KTM RC390 2014

mv_agusta

Active member
KTM-RC390-top.jpg


collage-ktm-770x449.jpg


collage-2-770x513.jpg


KTM-RC390-Specs-770x432.jpg


zakon (y) (y)
 
Mudro zboriš.  (y)

Nego, jel mašina baš KTM ili od Indijaca (tj. s kim su već u kompi za te "male" motore)?
 
Po riječima čovjeka iz motorevije , mašina je KTM . Diskovi,pločice,lanac,lančanici, i takve sitnice su od te koorporacijske firme
 
Čini mi se da polako prolazi zlatno doba velikih R-ova i da ćemo u budućnosti sve češće viđati ovakve male jurilice na cesti.. (Uvođenje ograničenja poput A2, jeftinije održavanje i troškovi..)  i proizvođači su prepoznali taj trend pa svako malo izbacuju ovakve motore manje zapremine.
Inače mali KTM je  (y)
 
Navodno yama i kawa spremaju za 2015 obogatit gamu motora do 500ccm.

Izgleda da se svi sele u bajaj,bažaž - tako nekako (ugl,indija -gdje se radi i ktm) , i otamo če kretat s tim "novim" modelima...
 
kawa made in taiwan, honda made in thailand,ktm made in india, bmw made in china, yamaha made in ko zna gdje itd :mrgreen:
 
smio bi se kladit da ce i sa jednim cilindrom bit brzi od jednog poznatog sportskog skutera  od 530ccm koji ima dva trokuta i dva cilindra,a garant ce bit i jeftiniji  :mrgreen:
 
markookram said:
sa jednim je življi ...

Ma znam, ali ovakva mala pila treba da vrrrrištiiiiiiiiiiiiiii. Ovaj izgled + agregat od vfr400  :slinavac: :slinavac:
 
gvo said:
Ma znam, ali ovakva mala pila treba da vrrrrištiiiiiiiiiiiiiii. Ovaj izgled + agregat od vfr400  :slinavac: :slinavac:
i cijenom od 80 000 kn ... ma to bi išlo ko vruće kifle ...  (y)
 
markookram said:
i cijenom od 80 000 kn ... ma to bi išlo ko vruće kifle ...  (y)

Bole te leđa i ne voziš se čangrizavi pesimistu?

Sad vidiš kak je meni već 6 mjeseci....  :jesus:

:mrgreen:
 
makazica said:
Bole te leđa i ne voziš se čangrizavi pesimistu?

Sad vidiš kak je meni već 6 mjeseci....  :jesus:

:mrgreen:
ja ustvari ne kuzim kako mozes biti toliko sabran  :LOL:
 
markookram said:
i cijenom od 80 000 kn ... ma to bi išlo ko vruće kifle ...  (y)

odakle ti ta cifra? 390 Duke je 42t kn
pa mislim da ni ovaj neće biti preko 50t kn
 
Frane said:
odakle ti ta cifra? 390 Duke je 42t kn
pa mislim da ni ovaj neće biti preko 50t kn
cifra za V4 ... kao ...
uglavnom nebitno , glupost  :mrgreen: