Konačno novi šibenski điRR

Prije 7 dana prijatelji me "odvukli" do malih slapova put Medviđe.Lipa priroda i začuđujuča mirnoča.Moran odvest moju lipšu polovicu,za mir u kući.
 
Prije 7 dana prijatelji me "odvukli" do malih slapova put Medviđe.Lipa priroda i začuđujuča mirnoča.Moran odvest moju lipšu polovicu,za mir u kući.
Koliko dana ces je pustit tamo?
:mrgreen:
Mislin pitat koliko dana ces bit sam na miru u kuci?
 
  • Haha
Reactions: amante
Di čemo sutra.Ja bi do Kgb oko 9 ujutro.Ima li u Šibeniku još koji motoRista. Primošten me umorija sa onim semaforima.
 
Bore
Uskoro😉
 
Ako nema nitko, predlozio bih da ides sa skuterom. :mrgreen:
E moj Mate da samo znaš koliko san novih,starih, stvari vidija putem do Karlobaga samo zato jer san iša u majici kratkih rukava i penzionerskim tempom.Neke uvale ,plaže kuče i kućice ,polja i šumice.Skuterima smo htjeli grupno al nam je jedan član grupe nastradao u prometnoj tako da ništa od toga a bili smo napaljeni jer svi ismo imali prave pile a tribalo se ić baš skuterima.Več su bile padale i oklade.Budući da sam nepopravljivi optimista vjerujem da čemo to ipak napravit slijedeče lito.
 
jos ce nam Barba choppera kupovati.....
 
jos ce nam Barba choppera kupovati.....
EEEE to ne. Prije dva miseca mijenjao sam ležajeve i vilicu sa pripadajučim zupčanikom na Hondi Gold Wing 1800. POsli probne vožnje povezao i ženu u kratki đir.Ajoooj, rekla je da bi triba to kupit i ostavit se RR,ona koja u dvadeset godina nije tila sist ni na jedan motor.Naravno da je palo par komentara koje ode ne mogu stavit,iz pristojnosti.:mrgreen:Ostalo je bilo kako iman još 20 godina radit i uređivat oko kuče i radione a čoper i slične stvari tek kad ostarim.😂😂😂😂(y)
 
EEEE to ne. Prije dva miseca mijenjao sam ležajeve i vilicu sa pripadajučim zupčanikom na Hondi Gold Wing 1800. POsli probne vožnje povezao i ženu u kratki đir.Ajoooj, rekla je da bi triba to kupit i ostavit se RR,ona koja u dvadeset godina nije tila sist ni na jedan motor.Naravno da je palo par komentara koje ode ne mogu stavit,iz pristojnosti.:mrgreen:Ostalo je bilo kako iman još 20 godina radit i uređivat oko kuče i radione a čoper i slične stvari tek kad ostarim.😂😂😂😂(y)
Koji bi čoper meni preporučija i moran li se onda udebljat, tetovirat i pustit bradu?:unsure:
 
Evo, naša san
 

Attachments

  • IMG_20201031_161740.jpg
    IMG_20201031_161740.jpg
    276.7 KB · Views: 120
  • Like
Reactions: ZP1993
Evo, naša san
E to bi več išlo al neman lovu za to.Zato iman stariju mod 84, bila je od moje kčeri a poklonila mi ju je .Evo je u garaži.
 
EEEE to ne. Prije dva miseca mijenjao sam ležajeve i vilicu sa pripadajučim zupčanikom na Hondi Gold Wing 1800. POsli probne vožnje povezao i ženu u kratki đir.Ajoooj, rekla je da bi triba to kupit i ostavit se RR,ona koja u dvadeset godina nije tila sist ni na jedan motor.Naravno da je palo par komentara koje ode ne mogu stavit,iz pristojnosti.:mrgreen:Ostalo je bilo kako iman još 20 godina radit i uređivat oko kuče i radione a čoper i slične stvari tek kad ostarim.😂😂😂😂(y)

Pametna žena, eto i ja razmišljam o tome samo nemam love za GW :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Village
EEEE to ne. Prije dva miseca mijenjao sam ležajeve i vilicu sa pripadajučim zupčanikom na Hondi Gold Wing 1800. POsli probne vožnje povezao i ženu u kratki đir.Ajoooj, rekla je da bi triba to kupit i ostavit se RR,ona koja u dvadeset godina nije tila sist ni na jedan motor.Naravno da je palo par komentara koje ode ne mogu stavit,iz pristojnosti.:mrgreen:Ostalo je bilo kako iman još 20 godina radit i uređivat oko kuče i radione a čoper i slične stvari tek kad ostarim.😂😂😂😂(y)
Zato doticni sad grinta, posto ima par motora kad side na GW zena mu oma vice cekaj iden i ja stebon.. :p
 
U nedostaku vrimena i odgovarajuče temperature vozin se več par vikenda do Primoštena i do Marine.Uživan u semaforima .Sritan ka prasac.Motor mi se niti ne ugrije a eto ti semafora. Ma sve da mu je otišla brtva glave ili zablokira termostat nebi moga zakuvat. Kako lipo "cestari " mislu na nas.Lipo mi došlo milo. Za krenit na sjever tribaš poč ranije al .ebe malo niska temperatura pa svi oni radari do Zadra.Da ih izbjegnemo ,prijatelji me odveli do Masleničkog mosta kroz neke pri.izdine kroz koje nikad prije nisan proša motoron.Asfalt nikakav,mislin,ono, milina,samo šta mi bubrizi nisu popustili.Sriča da su mi doktori u Zadru zadnji put sve to malo jače učvrstili.Inače bi bilo svašta.Eto ,sad san se sitija ,nisan ih pita jesu li upotrebili koju plastičnu vezicu ,ono, da buden ka moj jadni motorič s kojin san letija van magistrale.Popravljen je ,vozi ka i prije samo je povelik broj plastičnih vezica na njemu. Ono , da sve stoji na svom mistu. :mrgreen:.Nepopravljivi optimista ka ja uvik živi u nadi da če bit još koji lipi dan da mogu bar još jedanput skoknit do Karlobaga ili ,možda i do Senja.
 
  • Like
Reactions: leCo