KTM 790 Duke

od mateka mogu bez beda uzeti bilo koji motor jer su svi koje je imao otkad ga znam stanje min 8/10, za razliku od mojih

što se sredjua tiče, tog licka bi ja maknuo s foruma ak ništa drugo jer drka na strujiće, a nema ni za učešće za kredit i hoda okolo po salonima žicat probne đireve ko zadnja balkanska klošarčina, a to uostalom i je
 
btw matek i ja nikad nismo trgovali ni vjerojatno nećemo, ali mi je žao što nisam od njega uzeo volva i desetku 04., ostalo mi nije bilo prenapeto
 
  • Like
Reactions: Matek
790/890——>990

Komentari?
1699391685523.jpeg
 
Izgleda fora, napucano, zbijeno, taman za peglat po magistrali gore dolje , ali ova prednja maska je koma, isti vrag ko i gsxs1000, yamaha mt09..
 
  • Like
Reactions: Octane
od mateka mogu bez beda uzeti bilo koji motor jer su svi koje je imao otkad ga znam stanje min 8/10, za razliku od mojih

što se sredjua tiče, tog licka bi ja maknuo s foruma ak ništa drugo jer drka na strujiće, a nema ni za učešće za kredit i hoda okolo po salonima žicat probne đireve ko zadnja balkanska klošarčina, a to uostalom i je
I on bi to napisao za tebe tako.
Naglasak na napisao.
A u biti skupa ismijavate forumaše kojima ste uvalili drla uz dvolitru pive ispred dućana.
 
da živim od forumaša, krepao bi odavno istog dana dok sam se registrirao na forum
sve ostalo stoji, uključujući i da si ti jugošvapska klošarčina koja drka na strujiće koji su mu nedostupni da živi još 100 godina
 
natjerao si me na razmišljanje i analizu i skužio sam da forumaši vode 2:0 protiv mene, obje honde koje sam kupio of forumaša (crm i 929) su mi protukle u rekordnom roku (manje od 200 km) i izbile sasvim solidnu količinu love iz džepa..to su ujedno i jedini od 50-60 motora koji su mi protukli