ktm ili kle

boyze

Active member
dakle pomozite mi na jedno stranu kle 1994 nove gume i rega cjelu godinu  za 1850 eura ili ktm 640 adventurer 2000 god 2250 eura koji je isplativiji znam da nisu bas isti motori al kojeg je lakse odrzavati koji ce manje para uzeti za odrzavanje nemam bas neku lovu da cujem vase misljenje
 
boyze said:
dakle pomozite mi na jedno stranu kle 1994 nove gume i rega cjelu godinu  za 1850 eura ili ktm 640 adventurer 2000 god 2250 eura koji je isplativiji znam da nisu bas isti motori al kojeg je lakse odrzavati koji ce manje para uzeti za odrzavanje nemam bas neku lovu da cujem vase misljenje

KLEKAVAC TI JE ZA ODRŽAVANJE JEDNOSTAVAN DO BOLA...ZA KTM-A NISAM BAŠ SIGURAN...  (y)
 
KLE naravno,

Neka te u vožnji ne čudi da nema kočnice, da se valja kao brod i da te yugo 45 pretiće nizbrdo (y)
 
Frane said:
KLE naravno,

Neka te u vožnji ne čudi da nema kočnice, da se valja kao brod i da te yugo 45 pretiće nizbrdo (y)

hahahhaaa  :LOL:  (y)
 
pa kle ce ti definitivno manje para uzet za odrzavanje  ...
 
boyze said:
dakle pomozite mi na jedno stranu kle 1994 nove gume i rega cjelu godinu  za 1850 eura ili ktm 640 adventurer 2000 god 2250 eura koji je isplativiji znam da nisu bas isti motori al kojeg je lakse odrzavati koji ce manje para uzeti za odrzavanje nemam bas neku lovu da cujem vase misljenje

kao da si napisao ima jedan crni kle i narančasti ktm, koji da uzmem? nemoj se ljutiti ali ovo što si napisao je bezveze. oba imaju godina, pogotovo kle i budući da nemaš para bolje pogledaj svaki detalj na motoru pa onda odluči. npr. kle sam imao pa znam da je pouzdan ali ako treba mijenjati lanac treba puno sati da se to napravi a lanac nije skup. ako sam dobro zapamtio trebalo bi pola mašine raskupusati. pločice, lanac, sajle, vilice, km... u kakvom je općenitom stanju, voziti na kratkim makadamima ili dalje po asfaltu... imaš čudo toga za pogledati pa tek onda koji je jeftiniji za održavanje.
uglavnom, 16g star motor bi mogao imati poprilično km pa možda i nije tako jeftin ako treba pola motora promijeniti.
 
a znam da je tako nemam se sta ljutit mislim općenito koji nosi kakve probleme boljke i tako a isao bi makadamom vise (y)
 
Frane said:
KLE naravno,

Neka te u vožnji ne čudi da nema kočnice, da se valja kao brod i da te yugo 45 pretiće nizbrdo (y)

taj kle ima više konj od ovih novih .... i moj je sa šaškalom pokazival 195  :jesus: :jesus:  ... a ima i kočnice , sam nesmeš gledat u turnić kad bacaš u nižu !!! :LOL: :LOL: :jesus:
 
stojednaseljačina said:
taj kle ima više konj od ovih novih .... i moj je sa šaškalom pokazival 195  :jesus: :jesus:  ... a ima i kočnice , sam nesmeš gledat u turnić kad bacaš u nižu !!! :LOL: :LOL: :jesus:

pa ti si i klekavca vozio...svetski čovek bre  :LOL:
 
recimo da su oba motora više-manje u nelošem stanju, kle je puno stariji ali ktm može imati više km. uložio-ne uložio kasnije ćeš lakše prodati noviji motor. uglavnom cijenu više ubiju godine nego km. kle je poprilično univerzalan za sve, ktm je bolji za makadam a za cestu i ostalo nije ništa lošiji od kle-a.  u tvom slučaju bi odabrao ktm-a. rekao bi je ktm bolji od kle u konačnici.
osiguranje skuplje za ktm jer ide u višu kategoriju iznad 500ccm.
o svakom motoru ćeš pronaći na njegovoj temi gotovo sve
 
Uzmi Kle ako je u solidnom stanju Ktm ipak traži malo cesca ulaganja
 
stojednaseljačina said:
taj kle ima više konj od ovih novih .... i moj je sa šaškalom pokazival 195 :jesus: :jesus:  ... a ima i kočnice , sam nesmeš gledat u turnić kad bacaš u nižu !!! :LOL: :LOL: :jesus:
Čega je pokazival 195 ??? Decibela !! Noviji imaju katalizator i 45ks, 5 manje od starog.
KLe-a sam imal ,ali zadnji model ,jeftina rega i održavanje ,pouzdan motor a o KTM nemam pojma!!!  :misli:
 
mladen59 said:
Čega je pokazival 195 ???

Navrati do mene s nekom lovicom .... imam baš nekaj za pokazat ....kle 95 i kle 02 sa zubom manje napred .... razlika do 140 ,  20 metara ... a ak nemaš više od 80 kila možda vidiš na starom i 195 famoznih ... mene sa 105 kila tera do 185  :wink: :jesus:
 
stojednaseljačina said:
Navrati do mene s nekom lovicom .... imam baš nekaj za pokazat ....kle 95 i kle 02 sa zubom manje napred .... razlika do 140 ,  20 metara ... a ak nemaš više od 80 kila možda vidiš na starom i 195 famoznih ... mene sa 105 kila tera do 185  :wink: :jesus:

si ti ponorel sa tuningom tog skakavca  :misli:
 
Zakaj , pa davnih dana su se metale makše od gpz 500 s-a u kle-e  :wink: :wink:
 
boyze said:
dakle pomozite mi na jedno stranu kle 1994 nove gume i rega cjelu godinu  za 1850 eura ili ktm 640 adventurer 2000 god 2250 eura koji je isplativiji znam da nisu bas isti motori al kojeg je lakse odrzavati koji ce manje para uzeti za odrzavanje nemam bas neku lovu da cujem vase misljenje

Ak se može pitat....di si našo Adv 2000 za 2250€?
 
stojednaseljačina said:
Navrati do mene s nekom lovicom .... imam baš nekaj za pokazat ....kle 95 i kle 02 sa zubom manje napred .... razlika do 140 ,  20 metara ... a ak nemaš više od 80 kila možda vidiš na starom i 195 famoznih ... mene sa 105 kila tera do 185  :wink: :jesus:
Kak staješ  ???? Vjerojatno s padobranom !!  :shock: :shock: :LOL:
 
dugikle said:
dobro pitanje  (y) dobro bi mi došao još jedan do dučana  :mrgreen:

za to je dobar ktm  :LOL: