Krstio Bandita..

fredi

New member
Morao ić po neke djelove u Matulje,lijep sunčan dan,malo hladnije i odlučio ić motorom.Nabavio djelove ,svratio u eororent,popio kavicu,malo popričao i oko 1800 sati krenuo doma.Vozim iz Kntride prema Trećem Maju,dosta je bilo hladno i sam sebi kažem polako,hladan asfalti gume i vozim cca 50-60 km.Kod brodogradilišta Treći Maj tip u klio,ravno iz parkirališta na cestu ,izletio ispred mene.Stisnuo oba dvije kočnice divljački,proradil Abs ,skrenuo na lijevo na suprotnu traku i uspio stat na par centimetra od njegovog prednjeg kraja.Kako sam kočio sa zadnjom nisam uspio spustit nogu na vrijeme i motor počeo padati na lijevo i ja se skupa sa njim svalio na asfalt.
Tip je bio pošten,nije zbrisao nego je izašao iz auta ,pital dal je sve u redu i pomogao mi dignut motor.Izvinuo se,rakao je da je pogrešil da se zamislil i da nije pogledal u lijevo.
Onako sav smušen i dere me adrenalin,i prvo gledam šta je sa motorom.Lijevi žmigavac razbijen,lijeva ručka od kuplunga skrivljena,kraš bar poglodan ali je svoje napravil,motor neogreban.Čak su i plastike cijele i neogrebane.
Tip se još jednom izvinjava i daje mi podatke iz vozačke i kaže da naručim djelove i javim mu i da će mi on to platit.
Malo se smirio ,palim motor i polako doma.Naravno do doma vozim ko po jajima ali uspio doć doma bez problema,motor spremio u garažu,pregledao još jedanput dali ima još kakve štete ali srećom nema.
Nije bio neki strašan pad,opremu sam imao svu moguću,tako da nema nikakvih većih ozljeda,osim malo boli u lijevoj nozi.
Eto svi kažu da moraš kad tad past sa motora,i ja se nadam da sam ispunio svoj bonus .
 
Ajde samo neka je to onda to, da ne bude više takvih događaja.

A tip koji ti je izletio se ponašao kao svaki normalan čovjek. Valjda će platiti štetu. Jeste li možda ispunili europsko izvješće za štetu?
 
Glavno da je sve u redu!  (y) Kad bi svi padovi ovako završavali...  :wink:
 
ajde fredi ako je to najgore što se moralo dogoditi super je prošlo  (y) (y)


već me ulovil strah da ću morat varit  :mrgreen:
 
Dobro si prošao. To je najvažnije, a motor će biti kao nov za par dana...
 
zna li neko da li će osiguranje isplatiti odstetu motoristu ako vozac automobila prizna da je kriv (izletio na glavnu ili drugo) kad je motor pao ali nije bilo dodira auta i motora?  :misli:
 
Ajde nije strasno. Malo mi je ovo nejasno za rjesavanje stete, nisi napisao da li ste napravili neki izvjestaj/ugovor koji je on potpisao? Ovako ostaje tvoja rijec protiv njegove :misli: Nadam se da si naisao na postenog covjeka i da te nece shebat
 
Kron..
Vjerovatno da nije bilo Abs-a nebi uspio stat,nego bi otklizao u njega.
Enigm@
Nismo napisali nikakav papir,mogu mu vjerovat samo na riječ,o njemu ovisi dali će biti pošten do kraja.Trebalo bi čekat policiju i napravit zapisnik a ja nisam imao snage ni volje čekat tri sata a možda i više da dođe policija.Svjedoka je bilo dosta,čak je jedan gospodin koji je bio iza mene rekao da će svjedočit ako treba.Pošto šteta nije bila bogzna što nije mi se dalo previše zajeb..a imam i kasko tako da nije problem.
 
Ma u konačnici najbitnije je da tebi nije ništa  (y)

I nek ti je to najgori pada ikada...... oprostit ćeš dug čovjeku.....he, heee
 
Daj Bože da ti je to najgori pad u životu jer si stvarno prošao lišo što bi se reklo.
 
nemoraš čekati policiju,samo ispunite izvješće i osiguranje plaća,ž

najbitnije da ste ti i motor u komadu (y)
 
al sam se splašio kad sam vidio naslov teme. Dobro je sve završilo, a ak bu tip pošten, bumo iskemijali još jedan crash-bar- ili ga uzmeš u Eurorentu  :mrgreen: Vjerujem da bi otklizao da nije bilo ABS-a- pogotovo jer je cesta hladna. To je točno situacija u kojoj se sjetiš onog razmišljanja kod kupnje- da li uzeti SA ili BEZ ABS-a...
 
Enigm@ said:
Ajde nije strasno. Malo mi je ovo nejasno za rjesavanje stete, nisi napisao da li ste napravili neki izvjestaj/ugovor koji je on potpisao? Ovako ostaje tvoja rijec protiv njegove :misli: Nadam se da si naisao na postenog covjeka i da te nece shebat
...eee, tak sam ja prošel davno je to bilo - al ipak. "čovjek" mi je sve obećal samo da ne dobi po pi*** a kad sam mu došel sa računom rekel mi je nek ga tužim. i nek se natežem po sudu za nekih parsto kuna, ko ga je**. svaka škola se plaća... makar je od toga prošlo dosta godina - imam ga na nišanu i kad tad bu mi naletil... nadam se da se to tebi ne bu dogodilo i budi sretan da se nisi strgal...  8)
 
SVe je dobro što se dobro svrši. E, da sam ja imala ABS... zato sad više nemam motor
cray.gif

I neka ti je to najgori pad ikada!
 
Pa Ferdy bemu pijanog miša :shock: prestrašil san se čitajući naslov, ali vidim da si dobro i bike je relativno ok (y)
Bitno da si ti nami zdrav!
Moramo iskoristit još dok nan je ovakovo dobro vreme! 8)

Znaš kako reču "J...š bikera ki ne pade" (y)