Kuda sa gumama

Bil

Member
Jul 3, 2005
321
0
16
50
Sanobor
Kupil bi par novih guma jer su jeftinije sad nego na proljece pa se pitam dal je neki bed da ih odma stavim na motor i tak stoje preko zime ili da ih uskladištim.Inače u garaži se temperatura ne spušta ispod 5+ a i bilo bi puno jednostavnije odmah ih stavit gore da se ne zajebavam

bela

New member
May 19, 2006
551
0
0
41
ZagoRRje - Konjščina
vlucic said:
Ali bi ti bilo puno pametnije staviti te gume na motor u proljece.

Definitivno, jos ak ce mu bas motor stajati dugo na istom mjestu, bolje da ihn stavi kad pocne sezona, tj. na proljece.

skorpio27

Member
Oct 26, 2006
312
12
18
42
Trimbach-Zapresic
U svakom slucaju cuvaj ih do iduce sezone jer steta da motor stoji na novim gumama bezveze ih unistavati!!! (y)

Cigel

New member
Feb 18, 2004
1,076
0
0
H sobu pored kreveta, tak da ih gledaš cijelu zimu i misliš si  - imam nove gume :D
Bitno da ti je temperatura oko 15 stupnjeva, ak je niše tj. ak je oko 0 onda guma postaje malo plastična i počinje se trgati i ruljiti bez veze

cdawg

Active member
Mar 8, 2006
2,955
0
36
36
Sesvetski Kraljevec
Cigel said:
H sobu pored kreveta, tak da ih gledaš cijelu zimu i misliš si  - imam nove gume :D
Bitno da ti je temperatura oko 15 stupnjeva, ak je niše tj. ak je oko 0 onda guma postaje malo plastična i počinje se trgati i ruljiti bez veze

tocno to, gume si stavi negdje u kucu, sigurno imas mjesta. I onda ce bit ko nove  (y)

Bil

Member
Jul 3, 2005
321
0
16
50
Sanobor
Samo da dodam...moje nove gume su ispod kreveta. Jedno vrijeme je stara prigovarala, ali sad se naviknula
Bed bude ako ih stavis u krevet, a niko ne bude prigovaral! :mrgreen:

bpremuz5

New member
Aug 18, 2005
2,192
0
0
42
Koprivnica
Ak ih staviš na motor onda ti je poželjno da je motor kroz zimu na štenderima, makar bi i ovak i onak trebal bit na štenderima!  (y)

vekyzzr

New member
Oct 5, 2006
163
0
0
33
službeni pRRcator !!!!
Ako ti motor stoji na štenderima bez beda ih stavi samo ih nemoj ful napumpmati već recimo n 1.3 i to ti je to ako nemaš štendere stavi ih sastrane da se ne pigaju pod masom motora. 8)