KTM 1190 RC8 Superbike

sve mi je jasno i krasno ali koliko duboko sjedis prema ovim slikama i di su ti rucke pa ko da mt01 gledam...
 
Da tema ne krepa :)
b8ac00d7ebab0c08ff85889a4ccbf6b1.jpg



Sent from my Stolarska radionica
 
Jako zanimljiv i lijep motor pa ako netko ga ima u vlasništvu ili je imao da opiše malo vozljivost i upravljanje  normalno kvalitetu servisa.
Normalno koju slikicu,nisam ih baš puno vidio u HR.. (y)
 
2z4jy3n.jpg


skuyva.jpg


1zojn5u.jpg


A bogami i super kvalitetan...

Kak je moguce da se to desi?
Kazu od pretegnutosti lanca?
Ne bi trebalo to imat veze, a i motor je servusiran u ovlastenom...
 
Vidio sam te fotke na Faceu, ne vjerujem da je od pretegnutosti lanca. Da je to bio slucaj prije bi razvalilo lanac ili lancanik, IMHO.

Ovako na oko bi rekao da je kotac bio stegnut na osovini a onda je netko isao "spanati lanac". Tako bi spaner efektivno samo opterecivao vilicu sto bi nakon nekog vremena moglo rezultirati ovakvim lomom.
 
gremlyn said:
Vidio sam te fotke na Faceu, ne vjerujem da je od pretegnutosti lanca. Da je to bio slucaj prije bi razvalilo lanac ili lancanik, IMHO.

Ovako na oko bi rekao da je kotac bio stegnut na osovini a onda je netko isao "spanati lanac". Tako bi spaner efektivno samo opterecivao vilicu sto bi nakon nekog vremena moglo rezultirati ovakvim lomom.
vijak za špananje nema šansi da tako optereti vilicu....
vjerojatno je kombinacija prezategnutog lanca i greške (mikropukotine) u vilici......