komunikacija za kacigu

Zajebavo sam se i ja sa slusalicom u uhu,ali pocne smetat nakon nekoliko sati voznje,a neda mi se buljit u ekran od navigacije,spremamo se na jedan jako dugacak put,pa sam malo guglo,gledo recenzije i ovo narucio
Došle,prezadovoljan,super zvuk,daju se upariti sa svim koje imaju tu mogucnost,baterija traje i traje,cuje se super,sa drugim motorom preko 1km udaljenosti,normalno se razgovara i pri brzinama vecim od 150,preporuka!
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-17-16-40-37-335_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-03-17-16-40-37-335_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    305.7 KB · Views: 0
Došle,prezadovoljan,super zvuk,daju se upariti sa svim koje imaju tu mogucnost,baterija traje i traje,cuje se super,sa drugim motorom preko 1km udaljenosti,normalno se razgovara i pri brzinama vecim od 150,preporuka!
Ekipa i ja je imamo nekih 2 god.
Rekao bih ovako. Da ima boljih koje rade bolje ima. Ali za ono kaj nama treba je više nego dobra.
Preporuka
 
Ekipa i ja je imamo nekih 2 god.
Rekao bih ovako. Da ima boljih koje rade bolje ima. Ali za ono kaj nama treba je više nego dobra.
Preporuka
Neznam sta je bolje,jer su mi ove prve kaj imam,za sve sta mi treba ,koriste vise nego dovoljno,za uparivanje sa zenom,za slusanje navigacije i muzike,i za spajanje sa frendovima dok smo u voznji,konacno mi se ispraznila baterija ovaj vikend,nakon jedno 12,13 cjelodnevnih korištenja...od slusanja muzike,barem desetak sati,do tel razgovora i navigacije!
 
Neznam sta je bolje,jer su mi ove prve kaj imam,za sve sta mi treba ,koriste vise nego dovoljno,za uparivanje sa zenom,za slusanje navigacije i muzike,i za spajanje sa frendovima dok smo u voznji,konacno mi se ispraznila baterija ovaj vikend,nakon jedno 12,13 cjelodnevnih korištenja...od slusanja muzike,barem desetak sati,do tel razgovora i navigacije!
Kako funkcionira razgovor sa drugom komunikacijom , dali može biti stalno otvorena?
 
Ima Luis akcije za Sena komunikacija. Mislim da je isplativo, em Sena em dobim dva kpl što mi treba. Samo neznam koja je bolja tj koja je razlika.


 
Ima li neka vulgaris komunikacija al samo kao intercom sa suputnikom. Znaci nista blutut, mobiteli, to me ne zanima... Naravno da je jeftina, nemislim preko 100e za to dat...