kRRndija

lunjo said:
Jel tko išao preko Voćina i da li su radovi gotovi? :oops:
na kojem dijelu radovi ?
Znam da je bilo nešto malo..nekakav most između Zvečeva i Kamenskog Vučjaka ?
 
Radovi ti još traju, ali imaš bukvalno 30-40 metara preći preko zemljanog puta (dobro utabanog) ništa posebno ... imaš i znakove dosta prije jer su radovi iza zavoja, pa samo pratite znakove i usporite ... ali nije nikakva kritična točka da je nešto rizično ili qurac palac ..  (y)

Bio je jučer i mali odron na cesti, ali dosta blizu ruba, pa ni to nije zabrinjavajuće ..  :mrgreen:
 
ok, malo bumo onda prolongirali za pravi gušt  :mrgreen:
 
U subotu nas 7-8 zapalimo do pitke, a ono nikog. Pustoš.
Produžimo za Levanjsku, a tamo brat bratu da ne pretjeram najmanje 100 motora.
 
lunjo said:
ok, malo bumo onda prolongirali za pravi gušt  :mrgreen:
Evo teta, presvučen je i asfalt preko tih 30ak metara što je bio makadam... tako da je sad asfalt skroz od Voćiina do PŽ ... Kad se budem popodne vraćao mogu ti uslikati...  :mrgreen: :mrgreen:

A nema više ni odrona...
 
Danas đir do Požege, Krndija prazna, niti jednog motora.
Na tromeđi samo mašu da voziš dalje...  :police:
 
Ja stigao s lokalne vožnje, grad uzduž i popreko. Sve prazno, birtije samo stolci, ko ribari kad pripreme svoje mreže za sutrašnji ulov.
Jedan te isti maxi skuteras tri puta susrećem, poput mene ko gluva kuja tumara po Požegi.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(y)

Dakle glavica pod peticijom dviju zaračenih strana  :LOL: :LOL: :LOL:

 
Miro kao da nismo bili u istom gradu isti dan ..  :misli: :misli:

Dva BMW-a kruzali gradom cijeli dan ... Leo na svom Tuonu se vozikao... jedna Mana bila upregnuta..

Dva mlađa dečka na kineskim endurkama prošli kraj mene najmanje 3-4 puta .. tri motora BJ tablica (jedan od njih mali plavi fazer) bili cijelo popodne u PŽ ... Nidžo na svom Zephiru se vozikao po gradu također..

Popodne na cross stazi bila cijela ekipica + 4 cross yamahe i 1 suzuki

Predvečer se pozdravio u prolazu sa tri motora pred Zvečevo ....  (y)


A evo i fotka za tetu Lunjo ...  :wink:
 

Attachments

  • zvecevo.jpg
    zvecevo.jpg
    51.2 KB · Views: 163
strasilo said:
Miro kao da nismo bili u istom gradu isti dan ..  :misli: :misli:

Dva BMW-a kruzali gradom cijeli dan ... Leo na svom Tuonu se vozikao... jedna Mana bila upregnuta..

Dva mlađa dečka na kineskim endurkama prošli kraj mene najmanje 3-4 puta .. tri motora BJ tablica (jedan od njih mali plavi fazer) bili cijelo popodne u PŽ ... Nidžo na svom Zephiru se vozikao po gradu također..

Popodne na cross stazi bila cijela ekipica + 4 cross yamahe i 1 suzuki

Predvečer se pozdravio u prolazu sa tri motora pred Zvečevo ....  (y)


A evo i fotka za tetu Lunjo ...  :wink:
jesi zalego u zavoju ???  :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
A evo i fotka za tetu Lunjo ...  :wink:

milina, fala striček Straš  :0648:

znači moj idući slobodan dan  :mrgreen:
 
Baranjci i žitelji onih krajeva dajte neko mjesto za izlet i klopu, nešto uz vodu, uz Dunav ili neku močvaru...sutra bi otišao malo biti turista  (y) (y) (y)

Sale? Bare?  :misli: :misli: :misli:
 
miro said:
Baranjci i žitelji onih krajeva dajte neko mjesto za izlet i klopu, nešto uz vodu, uz Dunav ili neku močvaru...sutra bi otišao malo biti turista  (y) (y) (y)

Sale? Bare?  :misli: :misli: :misli:
http://www.hoteldunavilok.com/en/home/ 
jedna od boljih terasa na kontinentu
 
Baranjci i žitelji onih krajeva dajte neko mjesto za izlet i klopu, nešto uz vodu, uz Dunav ili neku močvaru...sutra bi otišao malo biti turista (y) (y) (y)

Sale? Bare? :misli: :misli: :misli:

Sad skonto...
Hotel Dunav,Ilok. Jelo ok,cijena malo vislja,pogled fantastican.odma uz dunav.
U Vukovaru ima 2-3 restrana isto uz Dunav,al hrana je ...pa recimo..."onako"