KTM 530 EXC???

Bagi said:
Komplet bez guma ili...? :misli:
bAGI to si lijepo uzmeš polovne felge zA SM  i onda ih plastificiraš u dvobojno ili kako god ti hoćeš,budu ti ko nove ,kad dođe vrijeme za to i ako,javi se i sredit ćemo nešto,ja magarac sam na svom ktm 640sm preklani nove plastificirao u naranđasto-crno i došlo me je sve skupa sa žbičenjem i centriranjem 1300-500kn... (y)
 
Bagi said:
Komplet bez guma ili...? :misli:

gume idu još posebno :wink:
ali nemoj zaboravit da moraš mijenjati i opruge u vilicama(jer je ovjes mekan),i ako nečeš da ti motor ´zapleše´kod kočenja!!!
i još moraš mijenjat prednji disk i klješta,jer ti obične kočnice od exc-a nebudu držale  :wink:
 
Vince said:
gume idu još posebno :wink:
ali nemoj zaboravit da moraš mijenjati i opruge u vilicama(jer je ovjes mekan),i ako nečeš da ti motor ´zapleše´kod kočenja!!!
i još moraš mijenjat prednji disk i klješta,jer ti obične kočnice od exc-a nebudu držale  :wink:
znaš možda otprilike koliko bi me to koštalo cca??
 
JANA VTC said:
bAGI to si lijepo uzmeš polovne felge zA SM  i onda ih plastificiraš u dvobojno ili kako god ti hoćeš,budu ti ko nove ,kad dođe vrijeme za to i ako,javi se i sredit ćemo nešto,ja magarac sam na svom ktm 640sm preklani nove plastificirao u naranđasto-crno i došlo me je sve skupa sa žbičenjem i centriranjem 1300-500kn... (y)
..nije ti ni ta loša... (y)
 
Bagi said:
znaš možda otprilike koliko bi me to koštalo cca??
opruge oko 1000 kn
prednji disk 310 mm oko 1600 kn
pripadajuća klješta za disk (310mm) oko 3000 kn
ili ako hoćeš disk 320mm on je isto oko 1600 kn,ali zato pripadajuća klješta koštaju oko 3500 kn + moraš još i stavit radijalnu pumpu koja košta od 2500 kn pa na dalje  :palacdolje:
prema meni je bolja ova opcija s diskom 310mm jer se kočiona pumpa ne treba mijenjat  (y)
i još staviš sm blatobran(50€) i to je to  :wink:

 
Vince said:
opruge oko 1000 kn
prednji disk 310 mm oko 1600 kn
pripadajuća klješta za disk (310mm) oko 3000 kn
ili ako hoćeš disk 320mm on je isto oko 1600 kn,ali zato pripadajuća klješta koštaju oko 3500 kn + moraš još i stavit radijalnu pumpu koja košta od 2500 kn pa na dalje  :palacdolje:
prema meni je bolja ova opcija s diskom 310mm jer se kočiona pumpa ne treba mijenjat  (y)
i još staviš sm blatobran(50€) i to je to  :wink:
a zasto bi morao???
 
Vince said:
jer u powerparts katalogu piše da se treba mijenjat  :jesus:

kakve veze ima pumpa s promjerom diska  :jesus:









ja imam 320mm disk pa nemam radijalnu pumpu  :jesus:
 
Vince said:
nema veze s promjerom diska,nego s radijalnim klještima  8)

radijalni prihvat  klješta opet nema veze s pumpom :jesus:
 
Vince said:
ah......neznam,ali ja slušam svetu knjigu ´´poverparts katalog´  :mrgreen:

samo ti slusaj tu svetu knjigu

da nebu posle prokletstvo na tekucem :jesus:

320mm disk, radijalni prihvat klijesta i obicna pumpa

i koci bolesno, tak da noge trga  :jesus:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,132273.0.html
 
speed attack said:
320mm disk, radijalni prihvat klijesta i obicna pumpa

je,ali cuj ti imaš SM-a,i vjerojatno ovo gore na motoru Radialhandbremszylinder Supermoto (to sam i ja imal na smc-u), a vjeruj mi da je od exc-a druga pumpa  8)
 
Vince said:
je,ali cuj ti imaš SM-a,i vjerojatno ovo gore na motoru Radialhandbremszylinder Supermoto (to sam i ja imal na smc-u), a vjeruj mi da je od exc-a druga pumpa  8)

nije radialhandbremszylinder, vjeruj mi
obicna pumpa 8)
 
Vince said:
a kak je kod mene bio radialhandbremszylinder :misli: ,a motor je bio novi iz ducana  :misli:
pa kad kantu vozis  :jesus:

ne vozimo isti motor

i nije uvjet imat radijalnu pumpu ako imas klijesta radijalnog prihvata  :blahblah:
 
speed attack said:
i nije uvjet imat radijalnu pumpu ako imas klijesta radijalnog prihvata  :blahblah:
pa nije uvjet,u katalogu lijepo piše ako izabereš radijalnu pumpu:We recomend for the 4 piston radial brake caliper to use the Radial hand brake cylinder Supermoto 57313001000
nije obavezno,ali je poželjno  :jesus:  :mrgreen:

 
Vince said:
pa nije uvjet,u katalogu lijepo piše ako izabereš radijalnu pumpu:We recomend for the 4 piston radial brake caliper to use the Radial hand brake cylinder Supermoto 57313001000
nije obavezno,ali je poželjno  :jesus:  :mrgreen:

i radijalne gume je dobro imat u tom slucaju :mrgreen:
 
Vince said:
opruge oko 1000 kn
prednji disk 310 mm oko 1600 kn
pripadajuća klješta za disk (310mm) oko 3000 kn
ili ako hoćeš disk 320mm on je isto oko 1600 kn,ali zato pripadajuća klješta koštaju oko 3500 kn + moraš još i stavit radijalnu pumpu koja košta od 2500 kn pa na dalje  :palacdolje:
prema meni je bolja ova opcija s diskom 310mm jer se kočiona pumpa ne treba mijenjat  (y)
i još staviš sm blatobran(50€) i to je to  :wink:
znaći negdje još uz komplet kotaća treba dati cca 1000 Eura???..pa to je skoro 2500 Eura :shock: