KTM:ROZA EKIPA - HUSABERG FRIENDLY

Evo i novosti što se tiče ovog modela iz KTM-a za 2009

http://www.motociclismo.it/edisport/moto/motociclismor2.nsf/gd/Anteprima--KTM-990-Supermoto-R-
 
..fino izgleda, nema šta..a jel tih 190 kg, to suh, znači bez tekučina...
 
..ej i nisam vidio nigdje podatak o ks?!!..jel se zna?..
 
Mislim da će biti 115ks kao i ovaj aktualni 990sm,no to je najmanji problem jer mapiranje i slip on radi ćuda,,,a tek full sistem hexsagonal,jooooooj---- :headfones: :headfones: :skuter: :skuter: :skuter: :naklon: :maca: :lipotan:

MENI 990SM dolazti drugi petak,joooooooj ko će to doćekati,kipim...
 
...ma jaaaaaa biiiiiiiiiiiiii superdjuka......
 
tommo21 said:
...ma jaaaaaa biiiiiiiiiiiiii superdjuka......
Ista mašina,sm malo udobniji za saputnika i meni osobno lijepši,no da nebi mislio da mi se ne sviđa,SD je makina i pola kao i svaki KTM...

Recimo da imam para uzeo bi si jedan 250 2-t exc za razonodu i kondiciju...

Za rekreaciju imam Gepidu albono 28" sa bontreger 23-622 gumama,ide ko metak,prijenosi su shimano 105 i truvat...,alu rama,bisage,ravni volan,prosjek mi je oko 25-30kmh sa njom,3-4 puta tjedno tako po 1-2 h ili ti 20-40km,vidim da imaš bic pa sam se nadovezao....
Oću reći da je najbitnije da su 2 toćka :wink:.

Pozzzzz!!!!!
 
Hehe, bitno je da je ktm..

U slijedećih godinu-dvije ja se nadam superduke-u(rabljenom) u mom dvorištu, iako mi je jako zapeo za oko i mali sm 690..
 
ja imam ktm-a 950-r ...stavio sam kompletni akrap i skratio prijenos ....nisam ga stavio na stol al motor ima otprilike 120ks-a ... ne moram ni govorit s kojom lakoćom taj motor ide na zadnji...prebrutalan je
e da, čestitke na kupnji ktm-a  (y) :D
 
primo said:
ja imam ktm-a 950-r ...stavio sam kompletni akrap i skratio prijenos ....nisam ga stavio na stol al motor ima otprilike 120ks-a ... ne moram ni govorit s kojom lakoćom taj motor ide na zadnji...prebrutalan je
e da, čestitke na kupnji ktm-a  (y) :D
I ja budem stavljao komplet Akrap,da stavim nešto drugo uvjek bi me hebalo to da postoji nešto bolje i nebi imao mira,na proljeće kad se malo bolje razradi i bude imao 3-5tkm bude išao Akrap!!!!!

Hvala na podršci kompel!!!!!
 
primo said:
ja imam ktm-a 950-r ...stavio sam kompletni akrap i skratio prijenos ....nisam ga stavio na stol al motor ima otprilike 120ks-a ... ne moram ni govorit s kojom lakoćom taj motor ide na zadnji...prebrutalan je
e da, čestitke na kupnji ktm-a  (y) :D

a kako si to izmjerio?
 
Bruno_rv said:
a kako si to izmjerio?

na netu imaš podatke i grafikone...zna se koliko se kojim auspuhom dobije konja i koji je "bolji".. google...
@matej - kad ti stiže bike? pukni par slika na net da vidimo tu narandžastu zvijer  :D
 
primo said:
na netu imaš podatke i grafikone...zna se koliko se kojim auspuhom dobije konja i koji je "bolji".. google...
@matej - kad ti stiže bike? pukni par slika na net da vidimo tu narandžastu zvijer   :D
Je pa naravno prijatelju,bude osvanula neka tema o novoj zvećki ili sl,no misli da me MMS bude preduhitrio,ćim stigne kod njega u dućan bude i ovdje ....
Narućio sam dosta powerparts-a:bisage sa nosaćem,vizir,štitnike ruku i slidere na osovinama,šteta što nema gel sic za moj jer i to bi uzeo,zadnji ktm me je znao dobrano nažuljati,jednom prilikom kad sam ižao iz Brela do Vt imali smo ranice po nogama i ja magare i žena ... :mrgreen:
 
matej said:
Je pa naravno prijatelju,bude osvanula neka tema o novoj zvećki ili sl,no misli da me MMS bude preduhitrio,ćim stigne kod njega u dućan bude i ovdje ....
Narućio sam dosta powerparts-a:bisage sa nosaćem,vizir,štitnike ruku i slidere na osovinama,šteta što nema gel sic za moj jer i to bi uzeo,zadnji ktm me je znao dobrano nažuljati,jednom prilikom kad sam ižao iz Brela do Vt imali smo ranice po nogama i ja magare i žena ... :mrgreen:

pogledaj si malo ktm kacige..enduro...prekrasne su...ja sam uzeo jednu s vizirom
a gel nisam stavljao...nije baš taako tvrdo  :D

 
primo said:
pogledaj si malo ktm kacige..enduro...prekrasne su...ja sam uzeo jednu s vizirom
a gel nisam stavljao...nije baš taako tvrdo  :D
stari na tvom i nije toliko ali na malom 640 sm 07 god je baš žilavo,to i ne dolazi do izražaja dok si sam na motoru već u dvoje kada suvozać pritišće i pomiće vozaća prema naprijed,nekako kao da se oboje tišćete za prevlast u rupi a nijedan nemože upasti kako treba u pregib ,ma oćaj,baš me je to nerviralo.

Imao sam 640sm jednu sezonu i tu sam napravio oko 11-12 tkm,inaće jaaaaako dobar motor,samo u dvoje mu fali snage na dugim špurama,do 120-130 ide a poslije je na majke mi...no daleko bolje ide od neke strade koja se u vožnji ponaša kao termofor :mrgreen:.no hard filings to owners...
 
Nego vidim da ima interesenata i ljudi koji znaju što valja,mjenjam naslov teme.... 8)
 
matej, kaj se desilo sa kawasakijem? kaj nisi to nedavno kupio? ktm je drugi motor ili si mijenjao?  :misli:
 
Fanatic said:
matej, kaj se desilo sa kawasakijem? kaj nisi to nedavno kupio? ktm je drugi motor ili si mijenjao?  :misli:
Prije Kawasakija sam imao KTM i onada kupio kawca koji je super ali sam tražio ktm u njemu,zvršna obrada,ovjes,koćnice, rućice,fuzrasteri,Sve to služi svrsi i na kawcu ali na KTM-u je i ukras i umjetnićko djelo a ja voooolim umjetnost.

Prodao sam kawca kojeg sam kupio novog  krajem 2 mj i kupio si Yamahu midnightstar 1300,nije mi vrag dao mira,nisam nikad imao čoopper i reko ajde da i to probamo,u 2 tjedna koliko sam ga vozio napravio sam 300 km,to ti sve govori,nikad više :palacdolje:.