Krizevci PH 20.06.2021.

Stojadin, kao clan Plavog Foruma, je nedodirljiv za smrtnike 🤘
Plavi forum motoplusa je iznjedrio ovaj uspjeh , a bome i iz mrtvih podigao motosport u hr 2004-2008 , Zujić ,Kranjec , Smoljan , Arnautović Vrdoljak , Kranjec , ja ,Damir Barišić , (ako sam koga nenamjerno zaboravio neka se dopiše) kao aktivni sudionici motori i motoplus foruma počeli smo vozit trke .... a Foggy , Mate , Shokrefumi Mocippaldi , Cigara DamirK bili su dežurni savjetnici , i onda ,Mile nam je bacio bubu o enduranceu ...jao kakva dobra vremena , Moci fala kaj se sečaš tih vremena i kaj si me podsjetil kak nam je bilo lepo !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)(y)



naslovna9el.jpg
 
Plavi forum motoplusa je iznjedrio ovaj uspjeh , a bome i iz mrtvih podigao motosport u hr 2004-2008 , Zujić ,Kranjec , Smoljan , Arnautović Vrdoljak , Kranjec , ja ,Damir Barišić , (ako sam koga nenamjerno zaboravio neka se dopiše) kao aktivni sudionici motori i motoplus foruma počeli smo vozit trke .... a Foggy , Mate , Shokrefumi Mocippaldi , Cigara DamirK bili su dežurni savjetnici , i onda ,Mile nam je bacio bubu o enduranceu ...jao kakva dobra vremena , Moci fala kaj se sečaš tih vremena i kaj si me podsjetil kak nam je bilo lepo !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)(y)



View attachment 733141

Aaaaa.... Kakva prica. Doslovno za film snimit.

Predobra vremena i iskustvo. Za jednu tako malu zajednicu, doci na svjetsko prvenstvo. SHOW!

Kao u filmu Vlak u snijegu 😁

Medo, spox, SRAD, delboy, Moris imasa masa drugih... 😍
 
Gajs je najjači ....... joj sječam se kad smo ga 1.put gledali u Križevcima..tada još na suzi K generacije... ma strašno...u zavoj ko sa supermoto..kližeči ...bum u rubnik i ispucavanje ravno..ludnica

nisu Križevci nego Bjelovar, al je isto bum u rubnik i samo gas :mrgreen:

 
  • Like
Reactions: e39
Plavi forum motoplusa je iznjedrio ovaj uspjeh , a bome i iz mrtvih podigao motosport u hr 2004-2008 , Zujić ,Kranjec , Smoljan , Arnautović Vrdoljak , Kranjec , ja ,Damir Barišić , (ako sam koga nenamjerno zaboravio neka se dopiše) kao aktivni sudionici motori i motoplus foruma počeli smo vozit trke .... a Foggy , Mate , Shokrefumi Mocippaldi , Cigara DamirK bili su dežurni savjetnici , i onda ,Mile nam je bacio bubu o enduranceu ...jao kakva dobra vremena , Moci fala kaj se sečaš tih vremena i kaj si me podsjetil kak nam je bilo lepo !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y)(y)



View attachment 733141
Uf sječam se te endurance trke... negdje imam još i poster iz motopulsa pospremljen.
Nama,kawasaki obožavateljima je bio najvažniji podatak tada,da je sukara trošila ulje na endurance utrci dok ga zx10r nije :))
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
..i onda se postavlja pitanje gdje su ti ljudi sa endurancea danas … koliko vidim 2-3 od vozača je još prisutno općenito u motosportu, ....ostali ….???
 
Ostali se bave obiteljskim zivotom, firmama , restoranima i ne znoje se vise po Grobniku na + 35 C 😁
 
  • Like
Reactions: exfreerider