Kucelj na RS 125

Status
Not open for further replies.
Billy the Kid said:
I što Shokre kaže...najljepši mi je jolly moto za njega,istinski 2t race auspuh i onaj zvuk praznog 2t spuha kad vrišti na 12 k okretaja nebi mjenjao za ništa  (y)

Mislim da je DLR najbolji za 125 ;)

Pa i PH ga ima  (y)
 
Boky said:
evo ljudi koliko sam pricao o tome kucelju napokon sam ga i stavio... auspuh mi izgleda fenomenalno pa evo vidite i sami....
slike si velike al sta cu sada...

 

Ovo super izgleda!  (y)

Ako imaš broj od Kucelja ili mail ja bu ga pitao dal more ke meni iskemijati za mog gsr-a.

Super ti to zgleda na motoru a nisu veliki novci! 
 
Lijepo to izgleda, sam je pitanje kaj je s performansama jer su 2t motori opako osjetljivi na te pizdarije!  (y)
 
ukusi su ukusi,  o tome nebi, ali sta se performansi tice, kod 2-t motora, nije toliko bitan sam auspuh, nego rezonantna cijev koja je ostala mozda sakrivena ispod motora (ako ima mjesta), a sam auspuh sluzi samo za prigusivanje buke, tako da je moguce da performanse i nisu smanjene.
edit:eek:ps, tek sam sad procitao onaj dio o susjedu i inox grani. my bad  :( :(
 
kr1408hc said:
Ovo super izgleda!  (y)

Ako imaš broj od Kucelja ili mail ja bu ga pitao dal more ke meni iskemijati za mog gsr-a.

Super ti to zgleda na motoru a nisu veliki novci! 
Kućni broj je 049/288-320
broj moba 09103 1633
              098 961 6769

e mail: [email protected]
 
Shokrefumi said:
sorry, al meni to furanje na nesto sto nije nikad nije bilo lijepo.

Kaj ti pričaš?

Ja ne bih ulazio u to kaj se kome sviđa, a kaj ne. Znam puno ljudi koji imaju Kucelj auspuhe na svojim motorima i svi do jednog su s njim zadovoljni. Jer su sigurno dobili više nego su platili. Ekipa koja pljuje po njima ih nikad nije ni vidjela ni čula. Ak vam je do vrhunskih sportskih preformansi odite si po Akrapovića,a ak vam je samo do dobrog zvuka Kucelj je i više nego dovoljan.

matej said:
Izgleda očajno :palacdolje:,izgubilo se puno na performansama,trioval :LOL:,amaterski rad/ne auspuh) i čista šminka,preotvoreno,zato nemaš potisak klipa naterag na visokim obrtajima a dobio si snagu iz podruma koja je na takvom motoriću nepotrebna!!!

Poznaš li tog dečka kaj si je stavil na motor Kuclja? Kaj ne vidiš da je mjenjal filter, komplet granu i ko zna kaj još.
Nisam još čul da je netko stavil drugi top (Kucelj, Shakal, Lastovčić...) a da mu je to nekaj značilo, osim kaj je dobil bolji zvuk.
 
Vladek said:
Kaj ti pričaš?

Ja ne bih ulazio u to kaj se kome sviđa, a kaj ne. Znam puno ljudi koji imaju Kucelj auspuhe na svojim motorima i svi do jednog su s njim zadovoljni. Jer su sigurno dobili više nego su platili. Ekipa koja pljuje po njima ih nikad nije ni vidjela ni čula. Ak vam je do vrhunskih sportskih preformansi odite si po Akrapovića,a ak vam je samo do dobrog zvuka Kucelj je i više nego dovoljan.

