Konačno novi šibenski điRR

floyd

Well-known member
Evo kako je šibenski điRR ponovno aktivan otvaram novu temu tako da možemo redovito objavljivati izvještaje i dogovore za điRReve.

Evo malo slika sa jučerašnjeg điRRa do Banja Luke, bilo je tu svega, dobre vožnje, zabave, piva sa raznoraznih strana, a najviše ćevapa, vidiljivo iz priloženoga  :mrgreen:. Pozdrav sudionicima điRRa, Dinte-u, djuki 007, cipeliću, pa ih molim da ovdje zalipe još koju sliku a djuka 007 malo filmića izrežiranih ne bi bilo loše staviti!

Sve skupa nekih 700 km po Bosni i Hrvatskoj (y) :021:





 
E jebes dir u Banja Luku di nema ni jedne zene na slici  :(
 
Dragi gospodine,
Niti ja znam tko ste Vi, niti mi je poznata Banja Luka, gdje nikad nisam ni bio, niti volim zene, a s tim Cipelama i Dinteovima se ja ne druzim. To mi nije ni vrsta ni druzba....

P.s. Filmici ispali odlicni, nakon rezije montiram sve na novu domicilnu temu na forumu...
 
Evo da se vidi da ekipa iz iž'ben'ka ne spava, evo jedan od planova u skorijoj buducnosti

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,240897.0.html

A evo i da se vidi da niti do sad nije bas spavala,

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,236767.0.html




 
Kad pogledam ove slike ispada da smo samo jeli. Aj stavi koji filmić da ispadne da smo se i nešto vozili. :021:
 
(y)  ... za otvaranje ove teme !

Lipo je imati ovako neki kantun na Forumu za ekipu iz Šbk i okolice di se može dogovoriti koja vožnjica ili druženje . U Banja Luci san bija sad u 5.misecu i produžili smo sve do Sl.Broda , Vukovara , Iloka i malo do Vojvodine ... uglavnom 3 dana cca 1400km . Nažalost samo dva motora od prvotno planiranih 4 ali išlo se .

Pozdrav
 
2W said:
(y)  ... za otvaranje ove teme !

Lipo je imati ovako neki kantun na Forumu za ekipu iz Šbk i okolice di se može dogovoriti koja vožnjica ili druženje . U Banja Luci san bija sad u 5.misecu i produžili smo sve do Sl.Broda , Vukovara , Iloka i malo do Vojvodine ... uglavnom 3 dana cca 1400km . Nažalost samo dva motora od prvotno planiranih 4 ali išlo se .

Pozdrav

Lipi ste đir napravili, i mi smo mislili da ćemo i malo dalje ali obzirom na raspoloživo vrime i ovo je bilo odlično i super zabava, a i vožnjice nisu bile loše samo režiser nikako da složi filmiće  :mrgreen:

Živija!
 
dinte said:
Kad pogledam ove slike ispada da smo samo jeli. Aj stavi koji filmić da ispadne da smo se i nešto vozili. :021:

A ja mislija da si osta gladan tamo :LOL:
 
Ebem vam rezisera, em mi je na poslu zivi cirkus, em u Murteru imam baustel koju obilazim jednom  dnevno, em imam dijete od godinu i po, em vas moram razvoziti po BIH, a vi bi jos i da glumim Tarantina....a da ne govorim da netko treba i Rumunjsku da izorganizira...

Sent from my HTC One using Tapatalk

 
Bez vas i vašeg đira ja iman 90 kg.Šta bi se dogodilo da iden s vama ,mora bi prominit cilu garderobu.Sričon ,nisan još kupija kožno jer  san malo kratak sa lovon al tu je i prednost,da san uzeja sad bi mi bilo več malo.    Dobro ,dobro. :skriven:   
Sačekat ču još malo ,problem je u bojama jer ode ima onih koji su skloni ( :jesus:) protumačit niz boja u dugine i eto ti komentara.  :LOL: :LOL: :LOL:   

Lipo je šta si otvorija temu da možemo sračkat . :LOL: :LOL: :LOL:
 
nema filma nije se dogodilo!!!

@ Floyd - sljedece za probu su ti Conti Road Attack 2 EVO.
Ja ih imam na svom motoru sada i mogu samo gume hvaliti.
Grip kao i kod Sport Attack2 samo ce dulje trajati  (y)
 
Zivili,evo da podignemo temu za jos jednog clana,vidimo se na cesti,picu ili icu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
cadjo said:
Zivili,evo da podignemo temu za jos jednog clana,vidimo se na cesti,picu ili icu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Evo ja se spremam večeras u Biograd, pogledati utakmicu pa nakon toga Gun's & Roses cover bend iz engleske - mrak, sviraju samo večeras. Učast Harleyevaca iden sa skuterom da im ne kvarim ugled i nek mi se malo smiju pravi motoristi  :LOL:
 
Hehe iden i ja,mogli bi i neku pivu roknit.Znas li u koliko uri pocima svirka?

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
floyd said:
Evo ja se spremam večeras u Biograd, pogledati utakmicu pa nakon toga Gun's & Roses cover bend iz engleske - mrak, sviraju samo večeras. Učast Harleyevaca iden sa skuterom da im ne kvarim ugled i nek mi se malo smiju pravi motoristi  :LOL:

HD vozaci bi se tebi kao pravi motoristi trebali smijat - to mogu tek kada si kupe motore  :peace:
 
cadjo said:
Hehe iden i ja,mogli bi i neku pivu roknit.Znas li u koliko uri pocima svirka?

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Gunsi u 23:45, a ima i prije dva benda i posli E.Presley (y)