KTM 690 R enduro

muki_muki

New member
zanima me dali ima netko iskustva sa navedenim motorom  :misli:
- dali ga je neko vozio šumom
- kakav je u odnosu na EXC-a
- koliki su mu servisni intervali u odnosu na EXC-a
:misli: :misli:
 
muki_muki said:
zanima me dali ima netko iskustva sa navedenim motorom   :misli:
- dali ga je neko vozio šumom
- kakav je u odnosu na EXC-a
- koliki su mu servisni intervali u odnosu na EXC-a
:misli: :misli:
pa normalno da nije  :shock: :shock:
šuma uključuje i padanje sa motora ... a to nježne plastike 690setke nebi podnjele ...
exc mjenjas ulje 10-15 sati zavisi kak ga teraš a 690 mjenjaš na 5000 km cestovne voznje

e sad kakav je 690 enduro naspram exc-a  :misli:  cemu takvo pitanje  :mrgreen:
 
markookram said:
pa normalno da nije   :shock: :shock:
šuma uključuje i padanje sa motora ... a to nježne plastike 690setke nebi podnjele ...
exc mjenjas ulje 10-15 sati zavisi kak ga teraš a 690 mjenjaš na 5000 km cestovne voznje

e sad kakav je 690 enduro naspram exc-a  :misli:  cemu takvo pitanje  :mrgreen:

Neko bi se jebal a da mu ne uđe. :mrgreen:
 
mate said:
Neko bi se jebal a da mu ne uđe. :mrgreen:

Mogu ja, mogu ja.... :mrgreen:





690 E je sigurno jako dobar za soft šumu ali ne i za hard enduro....
690ER je još bolji....
 
Ako su vozili dakar sa 950kom pa sa 690kom, a sad voze sa 450kama moje misljenje je gdje prodje exc proci ce i 690ka samo sto ce to biti vise umarajuce za vozaca ipak treba tih 30ak kila vise gurati i dizati  kad zatreba.
 
Allpine said:
moje misljenje je gdje prodje exc proci ce i 690ka

nikad u zivotu nisam vozio 690, ali nema sanse...
 
Kako ne, šteta što nisi Kovicu gledao na početku sa TTR-om kako razvaljuje, a 690R je za TTR-a svemirski brod. Međutim, to što nešto s nečim možeš napravit ne znači da je za to i napravljeno.
 
mate said:
Kako ne, šteta što nisi Kovicu gledao na početku sa TTR-om kako razvaljuje, a 690R je za TTR-a svemirski brod. Međutim, to što nešto s nečim možeš napravit ne znači da je za to i napravljeno.

dobro, i pokojni Meoni je vozio 950 onako kako ja nikada exc-a necu voziti. ali isti vozac ziher ne moze protjerati motor tipa 690 tamo gdje mu je exc na knap za njegovo umijece. to htjedoh reci.

edit: znam da se svugdje sa 690r moze proci, tu nema dileme, uvlacio sam ja LC4 Adv-a u svakakva govna, ali ipak...
 
lb said:
dobro, i pokojni Meoni je vozio 950 onako kako ja nikada exc-a necu voziti. ali isti vozac ziher ne moze protjerati motor tipa 690 tamo gdje mu je exc na knap za njegovo umijece. to htjedoh reci.

edit: znam da se svugdje sa 690r moze proci, tu nema dileme, uvlacio sam ja LC4 Adv-a u svakakva govna, ali ipak...

(y)
 
Nije odgorega pogledati reklamicu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=8rL8fcs0z5E&feature=player_embedded#!
 
lb said:
dobro, i pokojni Meoni je vozio 950 onako kako ja nikada exc-a necu voziti. ali isti vozac ziher ne moze protjerati motor tipa 690 tamo gdje mu je exc na knap za njegovo umijece. to htjedoh reci.

edit: znam da se svugdje sa 690r moze proci, tu nema dileme, uvlacio sam ja LC4 Adv-a u svakakva govna, ali ipak...

Ma naravno, kužim na što si mislio ali svejedno nije to ona klasična priča. Ovaj motor bi stvarno volio probat u šumi.
 
Sip said:
Nije odgorega pogledati reklamicu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=8rL8fcs0z5E&feature=player_embedded#!

meni dovoljno
kad budem planirao enduro tipa erzberg onda cu kupiti exc-a ali kod nas u osijeku nekako nema brda i planina barem ih ja nisam vidio  :misli:  :LOL:
 
Sip said:
Nije odgorega pogledati reklamicu :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=8rL8fcs0z5E&feature=player_embedded#!
u I jeftiniji 1100 eura    :shock: :shock:

:mrgreen: :shock:
 
mate said:
Ma naravno, kužim na što si mislio ali svejedno nije to ona klasična priča. Ovaj motor bi stvarno volio probat u šumi.

to je pravi motor za mene (y) :LOL: :LOL:
 
Kaj bu on s tim biciklićem.......i ovak na ovom adv-u strši ko govno u punču.... :mrgreen: