termin u petak 02.04., ali ako se to nije moglo izvući, i ovo je dobro :mrgreen: :mrgreen:
 
Andreas said:
Tha Waynder said:
ante al ideš na pistu sada jebo boga! da vidmo cvaju 250 vs firtakt 600 8)

Gle.. ako na ovim gumama stignem iz Zadra do Rijeke bit cu presretan, a ako ti zelis samnom podjelit trosak za novi par guma vrlo rado cu ti dokazat da je taj tvoj cvajo koristan jedino za obradu zemlje.. :mrgreen:

Andreas, vjerojatno ću se priključiti "bačenoj rukavici cvajama", na njihovoj strani, te da se pojavim sa jednom cvajom na startu? :twisted:
 
svaka čast sve pohvale za trud odlična stvar i cijena je ok, ja trenutno nisam u mogućnosti podržati akciju svojim dolaskom ali ću definitivno razglasiti dalje i obavijestiti ljude, no nisam siguran da će ih se previše odazvati jer ipak je to radni dan ponedjeljak i nama iz ovih udaljenijih krajeva podravina, slavonija treba malo više do grobnika oko tri do četiri sata pa nam nebi puno ostalo od same vožnje .no ako će u budućnosti što se nadam biti lufta za vikend petak,subota,nedjelja svakako da će se doći. želim da akcija uspije i uspijeti će biti ća vas dosta iz zg,ka,ri...... (y) (y) (y) :piva:
 
Svaka Cast!
Bas mi je frend, koji se sprema za trke, nedavno pricao da nezna kako da uspije doc na stazu, da je zauzeta do 11. mjeseca i kako je bezobrazno skup "najam"
Sigurna sam da ce Vam se pridruziti par fanatika iz Pule
A ja cu sigurno doci da se suncam, ispijam pifo i da vas gledam
dok uzivate :mrgreen:
 
Nas iz daljih krajeva(od Grobnika) bi vise zanimalo koliko kosta cjelodnevni najam i koliko se ranije treba rezervirat termin i slicne informacije. Sta me briga makar sam cili dan kruzia po pisti. To te ja pitam :?:
Bar cu tad bit najbrzi na pisti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Danijela said:
Mogu doć i ja? Imam nove role :mrhappy: idu jako brzo :banana:
Nemožeš nisi ih još razradila :oops: :oops:
 
ovako, problem zvan skola je rijesen ljecnickom ispricnicom, problem zvan pare cu rijesiti sa par akcija a problem zvan kombinezon je problem... ima neko nesto za posuditi? znam da nije bas primjereno posudivati ali jbg, ocu na stazu :D treba mi velicina oko 54. stat cu unutra i ako bude premali :D i jos nesto, ima neko prikolicu za povratak? da se ne vracam bajkom po mraku?
 
Vidiš i meni fali pola kombinezona :raving: a i neda mi se vraćat po mraku. Više nego dovoljan razlog da ne budem tamo :roll:
 
E ima neka dobra vila da mi posudi hlače i čizme te mi stavi bike na prijevoz sa 4 kotača? :?: :!:
 
Saša,akcija vam je odlična, samo tako nastavite.S moje strane stvari momentalno ne upučuju na to da ću skoro gore,ma koliko ja to želia(čitaj slobodnu).Dobro je da se nešto poduzima u svakom slučaju.Samo napred 8)
 
foggy said:
ovako, problem zvan skola je rijesen ljecnickom ispricnicom, problem zvan pare cu rijesiti sa par akcija a problem zvan kombinezon je problem... ima neko nesto za posuditi? znam da nije bas primjereno posudivati ali jbg, ocu na stazu :D treba mi velicina oko 54. stat cu unutra i ako bude premali :D i jos nesto, ima neko prikolicu za povratak? da se ne vracam bajkom po mraku?

Imam ja jedan foggy za tebe. broj je 56, ali posto ga ja nosim mislim da ce ti pasati. Malo je pohaban, ali nista sto rentraka ne moze srediti. ako zelis, mogu ti ga dofurat sutra u RR. Samo sinabavi slajdere, mislim da imam samo jako potrosene.