Kucelj na RS 125

Status
Not open for further replies.
kak ste vi ljudi smiješni prepirete se oko gluposti...........ak se gleda sa strane para za 700 kn top za moju kobilicu zbilja nije puno a zvuka ima što je meni bitno i to to dobio sam skoro niš ostalo je psiha i to to......svi zadovoljni......i čuo sam kuclja na mnogo pili i ljudi zadovoljni.......ali nemre se to usporeživati s yošimurom ili akrapom šakalom i takvim.............a meni se isto sviđa i lijepo mi je vidjeti auspuh kakva ima rs-ica onaj mali sonim zvukom 2-takta ovo sve ostalo po meni je neznam........stavljati tak veliki top ali ajde, mladost ludost i vi kadste vozili apn-e ste šteli z njih napraviti rs-a tak da.........i tokaj ljudi govore stavil sam top e sad sam dobil 5 ks-a to su "gluposti" uz to treba sportske filtre, grane obavezno poštelavanje fergiča i onda se tu neke dobilo...... :mrgreen: ja s kucljom pre zadovoljan......
 
Goran Lepčin_Goc said:
Ima lonac, još su nutra sve pregrade i dupla ovojnica!
ja usvome neman ni jednu pregradu i nikakvu ovojnicu i mogu van rec da san skroz zadovoljan i da mi je zvuk bolji od arowa 100 puta
 
SP said:
ja usvome neman ni jednu pregradu i nikakvu ovojnicu i mogu van rec da san skroz zadovoljan i da mi je zvuk bolji od arowa 100 puta
Al se čuje onak šuplji zvuk, koda da netko nabija po loncu, kaj ne?
 
kr1408hc said:
Ovo super izgleda!  (y)

Ako imaš broj od Kucelja ili mail ja bu ga pitao dal more ke meni iskemijati za mog gsr-a.

Super ti to zgleda na motoru a nisu veliki novci! 
pa reci ovome iz našeg kluba neg ti napravi spulju.......cijena ti bu negde ista....
 
e ljudi ljudi....

stvarno se vidi da neki od vas ne da nemaju pojma nego... neznam sta da kazem... odvratno

fino sam napisao da je top raden za 2t i ima unutra membrane i sta ja znam sve od 2t al sam na izlazu je prosirena rupa... i nisam nikaj izgubio, neg kada se stavi auspuh normalno je da se motor mora malo postelati,a danas sam ga naredio i sada ide puno bolje nego prije... a ovi sto pljuju po kucelju molim da zasute!!!! jer nemaju POJMA...

i auspuh uopce nije za 4t, jer znam razlike, i kuzim se u to...

i uopce se nefuram na 4t motore kao sto kaze navedeni Shokrefumi... pogledaj malo granu.... pa ce ti sve biti jasno!!!!

zato ljudi ja znam sta radim, i nisam pitao neke tu sta da radim, negos am stavio samo slike da vidite kak to izgleda a ne sada da pljujete tu po meni i to.....
 
matej said:
Izgleda očajno :palacdolje:,izgubilo se puno na performansama,trioval :LOL:,amaterski rad/ne auspuh) i čista šminka,preotvoreno,zato nemaš potisak klipa naterag na visokim obrtajima a dobio si snagu iz podruma koja je na takvom motoriću nepotrebna!!!

a ovo mi je najgluplja izjava koju sam cuo u posljednjig godinu dana... hahaha....

kako ti mozes znati da sam ja izgubio na preformanasama??? molim te!!!

i sta fali trioval ausphu????
 
matej said:
Kucelj je super auspuh za te pare,nego kažeš;filter,grana(ustvari cijev od ekspanzione posude do prigušivaća koliko sam skužio) i to je to,ako je stavio a JE sportski ispuh trebao je dobiti na visokim okretajima više snage i brži zalet u sami špic obrtaja što je ustvari izgubio kako i sam kaže...,vidim da se razumiješ u 2t motore pa ajde mi onda objasni na koji naćin utjeće promjena dužine i širine ekspanzione posude na rad agregata i kakva je kod trkačih motora a kakva kod istih ali cestovnih???? pojasni molim te i bez filtera i grana molim,grana je usput onaj dio koji sse šarafi ili ti federira na sami ispuh agregata,slažeš se? :mrgreen:

Vladekić od 89 god slažem motore i u zadnjih 10 radim generalke i frizure stoga molim lijepo,respect

Ko si ti da ti ja dam respect???  :jesus: To čime se ti baviš i kak se baviš je tvoja stvar. Nemaš pojma o meni tko sam da bi sudio. Ja nisam ni pokušavo ući u neke tehničke vode već sam samo dao osvrt na tvoje izrazito negativno i bezobrazno mišljenje.

matej said:
vidiš da vladek zna sve,stekao je bogato iskustvo prilikom friziranja svog mopeda pa sad širi znanje sa kolegama :LOL:

Ja svoj Tomos čuvam mazim i pazim u orginalnom stanju i volio bih da takav ostane.

Ceki said:
@ Vladek --> od kad Akrapovic radi auspuhe za 125 ?

mislim da nema ni jedan auspuh za 2t  :misli:  :wink:

Kada sam govorio o izboru auspuha za motore mislio sam na općenite izbore brandova koje ljudi imaju za većinu popularnih motora.

 
Vladek said:
Ko si ti da ti ja dam respect???  :jesus: To čime se ti baviš i kak se baviš je tvoja stvar. Nemaš pojma o meni tko sam da bi sudio. Ja nisam ni pokušavo ući u neke tehničke vode već sam samo dao osvrt na tvoje izrazito negativno i bezobrazno mišljenje.

Ja svoj Tomos čuvam mazim i pazim u orginalnom stanju i volio bih da takav ostane.

Kada sam govorio o izboru auspuha za motore mislio sam na općenite izbore brandova koje ljudi imaju za većinu popularnih motora.
Ma i ne zanima me tko si,ne suduim ti,nismo u sudnici ali da neznaš neke stvari  to je oćito te ne piši o nećem što ne razumiješ.
Bezobrazno mišljenje,a tvoji komentari nisu bezobrazni :jesus: :x

kucelj je inaće super auspuh i većina koji ga stave imaju osjetno bolje performanse,jedino što kod kucelja ponekad on sluša naredbu kupca i ide na uštrb performansama....

evo kako izgleda jedan od auspuha koje sam ugradio,varovi nisu tako precizni kao kod nekih razvikanijih brandiva ali zvuk je super na visokima i motor je dobio oko 7-8 kmh na krajnjoj brzini...
 
sorite na off.
jučer sam vidio lika koji ima na xt-125x arrow auspuh i kaže da ga je platio 3500 kn kod grigića i kaže da mu je još veču diznu stavio.zvuk je pre jeben i kaže da vuče ko lud.
 
SP said:
Kako tako malo 7-8kmh moj je dobio 30kmh
nije baš neko extra stanje same mašine bilo 2t sa jednim klipom 20 tkm tako da nije baš a1 :?,dok stavi novi klip bit će bolje,puno bolje!!!
a na kojem motoru si dobio 30 kmh(dali samo sa ispuhom ili još điđa ima gore)????? :misli:

aprilia rs 250 sa jolly moto auspusima 9 ks gore i sa drugim diznama,e to se je stvaaaaarno osjetilo,probao sam i inaćicu sa arrow-om ali nije ni do koljena jolly-u,ovaj ga baš izvuće a i zvuk je pravi GP (y)
 
Da malo rasplamsam vatru...tu su vam fotke i mir...Kucelj je super tip i radi super spulje za jeftine pare!!!
Cvaje su oke za početnike a pogotovo RS-ica neki ih turpijaju do boli neki šminkaju svako po svojem ukusu uglavnom ideja je da se ljudi naviknu na motor, ciklistiku, održavanje i sve radosti koje dva ketaččča pružaju pozdrav od mene toliko...!?!

 
Switch said:
Da malo rasplamsam vatru...tu su vam fotke i mir...Kucelj je super tip i radi super spulje za jeftine pare!!!
Cvaje su oke za početnike a pogotovo RS-ica neki ih turpijaju do boli neki šminkaju svako po svojem ukusu uglavnom ideja je da se ljudi naviknu na motor, ciklistiku, održavanje i sve radosti koje dva ketaččča pružaju pozdrav od mene toliko...!?!
Switch,je to tvoj motor  ili  :misli:
mene zanima koliko kucelj traži sa granama za sve
 
matej said:
nije baš neko extra stanje same mašine bilo 2t sa jednim klipom 20 tkm tako da nije baš a1 :?,dok stavi novi klip bit će bolje,puno bolje!!!
a na kojem motoru si dobio 30 kmh(dali samo sa ispuhom ili još điđa ima gore)????? :misli:

aprilia rs 250 sa jolly moto auspusima 9 ks gore i sa drugim diznama,e to se je stvaaaaarno osjetilo,probao sam i inaćicu sa arrow-om ali nije ni do koljena jolly-u,ovaj ga baš izvuće a i zvuk je pravi GP (y)
Na mom Dt-u kad sam ga kupio motr je isao oko 110 ,i kad san reparirao auspuh ,ide 140 kmh
 
Billy the Kid said:
Switch,je to tvoj motor  ili  :misli:
mene zanima koliko kucelj traži sa granama za sve

e to nebi znao ni ja... to moras nazvat i pitat, a i da ti radi grane ja mislim da bi morao ici kod njega!!! jer nemoze raditi napamet!!!
 
Meni fora izgleda, nije da mi se neka posebno sviđa, stvar ukusa, al ak povećava performanse pa makar i malo naspram serijale, onda se i isplati kupit. Iako na kraju krajeva odskace od serijale barem po izgledu  :jesus:
P.S. Shokre pa i standardni auspuf na novom RS je veći nego kod onih starijih modela, bar je veči od mojeg.
 
što se mene tiče na mom bi mogla stajati obična na luk izrzana cijev, štoviše mislim da bi tako i bolje izgledao
 
Status
Not open for further replies.