KONDICIJSKA PRIPREMA MOTORISTA

pancete,jaja,kapule i neboj se (y)

(prevod :LOL:) speka,jaja,crvenog luka
 
..ja san odlučija mršaviti prije misec dana kad san iša u đir motoron i nisan uspija zakopčati svoje XL gače  :shocked: ...aj nagura se nekako u te gače ali vidin da i jaketa malo steže u remenima i onda mi je puka film ...evo u misec sa 104 na 97 ...ali to nije ono šta me muči..!!!
Tija san u stvari pitati ima li ko problema sa trncima u desnoj ruci i ima li kakva vježba za to ... nakon 20-30 min vožnje neman osječaj za kočnicu a nekad iman osječaj da je ne mogu ni stisniti ..ovo mi se događa samo kad san na motoru i nekad jednostavno ne mogu ljude pratiti jer nemam osječaj da kontroliram motor..!

..je i dešava mi se kad rodulajem (piturajem) stan ali od toga mogu pobići a od motora ne... (y)
 
markookram said:
pa ako ga mogu kupiti u sloveniji to bi bilo super  (y)
Na žalost, ne možeš. Možeš ga kupiti samo on line ali će ti dostaviti u  "poštno ležeće" bilo gdje u sloveniji.Osim toga nećeš platiti porez niti dostavu.
Postoji opcija dostave i u hr za, čini mi se, 9 eura i to ne bi bio problem kad ne bi pilali na carini jer "teže" razumiju o čemu se tu točno radi.
Uglavnom, dugo već naručujem suplemente sa te stranice i nemaš brige. Za sve proizvode povoljniji su za 30-60% .
 
ajde da i ja velim koju,imam 103kg,dizem u famoznom benchu 1,3xsvoje tezine,trcim 12 km za otprilike sat,e to je sad,prije 1 god sam bio na 108kg a trcanje 15 km nisam valjda mogao za cijelo popodne,vidio vrag odnio salu i uhvatio se posla,izbacio kruh totalno iz prehrane,sve sokove i grickalice i neznam sta,u godinu sam izgubio 5 kg,sto nije puno al mi i nije bio cilj da budem anoreksican,i na trcanju sam ispod majice oblacio vrecu za smece tako da su mi gace bile mokre sveki put nakon trcanja,et to je od mene,mislim da vam kojekakvi power ovo i ono bas i nece pomoci,to je vise za profije,nego se treba hvatat posla i manje papati
 
2W said:
..ja san odlučija mršaviti prije misec dana kad san iša u đir motoron i nisan uspija zakopčati svoje XL gače  :shocked: ...aj nagura se nekako u te gače ali vidin da i jaketa malo steže u remenima i onda mi je puka film ...evo u misec sa 104 na 97 ...ali to nije ono šta me muči..!!!
Tija san u stvari pitati ima li ko problema sa trncima u desnoj ruci i ima li kakva vježba za to ... nakon 20-30 min vožnje neman osječaj za kočnicu a nekad iman osječaj da je ne mogu ni stisniti ..ovo mi se događa samo kad san na motoru i nekad jednostavno ne mogu ljude pratiti jer nemam osječaj da kontroliram motor..!

..je i dešava mi se kad rodulajem (piturajem) stan ali od toga mogu pobići a od motora ne... (y)

Zbog lošeg položaja šake na volanu pritišćeš na karpalni tunel i živac medijanus..za dalje guglaj
 
2W said:
Tija san u stvari pitati ima li ko problema sa trncima u desnoj ruci i ima li kakva vježba za to ... nakon 20-30 min vožnje neman osječaj za kočnicu a nekad iman osječaj da je ne mogu ni stisniti ..ovo mi se događa samo kad san na motoru i nekad jednostavno ne mogu ljude pratiti jer nemam osječaj da kontroliram motor..!

..je i dešava mi se kad rodulajem (piturajem) stan ali od toga mogu pobići a od motora ne... (y)
pogledaj na 4 stranici su već pisali o tome (y)
 
2W said:
..ja san odlučija mršaviti prije misec dana kad san iša u đir motoron i nisan uspija zakopčati svoje XL gače  :shocked: ...aj nagura se nekako u te gače ali vidin da i jaketa malo steže u remenima i onda mi je puka film ...evo u misec sa 104 na 97 ...ali to nije ono šta me muči..!!!
Tija san u stvari pitati ima li ko problema sa trncima u desnoj ruci i ima li kakva vježba za to ... nakon 20-30 min vožnje neman osječaj za kočnicu a nekad iman osječaj da je ne mogu ni stisniti ..ovo mi se događa samo kad san na motoru i nekad jednostavno ne mogu ljude pratiti jer nemam osječaj da kontroliram motor..!

..je i dešava mi se kad rodulajem (piturajem) stan ali od toga mogu pobići a od motora ne... (y)
         
Ja ti iman isti problem.Zatrni mi desna ruka ,prsti ,i to rješavam ,na motoru samo na način da, kad mogu, tučem rukom o bedro da mi se vrati osječaj iliti cirkulacija.Ponekad odvozin i duži dio bez ikakvog osječaja ali funkcije ,davanja gasa ili stiskanje kočnice nisu nikad bile upitne.Kad počne bol onda je vrime za lupat po bedru.Primijetija san da ako  u vožnji okrečen lakat livo desno pojava se smanjuje.Ista stvar se ponavlja kad sam za kompom a naslonjen na naslon uredske stolice,kao sad.Trni i trni pa je moram dizat i spuštat da obamrlost prođe. (y)
 
angelo.ma said:
@darba
jeli trne kad uvatiš mladu za guzu  :mrgreen: (y)
           
To radin sa obe pa uspoređujen. :LOL: :LOL:
 
ugly kid denis said:
ajde da i ja velim koju,imam 103kg,dizem u famoznom benchu 1,3xsvoje tezine,trcim 12 km za otprilike sat,e to je sad,prije 1 god sam bio na 108kg a trcanje 15 km nisam valjda mogao za cijelo popodne,vidio vrag odnio salu i uhvatio se posla,izbacio kruh totalno iz prehrane,sve sokove i grickalice i neznam sta,u godinu sam izgubio 5 kg,sto nije puno al mi i nije bio cilj da budem anoreksican,i na trcanju sam ispod majice oblacio vrecu za smece tako da su mi gace bile mokre sveki put nakon trcanja,et to je od mene,mislim da vam kojekakvi power ovo i ono bas i nece pomoci,to je vise za profije,nego se treba hvatat posla i manje papati
tko hoce nek izvoli i ako ce u pomoci nek pije i whey i sto mu pase
nema to veze s profesionalizmom
nije obavezno nit je cudotvorno
 
Daemona said:
flexshop.si
imaju svega..sve se da dogovorit da ti posalju u brezice i puno je jeftinije
plus sto ima i kod nas vec svega i svacega na crno pa mozda se i to da nac..njuskalo i slicno
 
ugly kid denis said:
ajde da i ja velim koju,imam 103kg,dizem u famoznom benchu 1,3xsvoje tezine,trcim 12 km za otprilike sat,e to je sad,prije 1 god sam bio na 108kg a trcanje 15 km nisam valjda mogao za cijelo popodne,vidio vrag odnio salu i uhvatio se posla,izbacio kruh totalno iz prehrane,sve sokove i grickalice i neznam sta,u godinu sam izgubio 5 kg,sto nije puno al mi i nije bio cilj da budem anoreksican,i na trcanju sam ispod majice oblacio vrecu za smece tako da su mi gace bile mokre sveki put nakon trcanja,et to je od mene,mislim da vam kojekakvi power ovo i ono bas i nece pomoci,to je vise za profije,nego se treba hvatat posla i manje papati

odličan potez :palacdolje:
jesi se možda i u celofan zamatao oko struka?
 
yatasaki said:
veslački ergometar je majka za tražene mišiće/kondiciju

(y) istina... prava sado mazo sprava. Pravilnim treninzima daje odlican omjer snage i izdrzljivosti. Duze vremena sam bio u veslanju i sad god dana pauze... def. se osjeti i u duljoj intezivnijoj voznji motora... def. ce se morat ponovno pocet nesto radit
 
jolly the roger said:
odličan potez :palacdolje:
jesi se možda i u celofan zamatao oko struka?

  Trebalo bi odmah napisati ako ne valja i zašto ne valja (y)

        BTW. od sutra počinjem trčati i isto mi nekad trne desna ruka :misli: :mrgreen: