KTM servis, a da nije Bolšec ili Špica??

Tom80 said:
Koje su to budale :LOL:
Nisu budale. Ali rade tako da sam pomislio da ih Tomić d.o.o. plaća da tako rade. Pored ove ekipe BMW vlada zauvijek.
 
2007 sam kupio prvi ktm. I od tada vozim motore KTM AG. Motore servisiram sam, sve osim najslozenijih strojarskih i elektronickih poslova u stanju sam odradit sam. Nikad nisam platio nekome servis motora! Nikad! I uvijek cu voziti KTM/Husqvarnu/Husaberg. Moze i Triumph, Ducati, stari BMW, Betu, Gas Gas.

Viktoru ne bi na servis odnio niti elektricnu kinesku flaksericu. Gospoda koja docekuje klijente je zaista na nivou jednog KTM AG-a. Viktor je top sofer, vjerojatno i mehanicar ali niti jedna druga stavka poslovanja nije na razini. A niti drugi zaposlenici nisu vrijedni slova u ovom postu. Bit ce to smijurija, a vrh ce biti ona njegova ful ozbiljna profi faca dok te uvjerava u stvari o kojima pojma nema.

Spica...sta reci, nezainteresiranost na razini. Neka njega u offroad segmentu, nadamo se da ce nekakav lager postojati. Ktm-ov cestovni segment u hrvata ionako ne postoji. Godinama govorim jednu stvar; da mi je bilo vidjeti bi li Spica egzistirao da je u vrijeme krize prodavao npr Ducati ili Suzuki.

Uglavnom, sretno im obojici.

A jos vise srece zelim Zacu i Sipu. Klokana tek sad nabijem. Dabogda dobio suncanicu!!



 
Bas jutros komentirali..
Moje misljenje da se spica rijesio tereta generalnog uvoznika i svih zahtjeva tvornice koji idu uz to, paleta motora na lageru i sl. Kad moras imati u ducanu neki sx85, rc390 ili adv koji postoji u tri kubikaze, sigurno nije jednostavno. Vjerujem da mu je dopizdilo i baca se na ono sto mu ide. Distributer s hrpom dijelova na lageru orjentiran na offroad segment koji gori i to je to..
Bit ce to i dalje dobro..
 
tomo3 said:
Evo, nakon četiri mjeseca posjedovanja KTM 1290 Super Adventure, ja sam si postavio isto pitanje koji servis i dućan a da nije Špica ili Viktor. Smiješno ali ubuduće djelove naručujem od KTM Slovenija Seles (dijelovi ako nisu na stanju dolaze za dva radna dana, naspram Špicinih 14 dana). Ugradnja kod Motobox Zagreb. Obzirom kakva je servisna podrška u HR, ovih KTM-ova još i poprilično ima po našim cestama i gorama.

Tomo

To se ne servisira. To ide do kraja  :mrgreen:

U globalu, kakav je adv 1290?
Na ljeto sam vidio dostra sranaca sa istime....
 
Odličan, ako niš drugo privlači pažnju svaki put kad stane :mrgreen:

09a1e7c3e62b62f55ce6ac47e2838d22.jpg
 
  • Like
Reactions: pesti1950
Zato pitam.....
Ako se ljudi iz Njemačke, AU, upute kod nas na vožnju, put. Nije valjda tako problematičan.
Makar, i nije to neki put  :?

Ugl. Sviđa mi se. Sjedio sam u špici na 1190 R, ili 1090 R.
 
limun said:
Zato pitam.....
Ako se ljudi iz Njemačke, AU, upute kod nas na vožnju, put. Nije valjda tako problematičan.
Makar, i nije to neki put  :?

Ugl. Sviđa mi se. Sjedio sam u špici na 1190 R, ili 1090 R.
Motor se odlično vozi, ali osim servisa i zastupnika ima sitnica koje nerviraju. Natipkam nekad detaljnije u temi 1290.
 
BM0021 said:
Odličan, ako niš drugo privlači pažnju svaki put kad stane :mrgreen:

09a1e7c3e62b62f55ce6ac47e2838d22.jpg

Misliš svaki put kad nije htio kresnuti... [emoji23]


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Potpisujem da je, iz iskustva, svaki servis, svakog kog znam, kod Viktora bio odrađen diletantski za nevjerovat. Tamo više nikad.
 
Tražio dva vijka i dvije matice za cross  kod špice , imaju na lageru ali ne žele.slati ako je vrojednost ispod 200 kuna.  Ok, pošaljite ja plaćam.postarinu ali ne žele. 200 kn ili doc u vž zbog 50 kuna. Isto.to.tražio kod viktora , kažu može čeka se 7 dana. Ok može, prošlo evo mjesec ipo , čekam i dalje [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Jbg da si nazvao naseg Sipa doslo bi ti kuci za 2 dana.. :wink:
Spica ima takvu politiku i to je to.

Ali iskreno se bojim kako ce to izgledat kod viktora, eto nadam se da mi je strah neopravdan :mrgreen:
 
piljun said:
Tražio dva vijka i dvije matice za cross  kod špice , imaju na lageru ali ne žele.slati ako je vrojednost ispod 200 kuna.  Ok, pošaljite ja plaćam.postarinu ali ne žele. 200 kn ili doc u vž zbog 50 kuna. Isto.to.tražio kod viktora , kažu može čeka se 7 dana. Ok može, prošlo evo mjesec ipo , čekam i dalje [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Dodaš još neku potrošnu sitnicu (filtere, ulje, pločice il sl.) i eto te preko 200.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Točno... i onda napravim inventuru u garaži i nađem, ali doslovno, 9 setova pločica, 6 setova ležajeva, desetak filtera ulja, 4 filtera zraka... :mrgreen: Svejedno, nije to loša varijanta jer uvijek nekome nešto treba, potrošni je materijal a iste dijelove sam koristio od modela 2012. I nemaju rok trajanja. :mrgreen:
 
dovla said:
Jbg da si nazvao naseg Sipa doslo bi ti kuci za 2 dana.. :wink:
Spica ima takvu politiku i to je to.

Ali iskreno se bojim kako ce to izgledat kod viktora, eto nadam se da mi je strah neopravdan :mrgreen:
100puta sam ga gnjavio sa pitanjima neda mi ga se zajebavat i sa ovim još

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
mate said:
Točno... i onda napravim inventuru u garaži i nađem, ali doslovno, 9 setova pločica, 6 setova ležajeva, desetak filtera ulja, 4 filtera zraka... :mrgreen: Svejedno, nije to loša varijanta jer uvijek nekome nešto treba, potrošni je materijal a iste dijelove sam koristio od modela 2012. I nemaju rok trajanja. :mrgreen:
Ako ih bacaš trebam filter zraka [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
tomo3 said:
Smiješno ali ubuduće djelove naručujem od KTM Slovenija Seles (dijelovi ako nisu na stanju dolaze za dva radna dana, naspram Špicinih 14 dana).

Ovo mi nije jasno...ako kao zastupnici u dvije susjedne države imaju iste uvjete odakle tolika razlika u roku dobavljivosti?
Ista stvar sa Piaggiom, čekaš neki skroz normalan dio po desetak dana kod njih a sa Motorcycle Spare Parts dobiješ drugi ili treći dan na kućnu adresu...
 
piljun said:
100puta sam ga gnjavio sa pitanjima neda mi ga se zajebavat i sa ovim još

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Pa to je svrha njegovog postojanja!

:mrgreen:
 
piljun said:
Ako ih bacaš trebam filter zraka [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Pored ovih enduro lešinara da nešto ostane? :mrgreen: