KONTROLA JACINE BUKE NA AUSPUHU???????

Robert S

New member
Neki dan dolazim u moto ducan i vidim kromirane topove. Pitam ja prodavacicu kolko to kosta, a ona meni: 2000 hrvatskih novaca, al sam cula da bu policija kontrolirala na cesti bucnos auspuha.
Dal je mozda donesen zakon ili je u pripremi, da trosim novce ili da pocekam?
 
Taj zakon postoji već jako dugo samo se baš ne primjenjuje u praksi. U Sloveniji, Italiji... je to sasvim normalna pojava. GAD BLES KROEJŠA! :mrgreen: :mrgreen:
 
8) ja kad na aprilji skinem top to ti grmi i puca ko sam vrag. A kad prođem kraj murje nek sama procjeni jačinu zvuka. Kad im stanem vidim kak usta otvaraju al ih ništ nečujem.
 
MadRider said:
8) ja kad na aprilji skinem top to ti grmi i puca ko sam vrag. A kad prođem kraj murje nek sama procjeni jačinu zvuka. Kad im stanem vidim kak usta otvaraju al ih ništ nečujem.


IDEŠ!!!!!!!!!!!!............... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MadRider said:
8) ja kad na aprilji skinem top to ti grmi i puca ko sam vrag. A kad prođem kraj murje nek sama procjeni jačinu zvuka. Kad im stanem vidim kak usta otvaraju al ih ništ nečujem.

šta se ne ugasi inače motor kad im staneš? =)
 
Pa ugasim ali totalno oglušim, ništ više ne čujem, samo mi zuji u ušima! Pa idem kak ne bi išo. Al sam danas slajdo, samo su iz aviona bacali onaj šit za komarce pa sam bio sav bijel i ja i motor. 8)
 
samo ti kupi top,pa ak bude preglasan samo ti njemu gurni čukotinu u rupu...
 
MadRider said:
Pa ugasim ali totalno oglušim, ništ više ne čujem, samo mi zuji u ušima! Pa idem kak ne bi išo. Al sam danas slajdo, samo su iz aviona bacali onaj šit za komarce pa sam bio sav bijel i ja i motor. 8)
Koji motor ti vozis??????????'Ili je to avion bez spuhova na mlaznjacima :mrgreen:
 
MadRider said:
Pa Apriliu AF1 Futuru 50.
pa tako kako ti pricas ni dukac ne grmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
Kod mene niti nema nikakvih topova,samo lijepe sjajne INOX šuplje cijevi :mrgreen: :mrgreen:

Znam da me susjedi mrze,al murja me još nije zaustavljala!

A i frend je jednom otišo na tehnički samo s granama,a lik koji radi na tehničkom sjeo na motor,napravio dva kruga oko zgrade i stao oduševljan zvukom :mrgreen: potvrdio saobraćajnu i gotovo! :mrgreen: :mrgreen:

...ja te isto malo mrzim :mrgreen: :mrgreen: .Zato se sad vozim samo ispred tebe,da ne bih morao kupovati "superuho". :mrgreen: .Bok.