KOMENTARI I PITANJA VEZANA ZA TEKST O SURADNJI SA GROBNIKOM.

Da li ćete ići na Grobnik 05.04. i podržati našu akciju ?

  • Hoću sigurno.

    Votes: 0 0.0%
  • Išao bi, ali nisam 100% siguran.

    Votes: 0 0.0%
  • Nisam u mogućnosti.

    Votes: 0 0.0%
  • Takav tip akcije me ne zanima.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
A šta kažete na pjesmu "Welcome to the Jungle" od Guns n Roses :yoman:
 
Vezano uz odlazak na Grobnik.Svakako je lijepo da je što vise motora ljudi i to.Imaš sto vidjet .Kad se hoću voziti,uvijek mi je draže u praznijim danima jer na happeningu je velika gužva šarenih vozača,brzih,sporih,neiskusnih i brzih,što i nije neki hit a i jako je skupo.Bio sam ovaj vikend .U jutro su bili treninz u tri klase a popodne utrke.Pustila me njemica i za sat mi uzela 10 eura.meni je to blizu i sat mi je dosta a inace kad je slobodna staza,za hrvate je 270kn.Ipak cu doci samo mi se čini da bi kisa mogla pasti iako je vec danima jako lijepo.
 
eto ja sam se bas napalio da se istruckam do Grobnika i sve je bilo ready kad me 16-mjesecni sin raspalio glavom i slomio mi nos :( . da dobro ste procitali nas mi je ko babura i vjerujte vrti mi se vec dva dana i ne mogu voziti brze od 60 km/h. malo po gradu i to je to ,a raspaliti iz Dbk sa ovakvim feelingom u glavi je mislim ipak malo blesavo. a kako idem na brod za 20 dana vidimo se u osmom mjesecu. joj meni bas mi je lose sto od depresije sto od glavobolje
 
eeeeeee dado . :D
ako kazem istinu morat cu zenu strpat u bajbukanu???? :peace: :D
fakat mi se ne da mijenjat pelene ( vrhunski sam majstor (y) i daa mi se kad su samo popisane) a o kuhanju da ne govorim.
a kad se vrati slomit ce mi bike i gdje sam onda ??? :skriven: :mrgreen:
 
:shock: Nemoj tako Helga, mene je moja zena natjerala da tako dobro kuham,sigurno bolje od tebe ,a imam i vise godina staza.O Grobniku mi uopce nije palo na pamet da je sada pitam.Cuvam se za svibanj, ako uopce smognem hrabrosti Nju pitati,da me pusti na par dana.Sve mi se cini da si se ti doobro naroljao pa ti je zato zena dala po pi......Jos si mi uvijek duzan one tripice
 
uuupppssss :oops: ajme sutra napomeni u roxiya. :chainsaw: danas sam opet zaboravio da sam duzan ,a ne volim biti :wc: . tripice su fileki ( za sjeverni dio hrvatske) i informacija za siri auditorij je da ih je doktor zaradio tako da mi je samo pokazao jedan skrseni trajler na kojemu sam ja kao mogao odvesti motor sigurno do zg :blahblah: . mislim da ne bi dosao do neuma ,ali otom potom jer doktorske usluge se kao svugdje u svijetu masno naplacuju pogotovo u tranzicijskim zemljama ,ponekad i sa masnim filekima :pistoles: . ipak sam ja jedan sretan covjek jer je moglo biti i skuplje, a svima na znanje da prije bilo kakvih poslova uvijek provjere "cijenik" :misli: .o cijeni za iznamljivanje ne bih ovom zgodom
auuu sam se sebi divim kako sam ovo srocio ,ali me zato sutra ceka pegla. :LOL: :kiss:
dado jesam li ga aaaa ???? :poke:
 
:twisted: Dobro da nisi rekao skembici kaj ti mislis da su decki bunceki pa ne razmeju kaj su tripice.Zaboravljas da uskoro polazes prijemni do Neuma za plasticare, a ja sam ti u ispitnij komisiji.Onaj trailer iliti ga prikolica je kupljena u Vrbovcu znas ,a uostalom vidjet ces ti na Grobniku, balavac jedan
 
Pozdrav.
I evo prošao je grobnik i bilo je fenomenalno.A ja sad ubrzano slažem motor i najvjerovatnije ovaj vikend idem dole opet.Sad sam poludio i sutra mora bit složen makar ga cijelu noć slagao.
 
KAZE said:
Pozdrav.
I evo prošao je grobnik i bilo je fenomenalno.A ja sad ubrzano slažem motor i najvjerovatnije ovaj vikend idem dole opet.Sad sam poludio i sutra mora bit složen makar ga cijelu noć slagao.

A slažeš šesticu il?
 
Imam filing da ce motor bit zvjerka ipol.. ako Zoki može haračit okolo i uništavat svih na serijskoj 636 ovo bi trebalo bit ludo..

Inače svi misle da je zx-6r napravljen sa 37ccm vise kako bi zaje.. klasu 600, al prava istina je da ima 37ccm više kako bi se mogo regularno natjecat sa klasom 1000 i njih zaje.. :mrgreen: :mrgreen:
 
nego Doktore glede trajlera :mrgreen: posto je kupljen u ravnicarskim krajevima i pravljen sam da vozi "mesne" po ravnom (y) oprastam ti sve cak i zabludu da bi izdrzao do zg i platit cu vec jednom te tripice. prvom prilikom kad smognes i pusti te zena pozivamo te (ja , konko i marina)da se provozas Dubrovnik - Neum i da samo vidis koliko tu bogena ima :!: .to se zove uzitak. kazem ti bolje od sex-a. :banana: nemoj se nista brinuti,netko ce vec ici ispred tebe da ti pokaze put .
dado jel valja ova :poke:
nego sto sam te jos doktore htio pitati. koja ti je ono guma izdrzala 10000?? meni nemere evo ni 2500. :giggle:
a joj meni sutra ne smijem ni na kafu,a ako budem gdje isao moram paziti na zelene aute na mojoj strani :yikes:
 
a posto smo malo skrenuli sa teme :D pocevsi od tripica ,mozes mi odgovoriti na forumu za one kojima je dosadno ( mos otvorit i novi post)
P.S. Jedva cekam :mrgreen: :mrgreen: