Krizi unatoč u 2010. izgleda da možemo očekivati Yamahu Tenere 1200

Bob Rock said:
Znam da ovo na Jokinoj slici nema veze sa stvarnošču, ali je čista kopija Moto Morinija Granpasso 1200. Netko je spomenuo konkurenciju Bmw-u gs ...eto je, Granpasso je strava motor. Samo treba imat para i muda za uzet ovako nešto...

Granpasso nije konkurencija nikome, jer i da se tako prodaje da moraju raditi u
tri smjene, tih parsto komada ne predstavlja bash nikakvu konkurenciju, jedino
može izvući poneki uzdah na cesti... :mrgreen:
 
AnteK said:
Granpasso nije konkurencija nikome, jer i da se tako prodaje da moraju raditi u
tri smjene, tih parsto komada ne predstavlja bash nikakvu konkurenciju, jedino
može izvući poneki uzdah na cesti... :mrgreen:




A jebi ga, onda nijedan skuter nije konkurencija strašnom Baotianu....Nisam mislija na broj prodanih primjeraka.
 
Bob Rock said:
A jebi ga, onda nijedan skuter nije konkurencija strašnom Baotianu....Nisam mislija na broj prodanih primjeraka.
cuj, konkurencija se mjeri izmedju ostalog i jačinom postprodaje i hype-a (odnosno prodajom muda pod bubrege, po naški)
tako da sve i da se napravi nekakav "au pair" motor GS-u, da ga nadmaši trebao bi bit bar 2-3 puta bolji/pouzdaniji/jeftiniji itd
 
Istina, ali ja nisam mislija na isplativost kupnje i postprodaju, nego sam htio skrenuti pažnju da postoji motor koji može Bmw-u gs 1200 parirat po klasi ,kubikaži itd...
 
Bob Rock said:
Istina, ali ja nisam mislija na isplativost kupnje i postprodaju, nego sam htio skrenuti pažnju da postoji motor koji može Bmw-u gs 1200 parirat po klasi ,kubikaži itd...

i super izgleda....  (y)

ali mi je forniji scrambler...  :mrgreen:
 
        Reći da GS ima pravu konkurenciju je ko reći da i McDonald`s ima konkurenciju među fastfood-ovima diljem svijeta,istina svigdje češ se najest ali samo na GS-u se nečeš osjećati objektivno uistinu manje zadovoljan nakon kupnje nego što si bio prije.
 
Bob Rock said:
Istina, ali ja nisam mislija na isplativost kupnje i postprodaju, nego sam htio skrenuti pažnju da postoji motor koji može Bmw-u gs 1200 parirat po klasi ,kubikaži itd...

Pa to i sada postoji, Varadero, Strom...