KOMENTARI I PITANJA VEZANA ZA TEKST O SURADNJI SA GROBNIKOM.

Da li ćete ići na Grobnik 05.04. i podržati našu akciju ?

  • Hoću sigurno.

    Votes: 0 0.0%
  • Išao bi, ali nisam 100% siguran.

    Votes: 0 0.0%
  • Nisam u mogućnosti.

    Votes: 0 0.0%
  • Takav tip akcije me ne zanima.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
maverick said:
Sandra said:
Maša said:
I ja bi isla ...ko podrska naravno !!!
Danci i ja cemo sa tribina bodrit !!!! :cheer:

:whistle:


Hoće li biti možda i transparenata?
Cure, dečki će možda peludo voziti uz takvu podršku :twisted:

Transparenti su bili prosle godine ...a bit ce i ove ako ce se vozit :peace:
 
Andreas said:
Eto kad svi vec zasipate Foggya sa kombinezonima a ja ga nemam :tears:
jel bi se mogla nac dobra dusa pa da mi jedan od vas posudi onaj "viska" sto ostane?
Visok sam negdje 1,85..

Takodjer nemam ni cizmice ( 45-48 ) pa je svaka pomoc mladom bikeru dobrodosla.

Znam da niste crfeni kriz, al kad vec idem dole na 3 dana volio bi i napravit neki krug na stazi.. :wink:


Bez brige, naći će se dobra duša da ti posudi kombi. :wink: Ali nemoj da ne padnu dvije Cole za to. :evil:
Nego, pa kolku to nogu imaš čovječe?
 
A kako se zaslužuju transparenti :?: :?: :?: Kaj nije dovoljno da smo vaši?
 
foggy said:
SuzaFan>pa nisam ti ja ti :mrgreen:

Sasa> to na onom weather watcheru gledam! evo danas kaze suncano za vikend :D sto se opreme tice, ne da nemam love nego nemam. sad na grobnik idem sa kilom cornflaksa (hrana za 3 dana) i sadrzaja frizidera sta stane u torbu, benzin i cestarinu ako ocu da mi ostane za stazu moram bar 70% na trkaca platiti :mrgreen: jel bi ti prodavao ovaj svoj pohabani kombinezon?

Gle, prvo ga pogledaj, probaj i vozi taj dan na Grobniku. Poslije cemo lako razgovarati ako ce ti stvarno trebat.
 
Ne šali se uopće, upravo smo u pregovorima da pređe u naš tim. Ovo do sada ionako nije pošteno, ako iz jednog kluba vozi nekoliko ekipa sve navijačice navijaju samo za jednu. Ove godina Danijela dobiva majicu s natpisom: MMotoplus i Mate RULEEEESSSS!!! :mrgreen:
 
Andreas said:
Sasa MK Motori said:
Ako imas nogu 43 imam cizme za tebe. Posto cu ja dati svoj pohabani foggyu, mozda Emil da tebi svoj pohabani. U svakom slucaju, nosit cemo sve dole pa ako vam odgovara nema frke. Samo se nemojte naviknuti na nosenje tudjih kombinezona i na posudjivanja. Za prvi puta vam oprastamo, ali kakvi ste to vi vozaci R-ova bez kombinezona i cizama ?

Siromasni :mrgreen:

Inace imam u planu to sve ubrzo nabavit, al dok se financijska situacija ne poboljsa prisiljen sam ugnjavit dobre ljude ko sto ste vi da malo pripomognete.. :oops:

Nazalost 43 mi je malcice maleno.. u 45 bi jos nekako mogo stisnut nogu, al hvala svejedno!

U jeeeee.... pa ti ne trebaš zato investirat u peraje ! :yikes: :oops:
 
foggy said:
a ja cu obuci majcu Žuja je zakon i osvojiti pehar :D

Čuj ak je Ožujsko sponzor...morao bih i ja razmisliti u uključivanje na timsku...ionako je važno učestvovati. :mrgreen:
 
Bandit said:
foggy said:
a ja cu obuci majcu Žuja je zakon i osvojiti pehar :D

Čuj ak je Ožujsko sponzor...morao bih i ja razmisliti u uključivanje na timsku...ionako je važno učestvovati. :mrgreen:


Ma tebi je furt žuja na pameti. :nono:
Ah vi kroneri!!!!!!!!!! :vidiga:
Pa nejde ti motor(tvoj Zuki pogotovo :eek:mfg: :dizzy: ) i žuja skupa!!!!!!!Kaj to neznaš? :oops: Bu ti Cigara objasnil zakaj!!!
 
69 said:
Andreas said:
Eto kad svi vec zasipate Foggya sa kombinezonima a ja ga nemam :tears:
jel bi se mogla nac dobra dusa pa da mi jedan od vas posudi onaj "viska" sto ostane?
Visok sam negdje 1,85..

Takodjer nemam ni cizmice ( 45-48 ) pa je svaka pomoc mladom bikeru dobrodosla.

Znam da niste crfeni kriz, al kad vec idem dole na 3 dana volio bi i napravit neki krug na stazi.. :wink:


Bez brige, naći će se dobra duša da ti posudi kombi. :wink: Ali nemoj da ne padnu dvije Cole za to. :evil:
Nego, pa kolku to nogu imaš čovječe?

Zahvaljujem na podršci i nema brige za Colu.. oni su mi sponzor br.2 nakon Emila :mrgreen: :mrgreen:
Inače kad svi navaljujete baš nosim broj 47 :oops:
 
Ovo mi je baš guba, kad se od sve "braće solidarnih i suosjećajnih" bikera nađe samo jedan koji bi posudio kombinezon i čizme. Ostali baš, eto, slučajno nisu vidjeli topic. I onda će dan nakon Grobnika počet sa onim: joooj, pa kaj mi nisi reko prije... sve neki lukavci. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Ja sam vidio i pročitao cijeli topic ali svejedno nedam. :B: :pelvic_thrust:
 
mate said:
Ovo mi je baš guba, kad se od sve "braće solidarnih i suosjećajnih" bikera nađe samo jedan koji bi posudio kombinezon i čizme. Ostali baš, eto, slučajno nisu vidjeli topic. I onda će dan nakon Grobnika počet sa onim: joooj, pa kaj mi nisi reko prije... sve neki lukavci. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Ja sam vidio i pročitao cijeli topic ali svejedno nedam. :B: :pelvic_thrust:

Aaaa jadan.. :dobar:
nemas u cemu ili NA cemu ic? :mrgreen:
Eto ja nakraju zavrsio sa 2 kombinezona i 2 para cizama pa ako ti treba samo pitaj, al svejedno ti ostaje onaj drugi problem koji je po meni puno vazniji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Ovo mi je baš guba, kad se od sve "braće solidarnih i suosjećajnih" bikera nađe samo jedan koji bi posudio kombinezon i čizme. Ostali baš, eto, slučajno nisu vidjeli topic. I onda će dan nakon Grobnika počet sa onim: joooj, pa kaj mi nisi reko prije... sve neki lukavci. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Ja sam vidio i pročitao cijeli topic ali svejedno nedam. :B: :pelvic_thrust:

Sad si zajebo ideju!!!Baš sam htel napisat da imam viška 2 kombača i dvoje čizme i da ih nosim na Grobnik za rentu po 5 kn,po komadu.Iiiiii onda tamo :2up: :2up: :2up: :2up: (moj omiljeni znakić)
 
Andreas said:
mate said:
Ovo mi je baš guba, kad se od sve "braće solidarnih i suosjećajnih" bikera nađe samo jedan koji bi posudio kombinezon i čizme. Ostali baš, eto, slučajno nisu vidjeli topic. I onda će dan nakon Grobnika počet sa onim: joooj, pa kaj mi nisi reko prije... sve neki lukavci. :mrgreen: :mrgreen:
P.S. Ja sam vidio i pročitao cijeli topic ali svejedno nedam. :B: :pelvic_thrust:

Aaaa jadan.. :dobar:
nemas u cemu ili NA cemu ic? :mrgreen:
Eto ja nakraju zavrsio sa 2 kombinezona i 2 para cizama pa ako ti treba samo pitaj, al svejedno ti ostaje onaj drugi problem koji je po meni puno vazniji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

E taj problem na koji ti pucaš bi mu ja riješio iz zajebancije,ali onaj problem zbog kojeg stvarno nejde nek mu riješi žena :mrgreen: :mrgreen:
 
:liza: :liza:

Cigara, jel ces ici u ponedjeljak dolje. Mogao bi pozvati buraza i ekipu. Stvarno bi bilo dobro da nas je sto vise dolje pa cak i ako se svi ne vozili.
 
evo meni sasin kombinezon stoji ko saliven! perfect :D sidewinder ce mi danas dati neke slidere i idem vjezbati na rotor :D :D :D