KTM 990

mate said:
Ne znam zasto se kod nas forsira 300V, na KTMu i GSXRu mi je proklizavao kuplung cim sam ga stavio.

nemam ni ja pojma, ja sam ga stavio jer sam ga dobio ispod 100 kn... inace - stavljao sam do sada valjda sva top sinteticka ulja sto se kod nas mogu kupiti - motorex, silkolene, motul - i nisam skuzio razliku...
 
Ninja said:
na gsxr-u ti je proklizavao jer nije bio tvornicki podesen kako treba.

Teško, s obzirom da je odmah nakon promjene ulja sve radilo normalno. Motor je bio nov, ništa dirano.
 
lb said:
nemam ni ja pojma, ja sam ga stavio jer sam ga dobio ispod 100 kn... inace - stavljao sam do sada valjda sva top sinteticka ulja sto se kod nas mogu kupiti - motorex, silkolene, motul - i nisam skuzio razliku...

Jedini put da sam skužio razliku je bilo tad kad su klizila kvačila. Sad sam u Dukca stavio 300V jer sam ga isto tako negdje nabavio, sve isto kao i sa Shellom prije toga. Ima suhi kuplung pa mogu riskirat. :mrgreen:
 
Kupite kod Kreše 20w60 povoljno dok još imaju.. Obzirom da sve rasprodaju. Ja ga točim otpočetka na smr-u..
 
https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-avanture-990-1000-cm3-oglas-26012419

mozda netko ima saznanja o ovom prometalu? 75k km mu je na satu.
moze i na pp.
 
osobno sam vozio taj motor dosta puta, inače od kuma mi je bio pred dva dana ga je proda, motor ima dosta kilometara al urednu povjest održavanja u ovlaštenom servisu, radi ko sat, uglavnom za 4500 eura je otiša za zg
 
prijatelj mi je posla link jer se zanima za motor, nisam zna da je prodan
prosla baba sa kolacima  :mrgreen:

hvala za info  (y)
 
Ako je netko zainteresiran nek se javi.

https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=262532.new#new
 
Ajmo opet malo o 990SM  :mrgreen:

Slucajno sam zagledao jedan 990SM i sad me kopka da ga možda uzmem.
43t km, nakrcan opremom, Wings, 3 kofera, crash barovi, comfort sjedalo, vizir, handguardsi...
Fora mi je što to može biti fun bike, a opet se može otic negdje dalje s njim, ukoliko ne krepa  :mrgreen:
Taj motor nema nekih generalnih problema osim poznatog problema s kvačilom (master i slave) i možda pumpa goriva i vode,
ostalo je peri deri ako se ne varam  :misli:

Trebam li na još nešto obratiti pažnju, osim generalnog stanja motora :misli:
 
Baš gledam po netu, čini mi se da Wings uopce nema homologacije ili se varam  :misli:
Inace, original oprema ide uz motor.
 
+marek+ said:
Baš gledam po netu, čini mi se da Wings uopce nema homologacije ili se varam  :misli:
Inace, original oprema ide uz motor.

Onda nemaš brige.  (y)
 
Prije 6-7god nije nitko pitao za nikakve homologacije :D Kolko se sjećam ja nisam nikakve papire imao od Wingsa
 
Tek od ove godine Wings ima homologaciju i to za par modela ako i toliko

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Zakon moped, jedino za današnje vrijeme nema baš nikakve elektronike. Meni se jedino zamjerio kod prodaje jer sam ga morao pokloniti da ode...

2014-03-22-14-06-19.jpg