Konačno novi šibenski điRR

U Gospiću jedino sta radi je pizzeria Tomislav, cijene povoljne ali nista spektakularno od hrane.
U Baskim Ostarijama je nekakav restoran sa juzne strane ceste koji je u nedilju bia krcat ko cep. Nikad bio pa ne znam kako je...
 
di god da si, kad tad ce ti dopizdit ceste kojim se vozis..to ti je amen..
Proša san cilu Hr uzduž i popriko,Šibensko-Kninska županija ima daleko najbolje ceste,sređene i raznovrsne te je isto tako blizu svih destinacija koje vozački i turistički vrhunski kotiraju.
Ako oću brzinski đir opizdin priko Skradina,Šibenika,Vodica na Kapelu i gori prema A1 i dalje put Skradina.
To mi je ruta kad vidi uru slobodnog vrimena prije ručka 😎
Ko je nije provoza nije živija 🤣🤣
 
Proša san cilu Hr uzduž i popriko,Šibensko-Kninska županija ima daleko najbolje ceste,sređene i raznovrsne te je isto tako blizu svih destinacija koje vozački i turistički vrhunski kotiraju.
Ako oću brzinski đir opizdin priko Skradina,Šibenika,Vodica na Kapelu i gori prema A1 i dalje put Skradina.
To mi je ruta kad vidi uru slobodnog vrimena prije ručka 😎
Ko je nije provoza nije živija 🤣🤣
svaka cesta nedi vodi, ima Bogu hvala u nas svugdje ineresantnih destinacija, posebno u zaleđu..stvar je samo koliko ko ima slobodna vrimena, i ima li doma ženu.. 😂..
ps.ja iz splitsko-dalmatinske rijetko izlazim, al morat cu pocet..vakat je
 
  • Like
Reactions: cadjo
svaka cesta nedi vodi, ima Bogu hvala u nas svugdje ineresantnih destinacija, posebno u zaleđu..stvar je samo koliko ko ima slobodna vrimena, i ima li doma ženu.. 😂..
ps.ja iz splitsko-dalmatinske rijetko izlazim, al morat cu pocet..vakat je
Ma Splicki dir je i Knin
Tamo sve do Primostena
I naravno doli do Ploca
Sibenski dir je od Primostena do Karlobaga.Bez Knina naravno
A Zadarski dir kao takav ne postoji.To je dio Sibenskog dira
Inace za neki kratki dir preko Biskog,Sestanovca do Vrulje i nazad....samo ne u Trilj nego produzit ravno i izac na raskrce z Cistu Provo i Imocki
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Ma Splicki dir je i Knin
Tamo sve do Primostena
I naravno doli do Ploca
Sibenski dir je od Primostena do Karlobaga.Bez Knina naravno
A Zadarski dir kao takav ne postoji.To je dio Sibenskog dira
Inace za neki kratki dir preko Biskog,Sestanovca do Vrulje i nazad....samo ne u Trilj nego produzit ravno i izac na raskrce z Cistu Provo i Imocki
cekaj sad da zadrani vide ovo..naheba si.. 😂
 
  • Haha
Reactions: cadjo and pamzor
E lako je tako
Barbu sa sobon povest pa onda bezbrizno u dir.....ako sta bude Barba ce popravit😂
Je.al kad pitaju ima li koji mehaničar ja se ne javljan a ako baš moran onda kažen da san drvodjelac. :mrgreen:Jebga ,nepali ako ima poznanika,:mrgreen::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Paf
U Gospiću jedino sta radi je pizzeria Tomislav, cijene povoljne ali nista spektakularno od hrane.
U Baskim Ostarijama je nekakav restoran sa juzne strane ceste koji je u nedilju bia krcat ko cep. Nikad bio pa ne znam kako je...
Jedan problem u Gospiču.Dobija san nož za rizat picu al ,bogme, naradija san se.Naime ,nož mi je više sličija na neki zupčanik ,poderali su mu se zubi pa nisan moga rizat picu.Sriča da nisan bija gladan. :mrgreen: Za svaki slučaj ,drugi put ču ponit brus za nože.:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Jedan problem u Gospiču.Dobija san nož za rizat picu al ,bogme, naradija san se.Naime ,nož mi je više sličija na neki zupčanik ,poderali su mu se zubi pa nisan moga rizat picu.Sriča da nisan bija gladan. :mrgreen: Za svaki slučaj ,drugi put ču ponit brus za nože.:ROFLMAO::ROFLMAO:
Mozda si ostaria za picu😂😂😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: thule_5689
Je.al kad pitaju ima li koji mehaničar ja se ne javljan a ako baš moran onda kažen da san drvodjelac. :mrgreen:Jebga ,nepali ako ima poznanika,:mrgreen::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Lipo san ti reka
Vozi se sam osa Hondasima i miran si....
Nema kvarova😎
 
Ma Splicki dir je i Knin
Tamo sve do Primostena
I naravno doli do Ploca
Sibenski dir je od Primostena do Karlobaga.Bez Knina naravno
A Zadarski dir kao takav ne postoji.To je dio Sibenskog dira
Inace za neki kratki dir preko Biskog,Sestanovca do Vrulje i nazad....samo ne u Trilj nego produzit ravno i izac na raskrce z Cistu Provo i Imocki
Jbt ovaj splitski đir od tokia do milwaukee-ja😆
Uvik smo mi iz Zadra trn u oku🙃
 
sad znam zašto se nisi u subotu javia na mobitel :mrgreen:
Stoji mi ispod sica a ne zvoni .Neradni dan je bija. Uz to ne nosin ni očale pa da me neko i zove ne vidim koje i tako ne odgovorim.Žao mi je što vas nisam čuo:oops:.
 
  • Like
Reactions: lunjo