KTM 1290

ZoltanBB

Active member
... izgleda gore nego Yamaha.  :povraca:


ktm-adventure-1.jpg


ktm-adventure-2.jpg


ktm-adventure-2.jpg
 
čisto podilaženje tržištu.....skoro svi veliki putni enduri su cestovno orijentirani,ajmo onda i mi......  :palacdolje:
 
jeste vi vidjeli spy photos od prvog superduka?  pola djelova je bilo sa duke 2...  cak je i auspuh bil sa strane... a gle kaje na kraju bilo =D 
 
Yamaha je jebozovna naspram ovo-ga...  uspili su od gruboga motora, napravit još grublji.
Sve je išlo u kc sa onom plućalicom...duke, enduro,ovi, oni...sreća pa im bicikle kinezi dizajniraju. :mrgreen:
 
meni se kros i exc modeli 2013 sviđaju, mislim ljepsi su mi nego stariji... al ovo je  :palacdolje:
 
Jebote samo da mu naljepnice staviš druga priča a da ne kažem da top i grana neće bit takva i još brdo sitnih detalja.. A i malo jače se vidi od ovogMCN loga.. Ne bi ulazio u to dal će bit više cestovno orjentiran (vjerojatno) ali po ovim slikama se ne može zaključiti koliko je gadan  :mrgreen:
 
Jel taj motor nesto kao enduro? Prije svega mi nije jasno čemu raditi putni enduro preko 1000 kubika, al' ako njega neće ni svrstati u grupu putnih vozila sa off road mogućnostima onda sve ok.

 
mali mu je topcase nije valjda to standard oprema ? hehehehehe kazu da ce bit skroz drugciji sad mjere telemtriju
 
makazica said:
21 col kotač nema smisla na ovom vozilu.....

Ja sam s ovim svojim kljusetom miran još desetak godina. Nakon toga će mi ionako biti primjereniji quad nego motor.  :LOL:
 
Ljudi pa nije to jos gotov bike, jos je u fazi testiranja, bice tu promjena....
Odma grmlje i kamenje....
ccccc....
 
Elias said:
Ljudi pa nije to jos gotov bike, jos je u fazi testiranja, bice tu promjena....
Odma grmlje i kamenje....
ccccc....
tomu i služe te "špijunske" fotke, da se ispituje mnijenje  :wink: