Konačno novi šibenski điRR

kronik said:
nema filma nije se dogodilo!!!

@ Floyd - sljedece za probu su ti Conti Road Attack 2 EVO.
Ja ih imam na svom motoru sada i mogu samo gume hvaliti.
Grip kao i kod Sport Attack2 samo ce dulje trajati  (y)

Ćemo da probamo  :mrgreen: kad ove dovedem do žica ka prošle u Senju, inače usput ove Conti Sport Attack 2 su MRAK gume, samo su mi dva puta na ovom zadnjem điRRu do Banja Luke malo zaplesale (zadnja) ali na stvarno lošoj dionici sa nikakvimasfaltom točnije, najsličnije crnogorskom :LOL: :021:
 
Takav asfalt se ne racuna! :)
 
Plan za sutra.       
Išlo bi se put Biograda sa polaskom iz cafe bara Garaža (na vrh bolnice) u dvi ure popodne.Ima več zainteresiranih pa bi dobro došli i ostali koji imaju volje vozit se u društvu.     
Važi za sve motoriste i bojleraše.      :skriven:      :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:   
Ovaj put ne plača piče onaj koji dođe zadnji. :shock:
 
barba said:
Plan za sutra.       
Išlo bi se put Biograda sa polaskom iz cafe bara Garaža (na vrh bolnice) u dvi ure popodne.Ima več zainteresiranih pa bi dobro došli i ostali koji imaju volje vozit se u društvu.     
Važi za sve motoriste i bojleraše.      :skriven:      :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:   
Ovaj put ne plača piče onaj koji dođe zadnji. :shock:
Ma čekajte, doktore. Kad kreće Shepa i ekipa iz splita sa trogirskog rotora? Moran li ja iz Vd u Garažu ili čekan kod plodina?
 
Odi zovu kišu, pa se nekima ne mili vozit. U naaaajgorem slučaju, idemo s autom.

U 10,00.

:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Mene su zvali danas popodne da im se pridružim i ja san samo stavija ode da svi vidu.Svi dobrodošli.     
Ako krenemo u 2 onda smo kroz Vodice za desetak minuta.U slučaju da neko "poludi" po cesti  ,od sunca,onda če nas čekat prije Biograda.Tamo čemo ga nabit  nogon u krmu i poslat zadnjeg. :LOL: :LOL: :LOL:   
Ma samo vi dođite da nas bude šta više.     
Shepa   
Javi se kad dođeš blizu da bar popijemo zajedno.Kod Špara da ne šporkaješ gume. :LOL:
 
Shepa said:
Odi zovu kišu, pa se nekima ne mili vozit. U naaaajgorem slučaju, idemo s autom.

U 10,00.

:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ja krečen s ovon ludon ekipon iz Oroslavlja makar bila neznam kakva naplovica. Uostalon ja vozin Homdu. Shepa di se onda nađemo?
Radi primopredaje?
 
barba said:
Mene su zvali danas popodne da im se pridružim i ja san samo stavija ode da svi vidu.Svi dobrodošli.     
Ako krenemo u 2 onda smo kroz Vodice za desetak minuta.U slučaju da neko "poludi" po cesti  ,od sunca,onda če nas čekat prije Biograda.Tamo čemo ga nabit  nogon u krmu i poslat zadnjeg. :LOL: :LOL: :LOL:   
Ma samo vi dođite da nas bude šta više.     
Shepa   
Javi se kad dođeš blizu da bar popijemo zajedno.Kod Špara da ne šporkaješ gume. :LOL:
Nazvat ću te kad krenemo. (y)

A možemo se nać svi skupa u Papillona, ako ne bude prezauzet na terenu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
mate said:
Baš se veselim pivi u Garaži uskoro. Jebo Biograd. :mrgreen:
       
Proša san nekidan pored kuče al dvorište zatvoreno a nema ni auta.Znaći da tek tribaš doč.Uglavnom javi se da zajedno nešto  popijemo. (y)
 
Ako se tko boji kise, a recimo lopate i lasuna ne neka se javi kod kene. Smjestaj , hrana, cimenat i nula osigurani....
Ugodan provod i vidimo se dugom zgodom.
 
djuka007 said:
Ako se tko boji kise, a recimo lopate i lasuna ne neka se javi kod kene. Smjestaj , hrana, cimenat i nula osigurani....
Ugodan provod i vidimo se dugom zgodom.

Ostavi se ti cimenta i malte a uvati se režiranja onih filmića "Tarantino" :LOL: :LOL: :021: