Komentiranje oglasa

Igoreta

Well-known member
Znam da možda riskiram ban, ali već po N-ti puta doživim/vidim da se brišu nečiji postovi u rubrikama oglasi (bilo za motor, bilo nešto drugo) iako se isti tiču samog oglasa. Naime, u točci 6. pravila stoji " U temi oglasa su dozvoljena isključivo eventualna pitanja i odgovori o karakteristikama oglašenog predmeta.". Dakle, ako ja napišem da je motor bio lupan ili da sam ga vidio kako puca na susretu da li sam prekršio to pravilo pa je to razlog brisanja?
Molio bih da se javi ovdje VŽ (važna žaba) koja si dopušta da nečije komentare briše, dok nečije ostavlja. Naravno i da navede svoje razloge.

Eto, toliko zasad,

Hvala!
 
:misli:

Moderatori/administratori ne odgovaraju vama za svoje postupke.

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,43039.msg808407.html#msg808407



:mrgreen:
 
ko i u ostatku države, niko za ništa neodgovara  :mrgreen:
 
Igoreta said:
Znam da možda riskiram ban, ali već po N-ti puta doživim/vidim da se brišu nečiji postovi u rubrikama oglasi (bilo za motor, bilo nešto drugo) iako se isti tiču samog oglasa. Naime, u točci 6. pravila stoji " U temi oglasa su dozvoljena isključivo eventualna pitanja i odgovori o karakteristikama oglašenog predmeta.". Dakle, ako ja napišem da je motor bio lupan ili da sam ga vidio kako puca na susretu da li sam prekršio to pravilo pa je to razlog brisanja?
Molio bih da se javi ovdje VŽ (važna žaba) koja si dopušta da nečije komentare briše, dok nečije ostavlja. Naravno i da navede svoje razloge.

Eto, toliko zasad,

Hvala!

Za to imaš drugi podforum.

Brišem komentare jer kad hrpu besposličara netko potegne s nekim komentarom (dobro/zlonamjernim) oni odmah pomisle da su u birtiji pa to režem u korjenu.

Jel ti sad jasnije Pančo?
 
A zakaj onda to ne radiš na SVIM oglasima?

Pretpostavljam zakaj, ali bih se vjerojatno ugurao u raspravu s tobom koja nebi bila gotova dok se nebi svi složili s tvojim mišljenjem.

P.S. Pitanje tipa "Da li je to original guma" ili "Zar nije trebalo raditi servise svakih X mjeseci" su po meni jednaka, oba daju dodatnu informaciju o oglašenom motoru. A ako to smeta oglašivača to je zato jer nešto skriva. Pa bolje je da se onda i svi drugi zainteresirani informiraju, bože moj, pa tome i forum služi.

P.P.S.
Uz svoj komentar sam htio napisati "jako lijep i očuvan motor" ali nisam mogao editirati post, jbga, čisto da se zna da mi nije cilj rušiti cijenu.
 
Čovjek lijepo stavi fotku uredno poštambiljane servisne i onda se nađe netko, tko konstatira da bi se servis trebal delat svake godine. Na njega se nadovežeš ti s konstatacijom da ti se čini čak svakih 6 mjeseci po servisnom planu održavanja.

Predugo sam na forumu da ne bi videl kam to vodi.  8)

Kaj se tiče neobrisanog - imaš dolje desno u svakom postu žuti trokutić, u njemu uskličnik (prijavi moderatoru) i kad naletiš na nepravilnost, slobodno klikni na njega  (y)
 
gigi said:
Čovjek lijepo stavi fotku uredno poštambiljane servisne i onda se nađe netko, tko konstatira da bi se servis trebal delat svake godine. Na njega se nadovežeš ti s konstatacijom da ti se čini čak svakih 6 mjeseci po servisnom planu održavanja.

Predugo sam na forumu da ne bi videl kam to vodi.  8)

Kaj se tiče neobrisanog - imaš dolje desno u svakom postu žuti trokutić, u njemu uskličnik (prijavi moderatoru) i kad naletiš na nepravilnost, slobodno klikni na njega  (y)
Boldano:
Sad da sam neki "inatlija", al bi se nakliktal... Al mi se neda, a mislim i da nema smisla, opet velim, ko ne želi da mu netko komentira oglas nek zaključa temu.

A kaj se tiče ovoga "kam to vodi" - viš kak bi se prevaril. Uopće mi nije bio cilj, čak sam se i čudio kak su mu lupili štambilj na mjesto di lijepo piše "24 mjeseca od kupovine" a datum 5 godine od kupovine.  :palacdolje: To ide na dušu prije svega Rutingu.
Kak će tko održavat vozilo je njegova stvar, ali činjenica je da je ova njegova servisna knjižica u najmanju ruku "sumnjiva", i za dobrobit puka bilo bi u redu da nam pojasni, ništa više.
Forum bi trebao bit mjesto "di svi sve znaju", uostalom ja sam i prodao svoj prijašnji motor čovjeku s foruma, očito je bio "zadovoljan" mojim postovima koje sam kroz vrijeme tu postavljao.
Opet kažem, postoji zato opcija zaključavanja teme, ako vlasnik smatra da oglas ide u krivom smjeru.

A pitanje u vezi motora nije off, koliko god mi šutjeli o tome, i koliko god ono bilo neugodno. Ona druga rubrika nije vezana za motore koji se ovdje oglašavaju, stoga ne vidim smisao otvarati tamo novu temu da bi pitali neko pitanje o motoru.