Ktm SM 690 rpm limit (trokiranje, gušenje)

Tuticapo

New member
Pozdrav ekipa,

Nisam siguran kako bi najtočnije opisao problem ali usudim se reći da je nešto slično safe modu, naime na 6000 okretaja krene trokirat i gušiti se, kao da prekida struja u tom momentu ili čak ne dobiva dovoljno goriva..ne znam koliko može biti od pomoći ali motor sam prao i nakon toga je stajao 3-4 dana prije nego sam se vozio i primjetio navedeni problem, da li se netko susreo s sličnim problemom ili ima neki savjet od kuda krenuti i što provjeravati ?
Zamjenio sam svječicu, probao drugo gorivo, promjenio filter goriva u rezervaru, očistio diznu, airbox i filter zraka su uredni..

Hvala unaprijed svima na pružanju pomoći i savjetima. :smiley:
 
imao slican problem, ocistio sve konektore od aku do ubrizgivanja
koristi contact cleaner sprej
 
Isprobana je i ta varijanta ali poboljšanja nema, primjetio sam na kompjuteru koji se skriva ispred akumulatora puknuća..
Nisam siguran jel moguće da se vlaga uvukla unutra i da je kompjuter rekao svoje..





 
To je obicno skupo, probaj prije posuditi neki za probu. Koliko filtera ima u tanku i jesi isprobao da nije pumpa?
 
mate said:
To je obicno skupo, probaj prije posuditi neki za probu. Koliko filtera ima u tanku i jesi isprobao da nije pumpa?


2820kn kod Špice puna cijena, ne znam kod koga bi mogao naći probni, vidim jedan SM u Zagrebu na njuškalu ali ne vjerujem da će čovjek biti toliko susretljiv, ali ništa me ne košta probati makar uz nekakvu novčanu naknadu..
Primjetio sam jedan filter goriva u tanku dok sam vadio pumpu, čuo sam se s gosp. Željkom iz Sesveta, kaže da je imao takav slučaj s ispucanim kompom koji je odradio svoje, tako da je to prvo kaj bi probao napravit a onda pokušati neki drugi korak..
 
Ako Žac tako kaže onda vjerujem da je to to. Svejedno bi probao ako je moguće, nije malo love.

Filter je samo jedan ali ako je motor došao iz Slavonije iz sekte dr. Sipa obično ima barem dva... i oba začepljena :mrgreen:
 
Motor je došao iz Vrbovca, kažem primjetio sam jedan filter u tanku i bio je u ok stanju, nije imao smeća u sebi..

Ovim putem bi također zamolio ako slučajno s foruma netko ima lc4 690 motor između 2007-2011 godine za probu tog kompjutera  čisto da isprobamo i vidimo da li je do njega ili da tražimo dalje kvar, spreman sam financijski pogurat takvu pomoć..
 
Tuticapo said:
Motor je došao iz Vrbovca, kažem primjetio sam jedan filter u tanku i bio je u ok stanju, nije imao smeća u sebi..

Ovim putem bi također zamolio ako slučajno s foruma netko ima lc4 690 motor između 2007-2011 godine za probu tog kompjutera  čisto da isprobamo i vidimo da li je do njega ili da tražimo dalje kvar, spreman sam financijski pogurat takvu pomoć..

Obrati se clanu Sip, moguce da ima nesto...
I ne slusaj glavonju, on je samo ljubomoran..

:mrgreen: