Krpanje rezervara

Hypercube

New member
Pozdrav.  Imam jedan limeni rezervar koji ima na sebi rupu velicine sake. Kak to pokrpat?  Nemam nekog limara a nemam ni alat za varit tak tanki lim? Koliko ce me to kostat ak dam nekom limaru da to pokrpa i jel se isplati uopce?
 
Hypercube said:
Pozdrav.  Imam jedan limeni rezervar koji ima na sebi rupu velicine sake. Kak to pokrpat?  Nemam nekog limara a nemam ni alat za varit tak tanki lim? Koliko ce me to kostat ak dam nekom limaru da to pokrpa i jel se isplati uopce?

Odeš bilo kojem autolimaru da ti to pokrpa, zavari i pokita a ti si onda samo pofarbaš!  (y)
 
cijenu ti je teško reč jer svaki limar ti je drugačije cijene ima  (y)
odeš kod auto limara i on ti to napravi prekita i pripremi za bojanje  (y)
 
Imate kakvih ideja kako pokrpati plasticni rezervoar?Rupa je promjera 10mm pri samom dnu...
 
jedan moj poznanik je krpao kod "majstora" rezervar od kle-a , pa su mu se nakon tjedan dana totalno frge zacepile od kitanja i nekih smola (kaze on) , pa treba pripazit cime krpate
 
alcatraz said:
Imate kakvih ideja kako pokrpati plasticni rezervoar?Rupa je promjera 10mm pri samom dnu...

dati nekome ko "vari" plastiku :misli:
 
ja sam vise pobornik uradi sam tehnike tako da mi treba samo ideja kako da to napravim.Dali bi drzala "zakrpa" od stakloplastike?
 
alcatraz said:
ja sam vise pobornik uradi sam tehnike tako da mi treba samo ideja kako da to napravim.Dali bi drzala "zakrpa" od stakloplastike?
a da malo pobliže kažeš o čemu se radi  :misli: od kojeg je materijala npr.,to ti piše ispod tanka..ali vjerojatno je od MEKANE PLASTIKE,KOJU JE I VARITI JAKO TEŠKO,A SMOLE NEDRŽE NA TOME. MJENJAJ TANK.