KTM 990 SMT

joke

Active member
08.jpg


11.jpg


 
MA-Zvone said:
SMT - vjerojatno znači supermoto touring,po meni jedan vrlo dobar cestovni motor (y)

Je, upravo tražim tehničke informacije ali za sada nisu objavljene. Primječuju se svojevrsne zakačke na termo zaštiti ispuha za koje držim da su nosači bisaga(vjerovatno serijskih)
 
On paper, a touring supermoto doesn't make much sense. But, if you've ridden a KTM 990 Supermoto, you'll know that it's simply one of the finest, most fun road bikes around; so bolting on a large half-fairing, luggage provisions, a two-person seat and (shock) panniers actually ends up being a really good idea. The KTM 990 Supermoto T means you'll be able to enjoy big-bore supermoto thrills more often, in more situations and for longer than ever before. We even like its half-finished looks
 
Mnogo dobro.....i austrijanci sigurno neće štedit na dodatnoj opremi......alu koferi....šus pleh...doviđenja...
 
makazica said:
...šus pleh...

:LOL: :LOL:, poslije fuzrastera ovo mi je najjači izraz. jel to znači aluminijska zaštita donjeg postroja(po naški "aluminijska škovacera")
 
Je li ono cika prednji blatobran na drugoj slici ili mi se čini ? :misli:

Izgleda super  :shock:
 
joke said:
:LOL: :LOL:, poslije fuzrastera ovo mi je najjači izraz. jel to znači aluminijska zaštita donjeg postroja(po naški "aluminijska škovacera")


Da, to je zaštita donjeg postroja, inače izraz iz auto rally-a....
 
ovo je najbolji motor 2009 (y) (y) (y) (y)
savršen je u svakom pogledu