Križevci 2019

8)
 

Attachments

  • Screenshot_20190618-230724_resized.png
    Screenshot_20190618-230724_resized.png
    767 KB · Views: 307
Nadam se lijepom vremenu,navijam za tebe gepezejac ,normalno već te vidim na postolju  (y) :021: Vidim ose  :LOL: (y)
 
Ma nebu ,prognoza s TV Ugande veli nekaj sitno,makar Gepezejac ima f pripremi kišnu gumiju  ,za saku siguru ,more on i na sliku po dežđu ak se potrudi . A potrudil se bu sigurno ,ovo leto dopelam transparenta za siguro da mu lakše bude ! Da Kawu vozi bil bi greenlime ,ovak za Suzuki farba po mojem izboru ,valjda nema nikaj kontra ,motor mu je f par farbi !  (y) :LOL: :021:
 
Karađolo i tebi pozdrav ,makar se nisi prijavio . Ak se sretnemo da znam koji je znak raspoznavanja ,da počastim naravno,nećeš valjda tu u sjz rvatskoj pit bevande ,imamo neki dobar kiseliš ,a za tebe gepezejac donesem traminac dok se pokažeš na stazi  :LOL: (y) 8) :021:
 
ak već nudiš, ja bum pivu, fala 8)
ne navijam za nikoga, samo da onaj dosadni talijanski baja ne pobijedi :mrgreen:
 
Ma platil bum ,samo se najte preveć naljevati kaj me vu bankrota ne dopelate . Zagorec ,Dalmoš i Međimurec moreju i vraga požderati . :LOL: :LOL: Prvo rezultati ,onda pijača  (y) :LOL: :021:
 
Kawah said:
Nadam se lijepom vremenu,navijam za tebe gepezejac ,normalno već te vidim na postolju  (y) :021: Vidim ose  :LOL: (y)

bolje ti sjedit u četvorki u grmlju, tam bu gejzejac prije naletil



Srki
 
Za vreme njegovog drajva obiđem stazu da ga vu svim pozicijama vidim na levom koljenu ,ovak i onak je levi krug,a i fotke mi bolje ispadnu . Srki ,ti se ne preporučaš za nikakvu pijaču ,bum riskiral z domačom valutom ,makar si se ti na ojere nafčil  (y) :LOL: :021:
 
Zove mene geyzejac i veli na đoletovom plakatu piše ; trening u subotu ujutro u 9,25  .....      :0648: :0648: :0648:
 
Bolje da piše f 9,25 neg da vozi pod 3,25 promila ,ovo prvo mi izgleda vjerovatnije . :LOL: :LOL: (y) :021:
 
Kawah said:
Karađolo i tebi pozdrav ,makar se nisi prijavio . Ak se sretnemo da znam koji je znak raspoznavanja ,da počastim naravno,nećeš valjda tu u sjz rvatskoj pit bevande ,imamo neki dobar kiseliš ,a za tebe gepezejac donesem traminac dok se pokažeš na stazi  :LOL: (y) 8) :021:


Aj pogodi koji sam... samo zeleno prati    :mrgreen:
 

Attachments

  • utrka3-1.jpg
    utrka3-1.jpg
    108.6 KB · Views: 333
Voze se kišni treninzi i trke. Mislim da Vakula neće zajebat ovaj put.
Koja je vjerojatnost da se otkaže hrvatski Monte Carlo u slučaju obilnih kiša?
 
Misliš Hrvatski TT 😅?
Kawah..a kaj gepezejac tak sporo vozi da ga stigneš u svakom zavoju peški dostiči i poslikati?😅😅😅
 
Gejzejac je brz ko vjetar, kad bi sve otfural u komadu

al on stane po 4-5 put u utrci, uglavnom zbog izvlacenja motora iz grmlja, grabe, tudjeg dvorista..E tu ga se da fino poslikat

je, i stane on da strese prasinu i oguljotine sa kombinezona



Srki