KTM 990 super duke

ak troši ulja i benzina onda je dobar i voziš ga kak treba
8)
 
ode i moj danas..doduse R..sa full opremom..pa me samo zanimalo (y) smijala se ekipa, a opet nije bio na njuskalu :mrgreen:
 
Ivan_ZG said:
ode i moj danas..doduse R..sa full opremom..pa me samo zanimalo (y) smijala se ekipa, a opet nije bio na njuskalu :mrgreen:

jel sad konačno dolazi Panigale? :mrgreen:
 
Borinjo said:
Pozdrav svima, eto i mene sa novim strojem za predstojeću sezonu...neki dan sam se ponovio sa odličnim primjerkom KTM-a SD 990 iz 2008...uglavnom Akrapi, grijane ručke, ergo sjedalo, alarm, karbon poklopac sjedala, jack za bateriju...prešao sam sa CBR 600 RR, uglavnom prvi dojmovi su odlični...ovo mi je prvi put da vozim V2 pa će biti malo privikavanja, al to će me samo potaknuti na još više vožnje. Hvala forumašima koji su pomogli sa sugestijama, častim ih pivom kad se vidimo  (y)

jeben stRRoj 8) (y)
 
Ninja said:
ak troši ulja i benzina onda je dobar i voziš ga kak treba
8)
sudeći po gumama, do sada je trošio :mrgreen:
lip ko slika (y)
 
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-superduke-990-akrapovic-oglas-19788753
Ima neko neki info o ovom superduku?
 
Ima li tko ovjde ili zna nekoga da ima ručicu kvačila za KTM Superduke 990...bivši vlasnik ovoga moga baš nije pazio na ulaz/izlaz iz garaže, a mene to trenutno živcira...ako netko ima polovan komad rado bi dogovorio neki deal. 
 
Borinjo said:
Pozdrav svima, eto i mene sa novim strojem za predstojeću sezonu...neki dan sam se ponovio sa odličnim primjerkom KTM-a SD 990 iz 2008...uglavnom Akrapi, grijane ručke, ergo sjedalo, alarm, karbon poklopac sjedala, jack za bateriju...prešao sam sa CBR 600 RR, uglavnom prvi dojmovi su odlični...ovo mi je prvi put da vozim V2 pa će biti malo privikavanja, al to će me samo potaknuti na još više vožnje. Hvala forumašima koji su pomogli sa sugestijama, častim ih pivom kad se vidimo  (y)
A platićeš pivu da al čisto radi običaja jer ti ne mogu pohvalit taj kratkotrajni motor nikako. Ružan je ka sam vrag.
Hehehehhehe

Nek dobro služi.
 
piljun said:
A platićeš pivu da al čisto radi običaja jer ti ne mogu pohvalit taj kratkotrajni motor nikako. Ružan je ka sam vrag.
Hehehehhehe

Nek dobro služi.

Fala care, valjda ćemo se ove godine vidit više puta nego prošle  :0648: :0648: :0648:
 
Borinjo said:
Ima li tko ovjde ili zna nekoga da ima ručicu kvačila za KTM Superduke 990...bivši vlasnik ovoga moga baš nije pazio na ulaz/izlaz iz garaže, a mene to trenutno živcira...ako netko ima polovan komad rado bi dogovorio neki deal.

Fulal si firmu onda... tebi treba yamaha
 
Borinjo said:
Ima li tko ovjde ili zna nekoga da ima ručicu kvačila za KTM Superduke 990...bivši vlasnik ovoga moga baš nije pazio na ulaz/izlaz iz garaže, a mene to trenutno živcira...ako netko ima polovan komad rado bi dogovorio neki deal.
Negdje moram imati jednu ručicu od ktm-a, samo neznam dal je za superduka...
Ima onaj vijak za štelanje narančasti? Plastični?
Probam potražit....
 
rednyaW said:
Fulal si firmu onda... tebi treba yamaha

:LOL: :LOL: :LOL: imao...ovo su nuspojave...

ttboy said:
Negdje moram imati jednu ručicu od ktm-a, samo neznam dal je za superduka...
Ima onaj vijak za štelanje narančasti? Plastični?
Probam potražit....

Ajde vidi pa javi...thx
 
https://www.youtube.com/watch?v=1TfkopSnY34  pogledaj samo prvu minutu videa.... to je ktm...tak ti to mora bit...nikakva picanjenja i lacoste torbice....
 
Pogledao cijeli video...odličan je  (y)
Uglavnom shvatio sam point  :0648:  (a taman nabavio Lacosta pederušu  :bonk:)
 
Jel ti paše?
Ja nemam pojma, nisam nikad imao ktma, trebalo mi za neki projekt, ali projekt propao, tako da nikad vidjela motora nije
 

Attachments

  • P_20170421_172535.jpg
    P_20170421_172535.jpg
    1.6 MB · Views: 163