kRRndija

Gato said:
Oli si popizdija, pa o Dilju pričam, ne o kRRndiji. :jesus: :LOL:

Meni je Dilj bolji i draži jer je cesta šira i zavoji su pregledniji i brži, osim onoga dugačkog na vrhu što mota pod 180.
Uz to daleko je manje prometa i vonabi rejsera nego na kRRndiji.
Nadam se samo da sad kad je nanovo asfaltiran neće i tu nastati gužva, a samim time i veća koncentracija  :troll:
Nemaju se tamo di zavući osim ako nemisle kameru postaviti  :mrgreen:
 
zeljkocbf600 said:
Nemaju se tamo di zavući osim ako nemisle kameru postaviti  :mrgreen:

Samo nam još i tamo jedna fali  :uff: i odma ode prodat TuDuMa, kupit neku brdsku kozu i definitivno preselit u šumu sa Zorroom i Markom.
Bem više i njih i kamere! :eek:pakoljut:
 
Gato said:
Samo nam još i tamo jedna fali  :uff: i odma ode prodat TuDuMa, kupit neku brdsku kozu i definitivno preselit u šumu sa Zorroom i Markom.
Bem više i njih i kamere! :eek:pakoljut:
De priznaj ljudima da si kozu već kupio i polako se već preselio s nama..šta se stidiš  :jesus:

 
Zorro said:
De priznaj ljudima da si kozu već kupio i polako se već preselio s nama..šta se stidiš  :jesus:

Sve je to još uvijek klimavo ko zub moje pokojne babe :mrgreen:. Koza, (zapravo jarac) tek treba intervenciju veterinara da bi bio sposoban za neki lakši off, a TuDuM :0648: i cesta i dalje su mi prioritet. (y)
Vidjet ćemo kako i u kom smjeru će se stvari razvijat... :wink:




A i ti bi progovorio na lakat! :jesus:
 
miro said:
aligatoRRe poreci to imiditli!!!! :mrgreen:

Naravno da poričem :mrgreen:.
Barem ovaj dio o definitivnom preseljenju u šumu, iako me ovi kameRRaši  :troll: sve više živciraju i guraju u tom smjeru. :eek:pakoljut:
 
ja danas po prvi put od 9 mjeseca prošle godine potpalio Dukca. Začudo upalio  :mrgreen:. Al sam ga odmah sparko u garažu. Prestar sam za ta s.....a.



(stanja)  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Danas ipak pala prva vožnja, sin me prislilo. Nije bilo čak ni loše, ali zavuč se u odijelo i istjerat motor uz garaže traži neljudski napor.  :D :D :D

kRRndija isprobana, dobro je, motora poprilično, petak je, ali ljudi valjda koroniraju doma pa koriste ugodno s korisnim.

Ima nešto novog asflata na potezu do pred kRRndiju na top zavojima tako da je gušt bio upotpunjen ugodnim iznenađenjem.
 
miro said:
jel ima danas odvažnih?  :mrgreen:

Džaba odvažnosti. Da nije snijega, nema ausvajsa.  :troll: :zid:
 
miro said:
zaRRđat će mi tRRaktor koliko već traju ove ristRRikcije...  :shock:

Ode nam najljepše doba godine za vožnju... :(
 
Gato said:
Ode nam najljepše doba godine za vožnju... :(
..kolko smo vidjeli obojica danas..ljudi se voze..kod izvora oko 30 motora  :wink: ..nije možda pametno baš toliko se grupisat..al ko god hoće može se vozit..policija sve više popušta i propušta motoriste. Kaznu neće sigurno naplatiti..u najgorem slučaju te može vratiti s punkta nazad
 
Ja za Uskrs sa sinom napravio dobru turu. Velika nakupina bajkera ne cesti za Kapelu preko brda s nova lipa strane, a kasnije i s naše strane. Par puta prošli gore dolje cijelom rutom, policije nije bilo, no onda išli za gradišku i u brestovcu punkt. Pitali jel se možemo provesti do gradiše, kažu može, i tako otišli i tamo.
Do kRRndije nisam probao.  (y)
 
miro said:
Nedjelja bilo plodna, ali strana Voćin. Superiška!  (y) (y) (y)
Ja sam bio u nedjelju oko 4 bilo je 20ak motora,a jos vise sam ih sreo putem kuci(krndija>dj>os).
Stopali me u selu lev. varos i traze propusnicu :mrgreen:
 
Jel tko išao preko Voćina i da li su radovi gotovi? :oops: