Kraj je blizu...

pedere lezbe transiće nedefinirane milenijce vegane eko pičke i vozače auta na struju
i vi biciklisti ste tu negdje među tim skupinama, pogotovo dok se utegnete u crne tajice, rozi topić i pankerske rukavice pa izigravate induraine i armstronge
 
i vi biciklisti ste tu negdje među tim skupinama, pogotovo dok se utegnete u crne tajice, rozi topić i pankerske rukavice pa izigravate induraine i armstronge
ne zanima me kaj te rajca, vi gastarbajteri uživate van Balkana, sve vam je igralište za pimpek😁, a biciklisti su sam vrh, odma nakon muških frizera


Srki
 
ovak je to riješeno u pravoj EU demokraciji, zemlji milih otvoreni ljudi i šarene sreće za sve drugačije, pedere lezbe transiće nedefinirane milenijce vegane eko pičke i vozače auta na struju



Srki
Poligon👍, to je izazov.🤔
 
tako i u austriji nabacaju stabla na sumski put biciklistima.
mogu reci, dobrim elektro mountin biciklom su sumski putevi jos bolji nego enduracom
:)
 
Table zabrane postoje, sankcija (jos) nema...i mi smo zapad:mrgreen:
 

Attachments

  • 20211219_081027_copy_2388x4248.jpg
    20211219_081027_copy_2388x4248.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: enduro
Ovo sam davno napisao ovdje na jednoj temi.
Da ponovim:

Sve motore, počevši s enduro motorima, treba zabraniti.
Proizvodnju tih groznih prometala jednostavno ukinuti, svugdje u svijetu.
Tvornice i skladišta zapaliti.
Vozače motora, počevši s enduro vozačima, eutanazirati.
Moto forumi neka ostanu, čisto kao neka crtica iz povijesti i kao opomena budućim generacijama.
Gore navedeno može se primjeniti na isti način i za bicikle/bicikliste kao i za gojzerice/planinare.