Konačno novi šibenski điRR

floyd said:
Malo dirljivih momenata sa uručivanja poklona našem Barbi :mrgreen:
jeste ga zahebali. ziher barba vidio natpis na kutiji "Zvecevo" pa se ponadao kartonu konjaka a kad ono u kutiji ...







:LOL: :mrgreen:
 
Zapru said:
jeste ga zahebali. ziher barba vidio natpis na kutiji "Zvecevo" pa se ponadao kartonu konjaka a kad ono u kutiji ...   
Kako su me samo privarili .   
Zvali me na kavu ,onako ,kao u prolazu smo,dođi.Ja na kavu a Old Pistons kaže da je tu jer mu je žena u dučanu.Došli i ostali  ,meni malo čudno,jer se nismo baš svi dogovorili.Došao i Shepa i dobacio mi kutiju.Pomislio sam čemu to sad.On navalio da je otvorim.Ja ,eto,da napravim dobru stvar,otvorim. Iznenađenje je bilo veliko,toliko da su mi potekle suze.U kutiji kožno odijelo isto onakvo kakvo sam imao u momentu incidenta..Našli su ga  i zajedno sa ostalim članovima foruma  kupili i donijeli.Stvarno sam ostao iznenađen.I sve to da ja neznan ama baš ništa. Za sad ču im zahvalit samo ovako putem foruma a za kasnije čemo se dogovorit.     
Naravno,pali su komentari na ,čak i napisano, pederske boje  :LOL: :LOL:.Tako če neki ( misli:)imat prilike za dužu zajebanciju.Ma nek se vesele,sve je to dio našeg druženja.   
Momci ,još jednom vam hvala , jer ,ja nisam navikao da nešto dobijem ako to nisam svojim rukama zaradio .Nosit ču je i svaki put ču se sjetit svih vas sa popisa.     
Veliko HVALA od vašeg Barbe. 



Evo opet suze,jebiga.







:LOL: :mrgreen:
 
dinte said:
Ajde daj jednu sliku u odijelu da vidimo jel broj odgovara! :LOL:
       
Ista je ko moja stara ,isti broj, samo ova još miriši po koži ,po novom. (y) 
Jučer sam je ponija do Biograda da je momci vide i odma san se osječa lipše nego u onom mom "padobranu",crveno crnom. :LOL:         
 
Bravo barba, nek te služi ko i ono staro  (y)
 
Dale said:
Bravo barba, nek te služi ko i ono staro  (y)
   

Jučer san ga gleda pa mi ga bilo malo ža.Bilo je bez mušica a sad ih več ima.     
Staro mi je spasilo kožu,nisan nigdi bija ogreban ,samo od udaraca san se polomija al odijelo tu ne pomaže osim na laktima i kolinima.      (y)
 
barba said:
       
Proša san nekidan pored kuče al dvorište zatvoreno a nema ni auta.Znaći da tek tribaš doč.Uglavnom javi se da zajedno nešto  popijemo. (y)

Naravno, iako ove godine nije u planu duži boravak... (y)
 
Shepa said:
Nazvat ću te kad krenemo. (y)

A možemo se nać svi skupa u Papillona, ako ne bude prezauzet na terenu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Sjebali ste me jučer ali je Jozo spasija stvar s gradelama a naš Barba je ija polako da ne šporka pošiljku iz Zvečevske fabrike  :mrgreen:

mate said:
Naravno, iako ove godine nije u planu duži boravak... (y)
Već smo saznali iz povjerljivih izvora da ideš u Indoneziju na Bali Bali nešto balinati  :jesus:
 
Napokon uvatija malo vrimena za đir.Namjera mi je otić do Kgb ili čak Senja.Ima li koga da ima volje pravit mi društvo ?   
Krenija bi oko 9-10 uri.
 
Ja bi rado ali sutra lagano pakiranje stvari, zadnje cekiranje motora, punjenje razno raznih baterija svih mogucih gadgetsa i u ponediljak gas u neke istocnije krajeve....
 
barba said:
Napokon uvatija malo vrimena za đir.Namjera mi je otić do Kgb ili čak Senja.Ima li koga da ima volje pravit mi društvo ?   
Krenija bi oko 9-10 uri.
Ma šta će ti sjever?
Moga si na ovu stranu koji put...

:mrgreen:
 
barba said:
Napokon uvatija malo vrimena za đir.Namjera mi je otić do Kgb ili čak Senja.Ima li koga da ima volje pravit mi društvo ?   
Krenija bi oko 9-10 uri.

Javim ti ujutro, plan je da malo kasnije krenem za ZG pa bi možda mogao preko Senja...
 
Shepa said:
Ma šta će ti sjever?
Moga si na ovu stranu koji put...

:mrgreen:
Njemu je maksimum do Primoštena jer na toj dionici pere ove 1000-ke ka od šale, ali pravac Zadar je malo j.be...i
i tu su te 1000-ke ono šta njega muči, i ko zna dokle će to ići... :smiley: zato ti je sjever sada aktualan, a i nekako je prema Grobniku i  zapadu pa ima neke logike, samo ko će više naći onakvo odijelo? :LOL: :LOL:
 
barba said:
Napokon uvatija malo vrimena za đir.Namjera mi je otić do Kgb ili čak Senja.Ima li koga da ima volje pravit mi društvo ?   
Krenija bi oko 9-10 uri.
U volija bi ici al su me obiteljske duznosti uvatile,upravo smo se vratili iz Dugog rata sa susreta M.K. Reborn,atmosfera dobra uz Atomsko skloniste ali brate onog ko je stima razglas tribalo je bacit u more i nedati mu vani

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
cadjo said:
U volija bi ici al su me obiteljske duznosti uvatile,upravo smo se vratili iz Dugog rata sa susreta M.K. Reborn,atmosfera dobra uz Atomsko skloniste ali brate onog ko je stima razglas tribalo je bacit u more i nedati mu vani

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Možda nije do razglasa nego do neizbježno
otužno dosadnog Atomskog sto godina glupiranja. :shock: Vrime bi bilo za penziju. :azn:
 
mate said:
Javim ti ujutro, plan je da malo kasnije krenem za ZG pa bi možda mogao preko Senja...
   

Iden na kavu ,uvik na isto misto.Kad se vratin pogledat ču ima li novosti.Broj imaš ?
 
Shepa said:
Ma šta će ti sjever?
Moga si na ovu stranu koji put...

:mrgreen:
     
Oču i tamo al ovaj put iden gori ,uvatilo me. (y)
 
pamzor said:
Možda nije do razglasa nego do neizbježno
otužno dosadnog Atomskog sto godina glupiranja. :shock: Vrime bi bilo za penziju. :azn:
Ma jos se nekako oni i drze,doduse nije to odavno na razini starih Atomaca ali je razglas doslovno propucava.Zaboravija san iskomentirat slike,odlicne su

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
barba said:
   

Iden na kavu ,uvik na isto misto.Kad se vratin pogledat ču ima li novosti.Broj imaš ?

Ako je onaj na koji se ne javljas onda imam.  :jesus:
 
mate said:
Ako je onaj na koji se ne javljas onda imam.  :jesus:
     
Je ,to je taj ,al kad si me zva več san bija u sedlu a tu su bili i lipi zavoji tako da san to vidija tek kad san sija u Carlitosa.Ostavimo za drugi put.     
Produžija san malo do Grobnika da vidin jel sve na svom mistu.Je.  :LOL: :LOL: