komunikacija za kacigu

Pitam jer jedva čekam navući kacigu da se isključim, čak nakon određenog vremena i muziku ugasim, i sad da mi još netko sere ma koliko bio zanimljiv, nema šanse...
Ja imam Senu.
Možeš bitati jednim dodirom.
Normalo je da sam uključen, ali kad želim mir samo jednim klikom ugasim prijem. Kao Mute tipka. Super.
 
  • Like
Reactions: cadjo and SpoRRi
IMG-20230319-WA0007.jpg
 
Ja imam Senu.
Možeš bitati jednim dodirom.
Normalo je da sam uključen, ali kad želim mir samo jednim klikom ugasim prijem. Kao Mute tipka. Super.

Znaci i tebe uspije ekipa isprovocirati kao mene?
 
Posto san disleksican komunikacija mi sluzi da cujen kad radar bot javi za kameru
Znakove sa strane isto ne gledan
Ok kolega uvik vozi isprid a on je ekspert za kamere juzno od Sv Roka ali zna se desit da on utece pa pocne smanjivat pred kameru a ja ga ocu stignit tada(ja vozik kriminalno a on maniron iskusnog SBK vozaca) i onda kua….proletia bi kraj kamere sa 85(vise se bojin) a ono ogranicenje 50
Ali onda me upozori komunikacija i problema nema
Ovo spajanje u grupu je malo ka pederski….
Mada ovo lito kad budemo isli u Alpe mozda se i spojimo nas nekoliko….
Jer znak za moran na kondut neznan koji je 😂
 
Nije mi jasno, vi kao da se vozite sa neprijateljima a ne prijateljima….

Ima ona stara sta ce ti neprijatelji pored prijatelja... vazda netko nekog prca jebe zajebava.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Spori
Onaj iz Lidla za 50kn je i više nego dobar. (y)
Ne smeta u kacigi, dobro se čuje do 130km/h,ima priključak za MP3, možeš isključiti suvozača kad poželiš, 2AAA baterije traju oko 8sati i sve to za samo 50kn.
Sta budu u Lidlu tako jeftine komunikacije?
Bas trazim nesto tako jeftino za vozit se s klincima
 
Komunikacija sa grupom je dobra ako je svedena na jednostacnu komunikaciju.
Npr. Stani piša mi se ili gladan/žedan sam. A može i treba mi odmor.
Sve ostalo je suvišno.
 
  • Like
Reactions: TIS
Komunikacija sa grupom je dobra ako je svedena na jednostacnu komunikaciju.
Npr. Stani piša mi se ili gladan/žedan sam. A može i treba mi odmor.
Sve ostalo je suvisno
Ja se nikad jos nisan spojia ali kontan da je oki kad neko prvi prode auto/autobus/kamion pa javi OK nema nikoga iz suprotnog smjera…..ono rukon mahnit je ok ali ovo mi se cini puno sigurnije i jednostavnije

Neme price Albina i momak igrac Hajduka prekinili ili sta je Bloom u Dubaiju radia sa mamon Majon
 
Ako imaš slušalice male koje idu u uho. Onakve što dobiješ sa mobom. Njih probaj stavit i onda kacigu da vidiš ako ti smetaju.
Ako je sve ok, kupi takve bežične, BT i na miru si.
Imam jeftini komunikaciju. Konektor je najslabija karika.
I isto trebaš se poigrati sa ugradnjom. Danas skoro svak kaciga ima utor za zvučnike, ali,... najjednostavnije BT slušalice.
Ovo je dobra ideja. Ma čak ako su kabelom spojene , a mob u džepu unutar jakne. Upališ radarbot ili ako ti je navigacija spojena , možeš i neku laganu muziku stavit.
 
Ja se nikad jos nisan spojia ali kontan da je oki kad neko prvi prode auto/autobus/kamion pa javi OK nema nikoga iz suprotnog smjera…..ono rukon mahnit je ok ali ovo mi se cini puno sigurnije i jednostavnije

Neme price Albina i momak igrac Hajduka prekinili ili sta je Bloom u Dubaiju radia sa mamon Majon
Niti bi kome sugerirao niti bi koga poslušao za preticanje. Percepcija pojedinca nije ista. Ja osobno procjenim. Mogu preteći, ali više puta propustim priliku i pričekam sigurniji put.