konacno doma, Yamaha mt-03

nema se love. Nemoj se sekirati. Ljeto je, bio si na moru, trošio si, logično je da nemaš. Još malo pa će početi kiše, vožnja će se svesti na grad ili 100 kn benzina za vikend. Kasnije ni to. Skupiti će se love. Neka stoji. Ustvari, da ga i probaš prodavati, teško će to biti sada napraviti. Oprema....louis Graz. Ima i jeftinije opreme koja će te odlično služiti. A kak se manifestiralo ovo "Nešto je zaštekalo"?
 
meni je to isto čudno..možda je mašina strokirala (makar u to čisto sumnjam, mašina "trokira" samo dok je full hladna 15 sekundi) ili je kočnica zaštekala :misli:
motor ćeš trenutno prodati jaaaako teško, pogotovo jer nije u originalnom stanju..ja sam svoj dao za 4700 (i to još ništa nije 100% sigurno, ne vjerujem dok ne dobijem lovu u ruke), i to nebi da ne poznam čovjeka i da čovjek nezna motor, mislim da u suprotnom nebi dobio ni 4500 za njega :misli:
a opreme se da rabljene nabaviti za sitnu lovu, jaknu kupiš za 300-400 kn, kacigu pretpostavljam na imaš, ako nemaš love za dobru novu, rađe kupi dobru rabljenu, rukavice rabljene se isto da naći za 100 kuna..znam kako sam ja dok sam kupio motor, isto je škripalo, kupio sam rabljene rukavice  od kolege za 100 kuna koje nosim još uvijek (hein gericke od klokanove kože), jaknu sam kupio za 400 kuna, held, nikad nije bila nošena do onda..
uglavnom, opremu se da nabaviti, samo treba malo prošvrljati po oglasnicima :)
 
motor normalno vozi, zastekao je, ali ne drasticno, znaci dosao sam do 140kmh i on je spustio na 130kmh, nakon toga sve normalno.. Od opreme kazem nemam nista, kaciga neka Fila, ne valja i prevelika je :) kazem sada sam u Zagrebu, probat cu sredit neki poslic, jer trebao bi pokupovat dosta stvari.. a cak sam razmisljao i o prodaji pa da uzmem nesto jaci, ali kad vidim da su ovi manijaci opet poskupili autoskolu :palacdolje:
 
MOONSHIELD said:
već ti je preslab?? :mrgreen:

haha, uglavnom sam vozio starom cestom i tu mi snage stvarno ne fali, jedino sam na autocesti pozelio jos par konja :mrgreen: Ma dobio sam par ponuda za zamjenu pa razmisljam na glas.

e da dobio sam ponudu od prijatelja, s tim da bi 2/3 para dobio odmah, on bi uzeo motor i ostatak mi dao naknadno, a do tada bi motor bio na mene, sada o tome razmisljam na glas :)
 
Meni najviše fali snage kod vožnje udvoje..
Da mi je još 10-15 konja bilo bi idealno..ali nema..eh da, gumu ne da potroši nego pojede..
 
MOONSHIELD said:
Meni najviše fali snage kod vožnje udvoje..
Da mi je još 10-15 konja bilo bi idealno..ali nema..eh da, gumu ne da potroši nego pojede..
jesi vidio onu yamahu u oglasniku motori.hr ? 4300 eura, malo oštečena. Jebeš plastiku. Ispoliraš, pošpricaš, lampu kupiš za siću i vozi. Susjed je kupio R1 2002 za malo veće pare, istobila malo oštečena. Hvala bogu, za sada nikakvih problema osim kabela za svjećice. Motor imao 65000 km.
 
live-for-ride said:
jesi vidio onu yamahu u oglasniku motori.hr ? 4300 eura, malo oštečena. Jebeš plastiku. Ispoliraš, pošpricaš, lampu kupiš za siću i vozi. Susjed je kupio R1 2002 za malo veće pare, istobila malo oštečena. Hvala bogu, za sada nikakvih problema osim kabela za svjećice. Motor imao 65000 km.
pratim oglasnik kostantno :mrgreen:
za sada sam usredotočen na suzuki i hondu, a i neda mi se baš kupovati oštečeni motor i preko 750..meni je i 600 dosta
a što se tiče snage, pa gle, dok se sam vozim na motoru onda mi i ne fali baš snage, osim možda jedanput na dva mjeseca na autocesti, ali udvoje se osjeti podosta i to je problem, a i dosta je problematičan za vožnju udvoje, ženska se u pravilu može primiti samo za mene, s kacigom me lupi obavezno kod svakog kretanja ili zaustavljanja i nije mi baš ugodno to
 
MOONSHIELD said:
pratim oglasnik kostantno :mrgreen:
za sada sam usredotočen na suzuki i hondu, a i neda mi se baš kupovati oštečeni motor i preko 750..meni je i 600 dosta
a što se tiče snage, pa gle, dok se sam vozim na motoru onda mi i ne fali baš snage, osim možda jedanput na dva mjeseca na autocesti, ali udvoje se osjeti podosta i to je problem, a i dosta je problematičan za vožnju udvoje, ženska se u pravilu može primiti samo za mene, s kacigom me lupi obavezno kod svakog kretanja ili zaustavljanja i nije mi baš ugodno to

hah, ja mislio da sam jedini s tim problemima :wink: