kRRndija

taj Miro, hi fi veseljak, voli posebne firange u slušaoni:ROFLMAO:
 

Attachments

  • Screenshot_2024-03-25-20-05-44-317_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-25-20-05-44-317_com.android.chrome.jpg
    432.7 KB · Views: 0
Neznam tko bi bio hi fi veseljak Miro, nisam zagriženi bajker i više sam netko tko dangubi u tom svijetu i nađe se sasvim slučajno uz povremene zanimljive situacije 🙈
 
Smanjite gas prema Levanjskoj tko ide.
Nas 6 prošli vikend snimio Lasercam4 u Vukojevici. Za sada nas 2 dobili kazne. Ostali čekaju.
Sakriven negdje i nema šanse da se primijeti.
U dvorištu neke kuće parkiran policijski auto, a motor Bmw spreman i sakriven iza druge kuće.
Mislim, ali samo mislim da je taj čekao vozila sa sakrivenom tablicom.
 
  • Sad
Reactions: go-go
Smanjite gas prema Levanjskoj tko ide.
Nas 6 prošli vikend snimio Lasercam4 u Vukojevici. Za sada nas 2 dobili kazne. Ostali čekaju.
Sakriven negdje i nema šanse da se primijeti.
U dvorištu neke kuće parkiran policijski auto, a motor Bmw spreman i sakriven iza druge kuće.
Mislim, ali samo mislim da je taj čekao vozila sa sakrivenom tablicom.

Yep, snimaju na nekoliko lokacija kako čujem, tu u široj okolici ...
 
  • Like
Reactions: salej600
Kamikaze su se vratile na bRRDo, bit ce radaRRenja od strane policije, sto je razumljivo.
Nego, tko je nastradao danas na krndiji, pišu mediji, čitam s plaže danas? Motociklist, ozljeđen.
 
Kamikaze su se vratile na bRRDo, bit ce radaRRenja od strane policije, sto je razumljivo.
Nego, tko je nastradao danas na krndiji, pišu mediji, čitam s plaže danas? Motociklist, ozljeđen.
Jučer kad sam išao prema bRRdu dolje u rupi između Rajsavca i Cerovca na onoj velikoj krivini čovjek izletio. Kažu da je slomio bedrenu kost. Stali smo ........čovjek sjedi. Već se i hitna čekala.