KTM 1290

Moroni.hr rides again :shock: :shock: :mrgreen:

Elias said:
Ljudi pa nije to jos gotov bike, jos je u fazi testiranja, bice tu promjena....

Pa naravno, pa ćorav vidi da ovo nije gotov proizvod.
Ali opet debela većina ljudi na ovom forumu nije baš zdrava pa me ovakve reakcije i ne čude :mrgreen:

jolly the roger said:
tomu i služe te "špijunske" fotke, da se ispituje mnijenje  :wink:

:shock: :shock: :LOL:

Ajde ti mi objasni kao prof. dr. sci. jolly Q roger dipl. ing. svemira čemu služi ona crna kutija na repu motora? jel služi kao neka vrsta memorije koja pamti parametre rada motora u vožnji ili kao neki novi dizajnerski iskorak? To je motor u fazi razvoja i testiranja, pa kome normalnom bi se svidilo onako nešto?!

Šta se tiće motora mislim da ide dizajnom i namjenom prema putnom cestovnom enduru nešto kao ST1200, GS, bezv :palacdolje: mislim da će stari 950/990 biti hard enduro za ovog novog :?
 
makazica said:
Milane, Frane ti je, prema ocjenama relevantnih medija, vodeći autoritet za tematiku austrijskih motorkotača........ (y)
ja nisam reagirao na strucnost nego na nacin na koji covjek pise... a tek kad sam vidio da je isao objasnjavati jollyu eeeej neke stvari onda sam pukao  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:
 
frane, da nisu htjeli pokazivat slike obavili bi testiranje s kutijom di ih se teško može naći. :dobar:
ajde franirat, pa da možeš training camp održat za nas neuke :LOL:
braap braap
 
sta nije ta kutija novi model Givi kofera,izvana na oko ima 26L a iznutra ima 68L  :shock: :shock:
 
koliko sam ja uspio pokupiti na stranim forumima ... to bu izgleda neki mini frižder za cugu ... snage kompresora 600W sa inverterom
 
makazica said:
Milane, Frane ti je, prema ocjenama relevantnih medija, vodeći autoritet za tematiku austrijskih motorkotača........ (y)

I ne samo to, vec je i jedan od rijetkih vrsnih poznavatelja power parts kataloga te utemeljitelj enduro tehnike koja nosi njegovo ime
 
kad se odlucis na tu marku vozila , moras biti puknut ne  :mrgreen:
 
Engineer said:
ja se isto nadam za auspuh da će biti ispod sica  (y)

Auspuh sigurno ostaje tu gdje je tj. neće biti ispod sica, niti na Dukeu, niti na "Adventureru". Kažu da nema smisla tj. da je ovako bolje.