KTM 690 SMCR vs KTM EXC 500

Cakic

Member
Gledam ova dva motora za A2 kolko sam istražio oba su legalna sa blokadom. 500 je lakši ali slabiji i kažu lakši za servis, a 690 nešto teži i jači iako isto lagan za servis. Ima li iko  preporuke i isukustva s nekim od ovih motora?
 
Lako cemo za pare nije mi u planu jos ista ubrzo uzimat moran se dobro raspitat. A cijena izmedju njih dva mi nije problem. Bitno mi je misljenje o motoru i sam motor.
 
15 god.. prvo je tražio motor do 15000 kn..

Ništa nazovi Špicu i on kako je po prirodi darežljiv tip dat će ti dobar popust na 690 smcr, možda će ti falit koja kuna al pozovi se na Gazdu.
Ili još bolje platiš mu sad a pokupiš ga za 5 god kad položiš.
 
Kad imas doma monstruma od 16 god onda ti nekad dode da objasnis i tuđima. :mrgreen: Ali dobro, od sad cita i vise ne otvara nove teme. :mrgreen:
 
mozda je bolje yamaha xt600 ili 660,njih se moze voziti sa a2 kategorijom.

+jos si mozes nabaviti druge vilice,kotace,i preradis je u supermoto. (y)
 
bolje ne uzimati odmah motor od 500-600kubika.

kada polozis moj savjet ti je da si uzmes nesto od 125 ili malo jace na brzine,ako vec oces kros motor.

ili mozda skuter aprilia sr150 ili gilera sp180,da se malo naucis voziti,pa tek onda kupiti nesto jace kada malo budes imao iskustva. (y)
 
Apsolutno mi nije jasno kako si nasao usporedjivati ta 2 motora pošto nemaju veze jedan s drugim  :misli: