KTM 1290

dovla said:
Ti nakazice si stvarno amatercina.. nasao si crkvu di ces se bogu molit.

Pored zivog sipa ti trazis motorex kod viktora.. :rolleyes:

Trebao sam kantu ulja u roku pola sata. Cuo sam se i sa g. Tomislavom tada. G. Tomislav mi je mogao ulje dostaviti najranije kroz 36 sati sto mi u danom trenutku nije odgovaralo.

Ulje koje sam trebao bilo je nabavljeno u roku od 23 minute. :cool:

Hvala. Uprava.
 
G.tomislav ce biti grubo kaznjen sto ti nije mogao isporuciti ulje odmah sada odmah.
Zahvaljujem
 
Flato said:
S druge strane, čudi me da disciplinirani Austrijanci i dalje dozvoljavaju da se KTM na hrvatskom (a vjerojano i još pokojem) tržištu provlači kroz blato.
Je li takav problem otvoriti 2 poštena prodajno servisna centra..?

U EU firmama je obično rezultat poslovanja na HR tržištu u razini statističke greške grafikona.
Kad sam trgovao proizvodima jedne svjetske firme na HR tržištu (prodaju se na svim kontinentima), dobio sam posebnu nagradu jer sam ostvario 1/1000 (dakle, tisućiti dio) svjetskog prometa.
Uglavnom, svatko tko je barem malo upravljanja (da ne kažem "managementa") naučio u Austriji, naučio je i to, da se ne treba baviti nebitnim poslovima.
 
tibor said:
video je za kuratz :lipsrsealed:

pred par godina su imali brutalan video sa onim izletavanjem iz tvornice il šta već, ovo ostavlja dojam ko da je snimljeno samo da bude odrađeno :?

vjerojatno su sve pare potrošili na Zarco-ovu otpremninu :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=wNZXz-w1eLI

https://www.youtube.com/watch?v=M8gRv6zvzeE
 
jel ovaj s foruma?

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-1290-super-adventure-1301-cm3-oglas-28183268
 
R.I.P Flato.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
neka mu KTM nađe dobar dom i jednako dobrog čovjeka i pilota kao Flato... R.I.P.
 
Poginuo Flato na Plominu... pao s Dukcem    :(
 
Listam manual za KTM 1290 Super Adventure....
 

Attachments

  • E8B1D0AE-FC42-4C97-9FD6-913700B4CC6C.jpeg
    E8B1D0AE-FC42-4C97-9FD6-913700B4CC6C.jpeg
    147.4 KB · Views: 188
Ovaj novi superduke 3.0 se čoviku sam zapalia u vožnji i taman dok je krenia gasit vatru, motor sam krene verglat i vozit dok gori u mjestu. Jebeš motor iz kojeg nemožeš izvadit ključ. Ne znam da li se smijat ili plakat. Show kreće na 22:35, a traje do kraja videa.
 
  • Wow
Reactions: t0malito
Ovaj novi superduke 3.0 se čoviku sam zapalia u vožnji i taman dok je krenia gasit vatru, motor sam krene verglat i vozit dok gori u mjestu. Jebeš motor iz kojeg nemožeš izvadit ključ. Ne znam da li se smijat ili plakat. Show kreće na 22:35, a traje do kraja videa.

Katastrofa, tako se i KTM Enduro motori zapale u sumi vrlo cesto.
 
Za pocetak ona dva zelena osiguraca od po 30A i struja odspojena.

Onda slic otkopcas i ..... :)
 
  • Like
Reactions: tomo3
Ne zna ugasiti vatricu...
No zna odlicno tipkat po ajfonu.
 
Je, meni se jednom zapalio. Točnije, u klizanju niz brijeg sam naletio na kutiju Kraševih Domaćica, s čokoladom, praznu nažalost, a ona prozirna folija mi se zalijepila za cijev auspuha i počelo je goriti. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: elektricar86