Kreiranje teme na Oglasima

Gilmour

Member
Pozdrav

Zašto na svakom podforumu mogu napravit temu a ne mogu na Oglasima? Jeli imaju kakvi uvjeti za to napravit? Gledan pravila i nigdi ne vidim.
 
Gilmour said:
Pozdrav

Zašto na svakom podforumu mogu napravit temu a ne mogu na Oglasima? Jeli imaju kakvi uvjeti za to napravit? Gledan pravila i nigdi ne vidim.
moraš platit,ovo ti je lihvarski forum
 
možeš se dogovorit,postotak od prodanog ili dogovor za korisnikom po imenu mate,pošalješ mu PM
 
Nisam bio siguran da li je donja granica za postanje oglasa 50 ili 100 postova. Sad znam da je 100. :mrgreen: Već sam rekao da ću to promijeniti ali jbg, nikako da dođe na red.
 
mate said:
Nisam bio siguran da li je donja granica za postanje oglasa 50 ili 100 postova. Sad znam da je 100. :mrgreen: Već sam rekao da ću to promijeniti ali jbg, nikako da dođe na red.
poceo si zabusavati. :LOL:
 
Dat cu ti paypal na pm pa ce ti proradit  8)
 
Mislim da je malo bezveze kaj se mora skupit 100 postova da bi mogao postati oglas jer to samo tjera ekipu na spammanje
Evo ja sad npr. imam za prodat novu jaknu i rukavice pa moram spammat  :mrgreen:
 
ma sad će admin da ti nabije stotku (y) :LOL:

:misli: ja bih više volio; neka mi obriše sve postove :mrgreen:

BTW
koji će ti k. taj oglasnik, kad ga i onako vide samo logirani :LOL:
 
Ne triba ti oglasnik, otvoriš temu u bilo kojem podforumu i u naslovu oglasa staviš (prodaje Lovro Vz), i otić će prije nego stisneš enter.

:starac:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Krenuo sam to pogledat prije nekoliko dana... i taman uletili oni medicina spamovi. Kad sam to rijesio vise mi se nije dalo. :mrgreen:
 
pih, "hvala"

:no: a ni bandidska plata mj. mesa u najavi, a još si iz ZG  :(

...sve je otišlo u k.  :mrgreen: recesija  :LOL:
 
Vraćen ti je privremeno broj postova, aj sad probaj otvoriti nove oglase u sve tri kategorije (oglasnik, dijelovi, motori). Napiši nešto bezveze, kasnije obrišem. Nešto sam mijenjao u postavkama pa da vidim da li radi.