Kratki intro u forum.

Sasa MK Motori

Administrator
Dakle, da bi cijeli forum bio malo pregledniji, moto sport smo po prijedlogu nekih izdvojili kao poseban dio.
Forum je namijenjen za diskusije vezane uz svjetski i hrvatski moto sport. Nakon svakog članka na stranici vezanog uz neku utrku ili događanje, bit će otvorena rasprava na ovom forumu.
Forum nadziru tri nova moderatora, Boris, Nike i Damir koji su bili najaktivniji na toj temi pa vjerujem da će ga održati na nivou na kojem je zamišljen. Kao moderatori imaju pravo bez ikakve predhodne najave brisati nepotrebne postove ili ih premještati tamo gdje smatraju da im je mjesto.
Pošto su im funkcije moderatora dodijeljene bez pitanja, molim ih ovom prilikom da mi se jave je li to u redu ili imaju nešto protiv toga.
Ujedno molim sve da ovaj post iskoriste za prijedloge i komentare vezane uz ovaj forum. Ne otvarajte sad bez veze 10 novih topica.
 
Pugsley Adams said:
Sasa kaj znaci ovo 1 1/2 u naslovu podforuma??? Jel to neka greska il sta?

Pa posto imamo vec i 1. i 2. nisam htjeo ovo smjestit na kraj liste pa sam ga prozvao 1 1/2 :) Nije moguce da to nekoga smeta. U biti sam misliobrojeve kompletno izbaciti.
 
Sasa MK Motori said:
Dakle, da bi cijeli forum bio malo pregledniji, moto sport smo po prijedlogu nekih izdvojili kao poseban dio.
Forum je namijenjen za diskusije vezane uz svjetski i hrvatski moto sport. Nakon svakog članka na stranici vezanog uz neku utrku ili događanje, bit će otvorena rasprava na ovom forumu.
Forum nadziru tri nova moderatora, Boris, Nike i Damir koji su bili najaktivniji na toj temi pa vjerujem da će ga održati na nivou na kojem je zamišljen. Kao moderatori imaju pravo bez ikakve predhodne najave brisati nepotrebne postove ili ih premještati tamo gdje smatraju da im je mjesto.
Pošto su im funkcije moderatora dodijeljene bez pitanja, molim ih ovom prilikom da mi se jave je li to u redu ili imaju nešto protiv toga.
Ujedno molim sve da ovaj post iskoriste za prijedloge i komentare vezane uz ovaj forum. Ne otvarajte sad bez veze 10 novih topica.

:cool:
 
Sasa MK Motori said:
Pošto su im funkcije moderatora dodijeljene bez pitanja, molim ih ovom prilikom da mi se jave je li to u redu ili imaju nešto protiv toga.

..ja sam vec rekao gazdi da bi bio sretniji da neko drugi tu moderira,a ja po obicaju da samo zaje.... :mrgreen: :mrgreen: ... al dobro,vjerujem da ce nike odradjivati taj posao moderatora jer je ionako jedan od aktivnijh...zujo i ja cemo vise tu figurativno biti moderatori,nadam se :shock:
 
8)
Hvala, hvala. Počašćen sam. Iako sam jednom davno rekao da nemam vremena za biti moderator na forumu, prvo me Orion nagovorio za njegov forum, a sada me i Saša unovačio za svoj forum, pa kad je bal nek je maskenbal...