Poznaš li tog dečka kaj si je stavil na motor Kuclja? Kaj ne vidiš da je mjenjal filter, komplet granu i ko zna kaj još.
Nisam još čul da je netko stavil drugi top (Kucelj, Shakal, Lastovčić...) a da mu je to nekaj značilo, osim kaj je dobil bolji zvuk.
Tak je Vladek, reci ti njima! (y)
 
Goran Lepčin_Goc said:
Tak je Vladek, reci ti njima! (y)

Evo ti si stavljal Kucelj auspuh na svoj motor koji je također 2T. Napiši svoje iskustvo. Jesi kaj zgubil na preformansama, kakav je zvuk?
 
Ja sam također stavljal Kucljev auspuh, dobil san puno na performansama, a ne izgubil i zvuk je puno je*eniji nek prije ugradnje, na leru tiho radi, ali na visokim okretajima rastura! (y)
 
Ceki said:
Mislim da je DLR najbolji za 125 ;)

Pa i PH ga ima  (y)
ma mislio sam na onaj čistokrvi race 2t zvuk kad sam rekao da ga nebi mjenjao za ništa...  :wink:
pa bio to dlr ili jolly ili arrow nije bitno  :wink:
 
Vladek said:
Kaj ti pričaš?

Ja ne bih ulazio u to kaj se kome sviđa, a kaj ne. Znam puno ljudi koji imaju Kucelj auspuhe na svojim motorima i svi do jednog su s njim zadovoljni. Jer su sigurno dobili više nego su platili. Ekipa koja pljuje po njima ih nikad nije ni vidjela ni čula. Ak vam je do vrhunskih sportskih preformansi odite si po Akrapovića,a ak vam je samo do dobrog zvuka Kucelj je i više nego dovoljan.

Poznaš li tog dečka kaj si je stavil na motor Kuclja? Kaj ne vidiš da je mjenjal filter, komplet granu i ko zna kaj još.
Nisam još čul da je netko stavil drugi top (Kucelj, Shakal, Lastovčić...) a da mu je to nekaj značilo, osim kaj je dobil bolji zvuk.
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
akrap na rs-a...spominjanje to dvoje u istom textu je grijeh  :wink:
pričaš gluposti i porpuno si fulao temu...
da kucelj dobro radi auspuhe,u to ne sumnjam jer je imala ekipa na SP-ovima u open klasi ali trioval na 2t i ovakvog  izgleda...ne ide...ko kad sam ja imao ideju stavit plastike od nekog drugog motora na RS...čisti kretenizam  :x
 
Vladek said:
Kaj ti pričaš?

Ja ne bih ulazio u to kaj se kome sviđa, a kaj ne. Znam puno ljudi koji imaju Kucelj auspuhe na svojim motorima i svi do jednog su s njim zadovoljni. Jer su sigurno dobili više nego su platili. Ekipa koja pljuje po njima ih nikad nije ni vidjela ni čula. Ak vam je do vrhunskih sportskih preformansi odite si po Akrapovića,a ak vam je samo do dobrog zvuka Kucelj je i više nego dovoljan.

Poznaš li tog dečka kaj si je stavil na motor Kuclja? Kaj ne vidiš da je mjenjal filter, komplet granu i ko zna kaj još.
Nisam još čul da je netko stavil drugi top (Kucelj, Shakal, Lastovčić...) a da mu je to nekaj značilo, osim kaj je dobil bolji zvuk.
mislim da shokre nije mislio ništa loše o kucelju nego o izgledu tj. velikom topu na 2t 125-ici :wink:
 
Billy the Kid said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
akrap na rs-a...spominjanje to dvoje u istom textu je grijeh  :wink:
pričaš gluposti i porpuno si fulao temu...
da kucelj dobro radi auspuhe,u to ne sumnjam jer je imala ekipa na SP-ovima u open klasi ali trioval na 2t i ovakvog  izgleda...ne ide...ko kad sam ja imao ideju stavit plastike od nekog drugog motora na RS...čisti kretenizam  :x

:stupid:
Ideš u raspravu o ukusima i kaj se kome sviđa,a već je bezbroj puta rečeno da ono kaj je tebi lijepo ne mora biti meni i obratno. Sve se može napraviti kaj se zamisli. Važno je kaj se vlasniku motora sviđa a ne selu jer bi prema tome svi vozili klonove R1.

