KTM 1290

Probaj malo naštimat poziciju prekidača. Ima nešto lufta kad odvidaš vidu. Meni se slično desilo na prekidaču kočnice na 1090.
Ma ima neka mala bolcna koja klizi sa kuplungom. Imam filing da ona zasteka i ostane prekidac u stisnutom polozaju, naravno rezultat je error na ploci.
 
58D1AABE-9A2F-4A23-97A4-D29BCA87902B.jpeg

Lito ide, Austrijanci na more dolaze…
 
Cijena starih modela samo može rasti sa ovim dizajnom prednjeg fara ala BMW / Yamaha MT/ Triumph. :poop:
1662793729194.png1662793687229.png1662793766865.png
 
Mislim da je to "work in progress" varijanta, jer ako tako bude izgledao službeni model, onda je Kiska definitivno o'šo na Kisko!

:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: leCo
Mislim da je to "work in progress" varijanta, jer ako tako bude izgledao službeni model, onda je Kiska definitivno o'šo na Kisko!

:mrgreen:
Slažem se da triba biti ''work in progress'', ali se isto očekivalo od mt07/09/10, Bmws1000r itd..., pa su na kraju slučajno završili na proizvodnoj traci :O
 
  • Like
Reactions: Igor28
Tak se ja i za far novog Diavela, a budimo i realni i još puno drugih sitnica, duboko nadam da je work in progress... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: leCo
ima li kakvih novosti za 2023?
a ima par videa i članaka o novom modelu, ali ništa službeno nije predstavljeno.
Stavit ćemo krilca na stare modele, da budemo u trendu i to je to manje manje.
 
Nisam se nikada baš previše zamarao dizajnom motora ali ovo je baš previše i za mene, pa izgleda ko skršeni rr dok čeka novu masku s ibeja :eek:
 
no najte prosim vas pretjerivati..S još kak tak, ali ovaj R može biti samo nekakav triple double anal bbw seks..
Štogod da si napisa, mislim da se slažem s tobom!
Pa prema ovom gore karambolu definitivno je :p
Nemoj da krenem sumnjati u tvoj ukus. 🤪
SDR 2023 izgleda očajno, ali još nije na cesti. Kad bude, nadam se da će biti lipši od BMW, iako mislim da je teško da bude ružniji.
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD