KTM 1290

ktm08 said:
KTM 1290 superduke R prodajem za 79000 kn bez dodatne opreme (org. auspuh). Za 94000 kn možete dobiti dodatnu opremu i još " pola motora".Dodatna oprema: kompletan akrapović (atestiran i upisan u prometnu),slip on akrapović,kratki nosač tablice (2 kom.),sic vozača i suvozača KTM power parts, bočni koferi KTM sa nosačem,karbon blatobrani prednji i stražnji itd.Kompletna druga mašina sa rupom na bloku (ostalo sve ispravno),sva elektronika,zadnja vilica,amortizer,glavčina,rep,sic, još jedan srednji lonac prerađen bez katalizatora itd. mob: 098 210 937

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-1290-r-1301-cm3-oglas-29623842

Šta je u planu iduće?
 
video je za kuratz :lipsrsealed:

pred par godina su imali brutalan video sa onim izletavanjem iz tvornice il šta već, ovo ostavlja dojam ko da je snimljeno samo da bude odrađeno :?

vjerojatno su sve pare potrošili na Zarco-ovu otpremninu :mrgreen:
 
aaaa.png


KTM_1290_SUPER_DUKE_R_MY20__Black__rearleft.jpg


KTM_1290_SUPER_DUKE_R_MY20__Black__right.jpg


 
Krasan motor, a po vlastitom iskustvu znam kako taj agregat radi u velikom adventure bike, mogu samo zamislit kako ispucava 60 kg lakši motor.
Uglavnom, krasno složen paket i da imam 15cm manje (u visinu, jel) vjerojatno bi ga vozio.
S druge strane, čudi me da disciplinirani Austrijanci i dalje dozvoljavaju da se KTM na hrvatskom (a vjerojano i još pokojem) tržištu provlači kroz blato. Je li takav problem otvoriti 2 poštena prodajno servisna centra..?
Ovako je KTM odličan proizvod i postprodajno debela nula.
 
Kad su i Digići reagirali i sad imaš di servisirati Dukca čudno da Avstrijaneri nešto ne poduzmu. Čujem da je i u Slo Dukac postao poprilično popularan od kad se AS Domžale ozbiljno bavi prodajom i servisiranjem.
 
Nije tema, ali di domaći Ducatisti vode svoje motore koji su pod jamstom, Zagreb, Ljubljana ili pak Trst?
 
Ne kužim uopće dramu oko KTM-a kod nas.. :misli:
Zadnjih 11 god vozim samo ktm, 5 motora promijenio... Nikad problema sa servisom/dijelovima.
Špica dok je bio generalni mislim da je bio i više nego pristojan salon/servis za naše područje. Današnji generalni Viktoromoto je isto više nego pristojan salon ali nažalost samo salon.. O ostalome ne bi. :?
Sve u svemu servis i dijelovi u HR stvarno nisu problem. Eventualno neki izbor modela za testiranje i sl je vjerojatno nikakav ali ne znam da su ostali brendovi kod nas puno bolji po tom pitanju. Vjerojatno neki jesu ali većina nije.
 
Mogao bi natipkat sad...ali neću prozivati jer se to u prošlosti pokazalo kontraproduktivno, + moram živiti s KTM narednih par godina..
Ali realno, u Hr nemaš di pogledat da ne govorim probat ni super duke ni super adventure ni ništa treće.
Postojeći servisi ili prodajna mjesta su doslovno 2 spojene garaže.
 
Budimo realni i to s testnim vožnjama danas je teži bullshit.

Recimo kupuješ novi naked, pretpostavka je da imaš favorita, 2 ili 3. sjedneš na sajmu na svaki i vidiš koji ti odgovara.
Sad bi baš na testnim vožnjama vidio neku ogromnu razliku koja bi presudila. U kontekstu današnjih novih motora, koji su ruku na srce svi dobri, svodi sa na detalje.
Ali ti detalji su u džepu ili u oku promatrača. Na testnoj vožnji nisu.
Da ga je lijepo probat, je. Da ljudi kod nas kupuju motore nakon testne vožnje, ne kupuju... I onda se vratimo na to da ti nešto više od "2 garaže" ni ne treba. Ukoliko je servis postojan a dijelovi dobavljivi u kratkom roku. Realno.
A što se tiče ovlaštenog servisa i to što im se ne zajebava sa starijim modelima.. Vrlo lako rješivo, pa nisu oni jedini, ima ih još kod nas kojima to nije problem.
 
Flato said:
Nije tema, ali di domaći Ducatisti vode svoje motore koji su pod jamstom, Zagreb, Ljubljana ili pak Trst?
Na isto mjesto gdje i zadnjih 20g skoro..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
dovla said:
Ne kužim uopće dramu oko KTM-a kod nas.. :misli:
Zadnjih 11 god vozim samo ktm, 5 motora promijenio... Nikad problema sa servisom/dijelovima.
Špica dok je bio generalni mislim da je bio i više nego pristojan salon/servis za naše područje. Današnji generalni Viktoromoto je isto više nego pristojan salon ali nažalost samo salon.. O ostalome ne bi. :?
Sve u svemu servis i dijelovi u HR stvarno nisu problem. Eventualno neki izbor modela za testiranje i sl je vjerojatno nikakav ali ne znam da su ostali brendovi kod nas puno bolji po tom pitanju. Vjerojatno neki jesu ali većina nije.


Salon je pristojan, istina.

Jucer;

Ja; dobar dan, imate li motorex top speed 4t 15w50?

Viktormotosport; nemamo

Ja;  :shock:

Imate li alternativu za getribu za 300 tpi, 2019 godina?

Viktormotosport; neznam, nazovite servis pa pitajte sto toce

Ja; ok

Ja(zovem servis); dobar dan, mozete li mi predloziti alternativno ulje za getribu za 300tpi, 2019g?

Mama od Viktormotosporta; je ja vam ne znam

Ja; nisam ni sumnjao draga gospodjo! Imate li top speed motorex 15w50.

Mama od Viktormotosporta; Ne, imamo samo 10w50.

Ja; ugodan vam dan!!
 
Hahahahaha kaj stara još uvijek ordinira?? Tak je bilo i prije 10god, gura nos svukud a nema pojma niš
 
Ti nakazice si stvarno amatercina.. nasao si crkvu di ces se bogu molit.

Pored zivog sipa ti trazis motorex kod viktora.. :rolleyes:
 
Flato said:
Umoljen si podijeliti sa mnom.
Tonci moto, odma do zastupnika na staroj Samoborskoj.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
dovla said:
Ti nakazice si stvarno amatercina.. nasao si crkvu di ces se bogu molit.

Pored zivog sipa ti trazis motorex kod viktora.. :rolleyes:

:LOL:

Dobro si mu reka (y)