Boky ak se tebi sviđa, boli te ku..c za zavidne objede. (y)
 
Goran Lepčin_Goc said:
Ja sam također stavljal Kucljev auspuh, dobil san puno na performansama, a ne izgubil i zvuk je puno je*eniji nek prije ugradnje, na leru tiho radi, ali na visokim okretajima rastura! (y)

da li taj auspuh ima i dalje rezonantni lonac ili ne? jer ako nema, nemoguce da si dobio na performansama, dapace, mogo si jedino ic u debeli minus. Zvuk zna jaaaaaako zavarati, psiholoski efekt.
 
nisam ja htio nikog uvrijedit ili se kome zamjerit, samo kazem da mi je grdo kad se jedan dvotaktni motor fura na cetverotaktne s tim ogromnim topovima i slicnim stvarima. al dobro, ja sam ipak odrastao uz GP na  Eurosportu i zujanje mlinaca.
 
Vladek said:
Kaj ti pričaš?

Ja ne bih ulazio u to kaj se kome sviđa, a kaj ne. Znam puno ljudi koji imaju Kucelj auspuhe na svojim motorima i svi do jednog su s njim zadovoljni. Jer su sigurno dobili više nego su platili. Ekipa koja pljuje po njima ih nikad nije ni vidjela ni čula. Ak vam je do vrhunskih sportskih preformansi odite si po Akrapovića,a ak vam je samo do dobrog zvuka Kucelj je i više nego dovoljan.

Poznaš li tog dečka kaj si je stavil na motor Kuclja? Kaj ne vidiš da je mjenjal filter, komplet granu i ko zna kaj još.
Nisam još čul da je netko stavil drugi top (Kucelj, Shakal, Lastovčić...) a da mu je to nekaj značilo, osim kaj je dobil bolji zvuk.
Kucelj je super auspuh za te pare,nego kažeš;filter,grana(ustvari cijev od ekspanzione posude do prigušivaća koliko sam skužio) i to je to,ako je stavio a JE sportski ispuh trebao je dobiti na visokim okretajima više snage i brži zalet u sami špic obrtaja što je ustvari izgubio kako i sam kaže...,vidim da se razumiješ u 2t motore pa ajde mi onda objasni na koji naćin utjeće promjena dužine i širine ekspanzione posude na rad agregata i kakva je kod trkačih motora a kakva kod istih ali cestovnih???? pojasni molim te i bez filtera i grana molim,grana je usput onaj dio koji sse šarafi ili ti federira na sami ispuh agregata,slažeš se? :mrgreen:

Vladekić od 89 god slažem motore i u zadnjih 10 radim generalke i frizure stoga molim lijepo,respect

 
Billy the Kid said:
ma mislio sam na onaj čistokrvi race 2t zvuk kad sam rekao da ga nebi mjenjao za ništa...  :wink:
pa bio to dlr ili jolly ili arrow nije bitno  :wink:
vidiš da vladek zna sve,stekao je bogato iskustvo prilikom friziranja svog mopeda pa sad širi znanje sa kolegama :LOL:
 
matej said:
vidiš da vladek zna sve,stekao je bogato iskustvo prilikom friziranja svog mopeda pa sad širi znanje sa kolegama :LOL:
mah...bitno da se djeca drogiraju...lako za ostalo  :mrgreen:
 
monkey said:
da li taj auspuh ima i dalje rezonantni lonac ili ne? jer ako nema, nemoguce da si dobio na performansama, dapace, mogo si jedino ic u debeli minus. Zvuk zna jaaaaaako zavarati, psiholoski efekt.
Ima lonac, još su nutra sve pregrade i dupla ovojnica!
 
@ Vladek --> od kad Akrapovic radi auspuhe za 125 ?

mislim da nema ni jedan auspuh za 2t  :misli:  :wink:
 
Status
Not open for further replies.