KTM 690 R enduro

dovla said:
Svi OEM i PP dijelovi koje ne možete nabavit preko Sipa/Špice (nije na lageru, ceka se tvornica i sl.) možete nabaviti ovdje:

https://www.ktm-shop24.de

https://husky-shop24.de

Imaju sve i dostava je dhl 10 eur. Na kućnoj adresi za 3 dana.

Stvarno ne vidim razlog za stalno fantaziranje oko KTM-a, dijelova, servisa i sl kad je stvar kristalno jasna.

Seleš je također dobar.
Zavisi kad se naleti na ponudu cijena moze varirati.

Evo za primjer:
Evo cijena bobina za moj 990 Adv .... #60039006000
Na ktm shop 24 = 91.63€  + kako ti rece 10 € dostava
kad Spice/Viktora = 535Kn (72.30€) (HP Express je oko 30-40Kn)

Evo sam pogledao i jedan vjetrobran za SMT 990 (touring #62008965000). Redovna cijena 125€ na "shop 24" a sad je 45% popust 69.25€
U HR je 136€.
Znaci na "shop 24" je daleko povoljniji.

Treba ceprkati pa se nadje i jeftinije al ako su svuda regularne cijene u HR dobavljaca znaju biti povoljnije.

Uglavnom, ima svega svugdje i ko oce odmah malo vise plati i dodje u par dana.
 
Tiho said:
Di si to pita za DRZ regler pa dobija nedefinirani odgovor?
Suzuki dijelovi uz pomoc ATTa stizu kroz 2 - 3 dana ako imaju na stanju u Mađarskoj.

Tiho,
Vid, vako.... napisa sam 1800KN!!! .... To je za njh OK cijena al SPER kosta 700Kn a od Piaggio (koji pase po svemu) oko 400Kn
Meni to nije povoljna cijena.

A onda sam napisa: " i ceka se neznam koliko"

Cek se neznam koliko znaci da neznam koliko se ceka. Nije jasno?

Ako je nekome cijena od 1800Kn prihvatljiva i treba mu onda on pita koliko se ceka.
Mene ne zanima jer nizu zlatne zice i zlatni konektori na tome.
Zaboli me ako ce isti dan doci iz Madjarske.

Za 1800Kn kupim regler i dva seta guma i ostanem mi za velike cevape i pivu.  :wink:

Inace oni u ATT to i ostalo imaju sve dobaljivo i vrlo su usluzni.

Vljda je sad jasnije? :misli:
 
Gledam ga vec 6 mjeseci, i planiram ga uzeti na proljece novog, samo mi je smijesno kako su promijenili model 2019 u 2020 mada nema nikakve razlike, al cijenu su uredno podigli.
Dal je stvarno sic tvrd ili se treba samo naviknut...?

 
vuga said:
Gledam ga vec 6 mjeseci, i planiram ga uzeti na proljece novog, samo mi je smijesno kako su promijenili model 2019 u 2020 mada nema nikakve razlike, al cijenu su uredno podigli.
Dal je stvarno sic tvrd ili se treba samo naviknut...?

Pise ti u profilu da vozis taj motor a nas pitas jel sic tvrd ili se triba naviknut?  :misli: :LOL:
 
vuga said:
Gledam ga vec 6 mjeseci, i planiram ga uzeti na proljece novog, samo mi je smijesno kako su promijenili model 2019 u 2020 mada nema nikakve razlike, al cijenu su uredno podigli.
Dal je stvarno sic tvrd ili se treba samo naviknut...?

Na modelu za 2020 su napravili da se kvare neke druge stvari čisto da se potroše dijelovi nakupljeni na lageru  :LOL:

sic? pa je tvrd je i da, navikneš se samo za neko duže putovanje ja bi gledao neki drugi motor...
 
Branko-ST said:
Pise ti u profilu da vozis taj motor a nas pitas jel sic tvrd ili se triba naviknut?  :misli: :LOL:
Da jer pise kod izrade profila:  osobni tekst, a ne vozi. Nisam bas obracao pozornost, promijenio sam...
 
vuga said:
Da jer pise kod izrade profila:  osobni tekst, a ne vozi. Nisam bas obracao pozornost, promijenio sam...

sad ti fali "o"  :LOL:

(y)
 
"Seat Concepts" radi odlična sjedala (y) Kada sam zadnji put provjeravao, nije bilo zastupnika za evropu te dostava je skuplja nego sama spužva i navlaka :x

Sve je to dobro, samo vozi miško :mrgreen:
 
Imas u engleskoj zastupnika za Seat concepts. Sto nije jeftinija opcija jednostavno pretapeciranje.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Sto nije jeftinija opcija jednostavno pretapeciranje.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Jok, sjedalo izrežu, stave jeftinu spužvu 1-2cm te novu navlaku i naplate ko sam seat concepts :LOL:

Prošao sam to sve i na kraju uzeo stvar u svoje ruke - no to je tema za sebe (regenerat spužva :wink:)
 
stane said:
Jok, sjedalo izrežu, stave jeftinu spužvu 1-2cm te novu navlaku i naplate ko sam seat concepts [emoji38]

Prošao sam to sve i na kraju uzeo stvar u svoje ruke - no to je tema za sebe (regenerat spužva :wink:)
Ne mislio sam u nas da se pretapecira sjedalo, stavi bolja spužva i složi nova navlaka. Najjeftinija opcija

Englezi nude od seat concept's spuzvu i navlaku dode poprilično. Ima tih custom sjedala samo nijednom cijena nije jeftina. Mada ja nemam nekih zamjerki na sjedalo. Nakon nekog vremena dupe navikne i bok.

Sent from my MI 6 using Tapatalk