Kucelj na RS 125

Status
Not open for further replies.

Boky

New member
evo ljudi koliko sam pricao o tome kucelju napokon sam ga i stavio... auspuh mi izgleda fenomenalno pa evo vidite i sami....
slike si velike al sta cu sada...

 
 
Da,a kako se odrazilo na snagu  :misli:
I šta je uopće unutra mala cijevčica ili šta :misli:
I što Shokre kaže...najljepši mi je jolly moto za njega,istinski 2t race auspuh i onaj zvuk praznog 2t spuha kad vrišti na 12 k okretaja nebi mjenjao za ništa  (y)
a ovo...da curice šminku popravljaju...sorry  :? NHF
btw.dali je to zatamnjeni vjetrobran ili šta  :misli:
 
koliko te ovo kostalo i jeli kompletni ispuh ili samo top?
 
Billy the Kid said:
Da,a kako se odrazilo na snagu  :misli:
I šta je uopće unutra mala cijevčica ili šta :misli:
I što Shokre kaže...najljepši mi je jolly moto za njega,istinski 2t race auspuh i onaj zvuk praznog 2t spuha kad vrišti na 12 k okretaja nebi mjenjao za ništa  (y)
a ovo...da curice šminku popravljaju...sorry  :? NHF
btw.dali je to zatamnjeni vjetrobran ili šta  :misli:
Slazen se s tobom u poptpunosti ja iman na svojoj Yamahi poptuno prazni auspuh i zvuk mi je lipsi od bilo kojeg drugog auspuha
 
vragec said:
koliko te ovo kostalo i jeli kompletni ispuh ili samo top?
top 600 kn
 
Billy the Kid said:
Da,a kako se odrazilo na snagu  :misli:
I šta je uopće unutra mala cijevčica ili šta :misli:
I što Shokre kaže...najljepši mi je jolly moto za njega,istinski 2t race auspuh i onaj zvuk praznog 2t spuha kad vrišti na 12 k okretaja nebi mjenjao za ništa  (y)
a ovo...da curice šminku popravljaju...sorry  :? NHF
btw.dali je to zatamnjeni vjetrobran ili šta  :misli:

pa odrazilo se dosta... samo trebam jos ustimat sve kako spada... koda mi na visim obrtajima gubi snage, ali u nizima je zvijer... jede sve...

ma meni je gadan taj jolly auspuh.. tanak je, istina da su preformanse 100 puta bolje, ali ja sam prezadovoljan s njime!!!!

a vjetrobran sam ja zatamnjivao sa crnim sprejem ali prozirnim i onda lakirao ali sa unutarnje strane!!!

i auspuh me je izasao 600 kn + 50kn postarine
 
vragec said:
koliko te ovo kostalo i jeli kompletni ispuh ili samo top?

samo top. ali mi je susjed napravio od inoxa granu od lonca do topa!!
 
Boky said:
pa odrazilo se dosta... samo trebam jos ustimat sve kako spada... koda mi na visim obrtajima gubi snage, ali u nizima je zvijer... jede sve...

ma meni je gadan taj jolly auspuh.. tanak je, istina da su preformanse 100 puta bolje, ali ja sam prezadovoljan s njime!!!!

a vjetrobran sam ja zatamnjivao sa crnim sprejem ali prozirnim i onda lakirao ali sa unutarnje strane!!!

i auspuh me je izasao 600 kn + 50kn postarine
ček ali prema uzoru na šta ti je kucelj radio ovaj spuh  :misli:
jel to znači da ako mu ja donesem arrow on mi napravi isti takav ili nekakvo odstupanje mora postojat  :misli:
a to nekakvo kod rezonancije mi može sjebat cijeli setup motora tako da  :?
 
Billy the Kid said:
ček ali prema uzoru na šta ti je kucelj radio ovaj spuh  :misli:
jel to znači da ako mu ja donesem arrow on mi napravi isti takav ili nekakvo odstupanje mora postojat  :misli:
a to nekakvo kod rezonancije mi može sjebat cijeli setup motora tako da  :?

da ja sam mu poslao slike neke i on i je napravio... auspuh je bas za 2t i proracunato je sve...

a ti ak mu posaljes arrowa on ce ti napraviti istu kopiju i preformanse ce biti iste...

moj frend je za SP 180 uzeo kucelja... ista kopija gianellia... proformanse identicne...
ocjena: 5
 
SP said:
jel mos negdi stavit zvuk da ja cujen to cudo,pa da usporedin s mojim
hmm... e neznam di da napravim... nemam kameru a s mobitelom bi bilo glupo, a i sada imam glljivu tak da... sada moram skinuti to...
 
aj provaj to napravit bas me zanima,jer moj se stvarno cuje, nema nista u njemu
 
Izgleda očajno :palacdolje:,izgubilo se puno na performansama,trioval :LOL:,amaterski rad/ne auspuh) i čista šminka,preotvoreno,zato nemaš potisak klipa naterag na visokim obrtajima a dobio si snagu iz podruma koja je na takvom motoriću nepotrebna!!!

 
Status
Not open for further replies.