Korisni linkovi i adrese

HIGHLANDER

Well-known member
Auto Dario 098 828 076

Mjenjanje špajli/žbica na klasičnim kotačima, centriranje i skidanje i montaža guma.

 
Majstori za kromiranje

Obrtnički centar na Žitnjaku. Prezime gazde je Patafta, a ovo je njegov mob: 09 8229 417.
 
Dajte adresu za dihtunge, pjeskarenje, plastificiranje itd.  ;)
 
HIGHLANDER said:
Dajte adresu za dihtunge, pjeskarenje, plastificiranje itd.  ;)
ma tema odlična  (y) pratimo, samo mi na istoku to rješavamo drugačije,tj.kod drugih majstora..
recimo: pjeskarenje-kvarc đakovo,plastificiranje-limex miholjac(al propalo),sajle-đakovo, strojna obrada-majstor dane,itd...kromiranje-ljubljana,kažu bolji od patafte .....
ako bude konkretnih upita- nek se stave ovdje  (y)
 
Tema je odlična (y), nego slabo se javljaju ovi šta su južnije. :misli:
 
rocky6 said:
ma tema odlična  (y) pratimo, samo mi na istoku to rješavamo drugačije,tj.kod drugih majstora..
recimo: pjeskarenje-kvarc đakovo,plastificiranje-limex miholjac(al propalo),sajle-đakovo, strojna obrada-majstor dane,itd...kromiranje-ljubljana,kažu bolji od patafte .....
ako bude konkretnih upita- nek se stave ovdje  (y)

Kako propao, altrad ih je kupio, bio sam prije koji tjedan. U pogonu vrlo aktivno...

Da pridodam temi, što se tiče prežbicavanja, radio mi je Čmelar (najstariji) u Požegi, bilo vrlo uredno i povoljno.
 
pjeskarenje kraj "tomija" u solinu,plastificiranje kovino- elektra solin i euroreklam kaštela
 
dovla said:
Kako propao, altrad ih je kupio, bio sam prije koji tjedan. U pogonu vrlo aktivno...

Da pridodam temi, što se tiče prežbicavanja, radio mi je Čmelar (najstariji) u Požegi, bilo vrlo uredno i povoljno.

pa jel plastificiraju ??
 
ok. a žbicanje-starih motora ( ne ove supertomo) radi škos- u tvome gradu, i to odlično  (y)
 
HIGHLANDER said:
Majstori za kromiranje

Obrtnički centar na Žitnjaku. Prezime gazde je Patafta, a ovo je njegov mob: 09 8229 417.

Tu su se neki žalili na kvalitetu i rokove a bilo je i zagubljenih djelova.
 
rocky6 said:
ma tema odlična  (y) pratimo, samo mi na istoku to rješavamo drugačije,tj.kod drugih majstora..
recimo: pjeskarenje-kvarc đakovo,plastificiranje-limex miholjac(al propalo),sajle-đakovo, strojna obrada-majstor dane,itd...kromiranje-ljubljana,kažu bolji od patafte .....
ako bude konkretnih upita- nek se stave ovdje  (y)

(y)

Daj konkretne informacije, nisam temu otvoril samo za zagrebačku županiju ;) :mrgreen:
 
dovla said:
Kako propao, altrad ih je kupio, bio sam prije koji tjedan. U pogonu vrlo aktivno...

Da pridodam temi, što se tiče prežbicavanja, radio mi je Čmelar (najstariji) u Požegi, bilo vrlo uredno i povoljno.

Radi to i moj stari ...  :mrgreen: